Jump to content

Wrong system disk inserted.


Senteevs
 Share

Recommended Posts

Vakar pieliku savai kastei vesu 4 GB cietni un uzmaicu virsu Windows ME. saliku visus softus un shis gaaja perfekti. Bet, kad pieliku to klaat pie taas kastes, no kuras to biju iznjeemis, tad shis man uzreiz ielaadeejoties raada, ka "Wrong system disk inserted. Insert the correct one and press any key to continue" (Nu apmeeram taa.)

Manupraat, tak shaadus pazinjojumus raada tikai tad, ja kaad flopis palicias iekshaa, bet tai kastei nemaz flopja nav un CD iekaartaa arii neviens disks nestaav.

 

Origjinaalaa kaste ir Compaq Deskpro ar P2 450MHz proci, 96 RAM, ATI Rage PRO32MB videoun kaut kaadu CD.

 

Kas vareetu buut par vainu?

Link to comment
Share on other sites

ideja kā māja - iebāzt cieto vienā kompī ar tā specifiskiem dzelžiem, sainstalēt visu, un tad cerēt, ka tas viss ies, ja izraus disku un iespraudīs citā :)

Link to comment
Share on other sites

Biosaa cietni atrod un atpaziist korekti.

 

Nebuutu jau pirmaa reize, ka es taa buutu dariijis un liidz shim katru reizi ir aizgaajis...sisteemai jau nav nekaada maaksla adapteeties pie citiem dzelzhiem!

Link to comment
Share on other sites

Tas noziimee? Tjipa, ka pie viena kabelja ies, pie otra neies?

Link to comment
Share on other sites

Nē, tas nozīmē, ka HDD pakaļgalā džamperis jāpārliek no MA uz CS. Vispār jau tādi eksperimenti ar boot disku migrāciju nekad labi nebeidzas un ja vēl galā ir brandname PC ...

Link to comment
Share on other sites

Hmm...thnx par ieteikumu...meegjinaashu to realizeet!

Link to comment
Share on other sites

Hmz...apluureeju! Shitam cietnim cik redzeeju uz CS nevar nemaz uzlikt...master, slave un single man ir vieniigaas iespeejas un uz master neiet...:(

Link to comment
Share on other sites

Pastaav taada iespeeja, ka compaq PC iet tikai ar prieksh tiem speciaaliem cietnjiem, jo shitais uz kura maucu sisteemu virsuu ir cits! Vecais (origjinaalais) aizgaaja aizsaulee!

Link to comment
Share on other sites

compakam biosā vajadzēja atslēgt kaut kādu figņu, lai šis nemeklē uz cietņa savu speciālo biosa partīciju. Tik vai nebija daži modeļi, kam to nevarēja izdarīt ?

Link to comment
Share on other sites

Mosh vari pateikt siikaak kur tas jaameklee...es it kaa jau visu biosu izrakaaju, bet neko tamliidziigu neatradu!

Link to comment
Share on other sites

Pastaav taada iespeeja, ka compaq PC iet tikai ar prieksh tiem speciaaliem cietnjiem, jo shitais uz kura maucu sisteemu virsuu ir cits! Vecais (origjinaalais) aizgaaja aizsaulee!

Ja tev ar biosu ir viss ok, un tas arī atrod to disku, tad vajag iet.

Maybe tev tā particija nav aktīva un tāpēc nebūtojas.

Pamēģini startēties no Startup disketes, vai tad redz to HDD?

Pavisam veciem Compaq gan bios bija uz HDD, tad gan čakars :)

Link to comment
Share on other sites

Hmz...partiiciju kaa aktiivu 100% atceros, ka uzliku, bet nu labi. Proveeshu ar startup flopiju. Tik vieniigaa probleema, ka man pashlaik taada nav un te darbaa uz vietas nav arii kur dabuut. Bet nu jaameegjina :/

Link to comment
Share on other sites

sīkāk pateikt nevaru, jo ar tiem vecajiem kompakiem pēdējoreiz saskāros pirm 3 gadiem :)

tik to zinu droši, ka viņiem bija uz cietā diska speciāla hidden partīcija, kur bios kaut ko backupoja un lasīja .

Link to comment
Share on other sites

Bet, piemeeram, kas notiktu, ja es uzmauktu Windows XP Home Edition pa virsu uz pasha compaqa nevis citas kastes. Tad mosh ietu?

Link to comment
Share on other sites

Bet, piemeeram, kas notiktu, ja es uzmauktu Windows XP Home Edition pa virsu uz pasha compaqa nevis citas kastes. Tad mosh ietu?

RAM tur ir drusku maz priekš XP.

Link to comment
Share on other sites

Zinu jaa, bet pirms tam uz ieprieksheejaa cietnja staaveeja XP un sameeraa normaali griezaas. Es jau labpraat izvairiitos no instaleeshanas, bet laikam jau nesanaax!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ko tu tur mocies - liec, lai startējas no CD un instalē virsū XP!

Nodzēs tik nost to particiju ar winme...

Link to comment
Share on other sites

njam...buus jau vien taa jaadara, vieniigais WinMe negribaas dzeest aaraa, bet ganb mest pa virsu, jo tur dati uz cietnja kaut kaadi vajadziigi meetaajaas. Bet nu taa jau mana probleema.

 

THNX pa to pashu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...