Jump to content

Aizdomīgs veikals


psihais
 Share

Recommended Posts

tev parak daudz jautajumu vienlaikus.

 

erfoto.lv bija diskusija par sho kreiso bachu tirgonjiem. kad gaju pats pirkt devos intuativi uz Latgaliti."Amplejs" ir tads kreisais veikals sludinajumos , pardevejs bija bezgala dir*** latgalitee. dabuju pa 12 Ls, ar visu cheku un tip garantija 1 gads. biku ietilpigaka nekaa originala unn shancee visss kartiba. . Toreiz ari zvaniju shim tirgonim, ko tu ieliki adresi, vinjam bachas aridzan bija uz vietas un pa 10 ls..pec balss izklausijas sakarigs. lidz pirkshanai netiku.

Link to comment
Share on other sites

Viens paziņa pirka priekš EOS-20D. Saka, ka šis akumulators ir daudz labāks par oriģinālo...

Link to comment
Share on other sites

es ebay pirku Canon 350D baterijas, pirms gada, iet vel tagad, 6 EUR/gab

 

 

EDIT: nupat paskatījos to veikalu, tieši tādas pašas, kā es nopirku, tik cena bišķi :( savādāka

Link to comment
Share on other sites

Esmu no viņa pircis priekš NIKON 50 . Nu ja salīdzina orģinālā akumulatora cenu (ap 50-60ls) un šā , 10Ls tad :) . Pagaidām nesmu izjutis atšķirību starp orģinālo un šo. Ja vēl padomā , to ka litija akumulatoriem ir niķis, nezskatoties uz to ka lieto vai nelieto , tas lēnām saiet grīstē (zaudē ietilpību), tad dārgais , orģinālais, kur cenas dēļ , ir nostāvējis veikalā , gadus tris, var būt daudz sliktāks , nekā šads , neorģināls, bet nesen ražotias

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tokra's posts ieper.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man ir NB-2L baterija (no canon powershot S30), kas (tikko apskatīju) ir pilnībā identiska un saderīga ar EOS350D (tikai ietilpība manai ir 570 mah). 3 gadu laikā man šī baterija vairs nekalpo. Varu uzņemt labi ja 50 kadrus.. labi ja. Nākusi no japānas.

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

arii lietoju tos Li-on EN-EL3 akumulatorus prieksh Nikon D-50, ir ljoti labi. Tur ilgaak par orgjinaalo. Var daudz bildeet ja viens fochikaa un 2gb rezervee! :)

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

A ko tu gribēji, iebaroji spogulenei 600mAh.. tas 3x mazāk par standarta 1700/1800mAh

 

PS: labas ir GP bačas, kas 2x le'tāk nekā oriģinālas, bet arī dārgākas nekā šie lētuči pa 12Ls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...