Jump to content

paliidziet ar mac os


Guest jonyz
 Share

Recommended Posts

Vai kaads nevareetu apskaidrot ko dariit ar .dmg failiem,ar ko vinjus palaizh?

Klikshcinaaju,piedaavaa izmantot kaut kaadu extractor,izveelos,bet nekas nenotiek,logs kaut kur pazuud,nevaru pat operu uzinstaleet

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

tad man kaut kas ir sajaats,nekas tur nepalaizhas,pazuud kaut ku dziljaas taalees

 

meeginaashu uzinstaleet mac os x panther,varbuut gljuki beigsies

Link to comment
Share on other sites

.dmg nav install fails, bet gan disk image (piem. kaa .iso zem win), install faili Mac OS ir .mpkg, .dmg var piemonteet ar Disk Utility, bet vispaar tam buutu jaanotiek automaatiski ar dubultklikshkji uz faila. Ja taa nenotiek var meegjinaat nomainiit programmu, kas piesaistiita shim faila tipam: labais klikshkjis uz faila -> get info -> opens with un nomainiit uz Disk Utility

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Shodien palielinaaju savam powerbook atminju un uzinstaleeju mac os x,nu smuks jau peec velna,i failus saaka instaleet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marisr

Mac OS 9.2 pats nav spejigs uzmontet .dmg failus. Var palidzet Toast. Ar Mac OS X gan nav problemu ar siem failiem. Vari pat likt virsu Mac OS X 10.4 Tiger, ja dators pavilks. Jo jaunaka OS, jo labaka. Nemaz ta nebremze darotu, ka tas butu ar Windows. Kadi ir parametri Tavam datoram?

Link to comment
Share on other sites

Guest Marisr

Man uz PowerMac G4 400Mhz ar 256Mb RAM tigeris stradja normali, lietot vareju. Tu varetu ari likt virsu tigeri. Nedaudz lenak, ka Mac OS 9.2 stradas, tacu tas bus ta verts. Vienigi disks ir loti mazs. Pie instalacijas var uzlikt neinstalet pronteru draiverus(ap 1Gb) un vel dazadas lietas. Tad var ieklauties uz mazakiem izmeriem. Man sakuma daatoram bija Mac OS 9.2.2 un man pat likas, ka tigeris strada atrak. G3 ir vesture, labak nomaini pret kaut ko jaunaku, uzreiz bus cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Veesture ta jau nu ir,bet panther tochna skraida ashaak nekaa 9.2.2,patlaban velku tiger,kad novilkshu,tad pameeginaashu,ja nepavilks uzlikshu atpakalj panther

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Arii es esmu beidzot ticis pie Mac gan ne portatiivaa, bet vismaz PoverMac.

 

Taatad nevaru palaist failus 10 versijas. PRogrammas: VLC un Firefox. Vinjsh raud ka cheksumma neesot lasaama. KO man dariit?

P.S. Man pelei ir tikai viens taustinsjh (origjinaalais)

Link to comment
Share on other sites

"P.S. Man pelei ir tikai viens taustinsjh (origjinaalais)"

 

pieturi ctrl, un tad spied peles vienīgo pogu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

makiem ctrl taustiņa nav. ir command taustiņš.

nejauc cilvēkiem galvu, makiem ir gan ctrl, gan command (apple) taustiņi.

Link to comment
Share on other sites

nejauc cilvēkiem galvu, makiem ir gan ctrl, gan command (apple) taustiņi.

Tieši tā, uz Mac ir visi vajadzīgie taustiņi, zemāk pierādījums :)

keyboard.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest LAMP

offt.: man i\' MacOS 8.0 boot-disks, ja kadam aizvesturiskajam vaig\' - rakstiet e-pastu;

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...