Jump to content

Pingoshana !


Mini
 Share

Recommended Posts

Labvakar man te radies jautajums es lietoju savam mazajam serveritim win 2003 server standart service pack 1

Man uz vinja stav dc++ hubs + cs 1.6 serveris

Un ir tada lieta ka vienam cilvekam nepatik tas ka man ir labas cs serveris un vinsh pingo manu visu serveri un tas pc vienkārši pakaras ! Un man vinja draugs teica ka pingo caur kautkadiem proxy kautaks tads lidzigs ka varetu izsargaties no sadas pingoshanas ? Ka viss pc pakaras un neko nevar nospiest iznjemto izslegshanas pogu vai restart es ceru ka sheit kads pa so lietu zinas un palidzes Jo tas ir ljoti svarigi.

 

Liels paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

mosh uz teviim kaads testee ping-floodu :D

 

pamaini OS... arii uz linux ir cs serveri ;-)

 

nu protams, ka arii uz linuxa to var pi**, tachu ja attieciigi visu nokonfiguree...

Link to comment
Share on other sites

Padre(FMF)

vai pašam win2k3 nevar uzlikt kādu firewall, kas neļauj atbildēt uz pingu vispār?? vai atļaut/aizliegt pingu no kādām konkrētām adresēm?

 

varbūt var izlīdzēties tikai kārtīgi parunājot ar to nelabvēli?

Link to comment
Share on other sites

Mosh vienkaarshi atvelc svaigaakos patchus no Microsft Update, kaa arii Windows Firewall aizgriez ciet pingu un visu citu, iznjemot tos 3 portus, kurus Tu izmanto?

Link to comment
Share on other sites

1) uzliec visus patchus

2) uzliec lai dropo visus icmp requestus (neatbild uz pingu vispaar)

 

izraujot tiikla vadu ... peec kaut kaada briizha tas "kaariens" neatiet ?

uz kaada linka tev staav tas serveris... dialupistus shitaa vareeja mochiit.. bet lai shodienas linkus nogaaztu vajag pamatiigaaku ddosu/botnetu.... vairaak smird peec kaut kaada gljuka pashaa kastee vai servissos kas tev uz vinjas griezhas..

Link to comment
Share on other sites

hero Nee tas dzeks vel teica skaties 1 2 3 un vienkārši pakaras !! Bet es nebiju pamegjinajis ar to interneta vada izraushanu :D Nu ok ja notiks tas vel tad pamegjinashu bet kas tani windows firewall ir jaatsledz ?? Kjipa jaiznjem visi kjeksiisi iznjemot no tiem 3 portiem kurus es lietoju ???

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...