Jump to content

XP var noconfigureet Win98se nevar


JANKS
 Share

Recommended Posts

karoche vakar pielika ULTRA DSL i-netu uz vairaakiem lietotaajiem tjip kaa biznesa, un saakaas sviests visiem kam ir XP aizgaaja a kam 98se (triss gabali mees taadi) neparko saliku visas IP, DNS, GATE WAY'us nekaa, mainiju tur vietaam visu, tolka nekaada, pat zvaniju vairaakas reizes uz APOLLO HELP dienestu, tur vispaar sviests katru reizi savaadaak man teica kaa noconfigureet vaig visu, nu nebii tolka icon_evil.gif nekas negaaja vis laik raadija work offline vai arii neatrada adresi taadu un visiem 98 taa bija kaut arii tjp peec vinju teiktaa viss pareizi bija salikts icon_question.gif KAS PAR SHTELLEEM TUR IR icon_question.gificon_question.gificon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

Adreses izdala DHCP?

lieto winipcfg

vai

ipconfig /release

ipconfig /renew

P.S nav praata lieta dziivot ar reaalajaam IP bez sava ugunsmuura.

Iesaku iegaadaaties kautvaij kaadu edimax pa 25Ls

Link to comment
Share on other sites

par pingoshanu nezinu nav meeginaac icon_redface.gif bet kam vaig tos ''ipconfig /release

ipconfig /renew''??un edimax icon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

par pingoshanu nezinu nav meeginaac icon_redface.gif bet kam vaig tos ''ipconfig /release  

ipconfig /renew''??un edimax icon_question.gif

 

a kaa lai Tev paliidz, ja nezini, kas tas ir..

Link to comment
Share on other sites

NU labi a teiksim tie visi XP vareetu aizjemt visu tiikla resursu taa ka es ar 98 netieku nemaz klaat????

p.s. un ja taa tad man jaaliek ir XP tad shitais sleegums shinii gadijumaa riktiigi S**K jo nez vai vinji man atmaksaas XP pirkumu kas nemaxaa leeti!!!! icon_evil.gificon_mad.gif

Link to comment
Share on other sites

HE UN ja taa tad es zinu vienu pc kuram 1kaartaam ir cietais tikai kaadi 3.2GB tur ja uzliek briivas vietas nepaliek (jo jamais ir domaac kaa raxtaamashiina) un 2kaartaam vinjsh tak to XP nepavilks tochna

Baac nu kas tas par debiilu tiiklu icon_question.gificon_question.gificon_question.gificon_question.gificon_question.gificon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

Lapais

ja tev UltraDSL, tad ipconfig/release un ipconfig/renew nevajag, tās komandas priekš pieslēgumiem ar dinamisko IP adresi (MājasDSL, Pilsētas internets, StartaDSL) Jums IP adresi pateica, jādomā, paskaties uz pieņemšanas nodošanas papīriem. Tur jābūt kaut kādiem "mistiskiem" cipariem tipa 80.232.X.X vai 81.198.X.X un subnet maskai kautkas šitāds 255.255.255.240. Tad nu tas 1 cipars ir pieslēguma IP, to reāli nekur neizmanto, tad piesummē tās IP adresei pie pēdējā cipara 1nu, tas būs gateway adrese, tad piesummē vēl 1nu, tā būs 1mā IP adrese. Defaultā Ultrai dodas 8 IP adreses. Vēl settingos jāieraksta provaidera DNS servera adrese. Apollo gadījumā tā ir 195.13.160.52

Tad ieej MS-DOSa logā un raksti: ping 80.232.kaadstevturbijGateway <Enter>

Link to comment
Share on other sites

Karoche viss darbojas izjemot WIN98Se shitanii tiiklaa sory... kapee tie keksi nevareeja pabriidinaat icon_confused.gif buutu galvassaapes par 2dienaam iisaakas :!:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...