Jump to content

juusu viedoklis


Guest sKC
 Share

Recommended Posts

man pasam bija doma kaa dzeseet barokli.

panem no vecajiem kompjiem (no kaadiem celeroniem ~ 500Mhz)

cpu radiatoru ar visu centilaatorinju un pieskruuvee pie tranzistorie.

pie katra tranzistoru paara pa cienam coolerim.

vinjs ir daudz klusaaks par standarta baroklja ventilaatou.

Link to comment
Share on other sites

Es dariiju taa. 60mm kuulerim apzaagee malas(der arii 70mm) taa lai ir tikai laapstas. tad ar momentu pieliimee vienam radiatoram virsuu. un vajadzeetu nolikt vinju taa lai puush gaisu uz visaam puseem. Tad piesleedz shamo uz 7v vai 5v un presto kluss diezgan veess baroklis.

Link to comment
Share on other sites

a vispaar baroklis baigi karst ??? man vaidzeetu taa lai vinjam nav tas kuulers :)

 

nu ja tev vajag bez ventilatora tad labaakais variants butu pieskruuveet klaat citu (lielaaku radiatoru.)

es pac gribu likt radiatoru plus ventilatoru jo mans baroklis karsts kaa maita.

pie tranzistoriem pirksus nemaz pielikt nevar.

Link to comment
Share on other sites

nu nekarst vinjsh ja nav slodzes bet tik un taa buus slodziite un sadegs zilaas liesmas. Kur varonis ar metaala plaaksneem? vinjsh tev paraadiis kas un kaa

Link to comment
Share on other sites

arī ja nav slodzes - vismaz manam ķīniešu baroklim viens tranzistors karst, un pietiekami, lai bez radiatora noceptos viensundiv:)

 

tākā karst:)))

 

par plāksnēm - atkarībā kuri - tur esot tā, ka daži esot tikai diodes, nevis tranziķi, un nekarst. - man arī - 1 gab tikai karst, citreiz mazliet pasilst vēlviens:) - tāka principā - -hrenzin kas ar tiem pārējiem ir - kāpēc tie pieskrūvēti pie radiatora ribas sildās... (defaultajā konfig:) - tāka iespējams kā cooler saka - piestiprināt pie veca cpu sinka tos tranziķus lai sēž mierīgi.... - bet to vienu - viltīgo karsēju - to gan pie pamatīga dzelsgabala - tam ir jauda:) - to jādzesē!

 

PS -kaukur modinga topikos ir mana bezventilatora barokļa fočenes - lieta darbojas:) - tuvojas pusgada jubilejai:) - un skaņu neizdod....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest sKC

a tajiem dzsekljiem kas ir baroklii oblogati jabut diviem ? navar vienu uztaisit ? vai vinji nedriikst saskarties ?

Link to comment
Share on other sites

saskarties teoreetiski var - jo mazie tranziķi kas šiem pieskrūvēti ir ar gumijas starpliku. - bet principā - tā stieple - iemudrīta pa vidu ribām gan NEKO nedos.

 

vēl ir variants - līdzīgi kā tu jau rakstīji - baroklim abi gali vaļā, keisa apakšā ventiķis, un keisam spraugas ciet - es arī šādi esu mēģinājis - pašā sākumā:) - bet strādā tas viss labi, vienīgi - dikti daudz klusāks jau nav, kā bij sākumā:) - tākā ar to tev nepietiks:)

 

vēl ienāca doma - uzlikt 120mm ventiķi - keisa sānos - pretī procim, ar pāpīra vai skočas malu - lai viss gaiss iet uz cpu, tad no cpu karstais gaiss krājas keisā un un plūist ārā caur barokli (keisam visas spraugas ciet:) tad teorētiski var reizē cpu un barokli ar 1 120mm ventiķi nodzesēt:)

 

bet vispār - jau aizmirsu, kāda bij tava problēma - tu gribēji klusāku? vai ko...

Link to comment
Share on other sites

a vispaar baroklis baigi karst ??? man vaidzeetu taa lai vinjam nav tas kuulers :)

 

Silverstone SST-ST300 NF Barosanas Bloks bez ventilatoriem, aptuvenaa cena 100Ls :)

Link to comment
Share on other sites

eh tas cnas tik lielas!!!

labaak jaanem rokaa lodaamurs un japielodee tranzistori garos vados un pieskruuveeti pie pasiivajiem radiatoriem.

keepa jau biskiit sanaak lai vis buutu perfekti bet par 100 ls ar lielaako ar lielaako prieku taisiitu kaut ko taadu.

Link to comment
Share on other sites

eh tas cnas tik lielas!!!

labaak jaanem rokaa lodaamurs un japielodee tranzistori garos vados un pieskruuveeti pie pasiivajiem radiatoriem.

keepa jau biskiit sanaak lai vis buutu perfekti bet par 100 ls ar lielaako ar lielaako prieku taisiitu kaut ko taadu.

 

nuvot!- un izdosies vienā mierā - tas ir vienkārši. tikai svarīgi vai tavā baroklī vēl kāda detaļa nemēdz karst - manējā jau tā daudzreiz pieminētā indukcijas spole... - bet sazin - ja arī to vienkārši iznes garākos vados, ārpusē, tad iespējams ka pati atdzesējas pietiekami, un nekādas problēmas negādā...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...