Jump to content

Kas tv vareetu buut par vainu?


Payne
 Share

Recommended Posts

Man televizoram ir jāgaida kādas 30 sekundes un tad apmēram 10 sekunžu laikā krāsas paliek tādas, kādām jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu jā, teļuki jau, protams, visi ir vienādi. :mrgreen:

Tam TV kineskopa kvēldiegs barojas no tīkla trafa vai no rindu trafa?

A mož kineskops sprāgst nost.

 

Gribi, lai neklātienē sameklēju vainu Tavam teļukam? Tad iedod man shēmu, pats sameklē multimetru un varbūt arī osciloskopu, tad es Tev rakstīšu instrukcujas, Tu veiksi mērījumus, atbildēsi uz maniem jautājumiem un es izdarīšu secinājumus.

Izklausās stulbi? Protams! Tāpēc labāk izsauc meistaru.

Link to comment
Share on other sites

Ja televizoram ir vairāk par kādiem sešiem gadiem, tad ļoti iespējams ir nobeidzies kineslops. Automātika mēra kineskopa strāvu un neļauj tam atvērties līdz brīdim kad kineskops ir sasilis.Tāda stulba sistēma ir TV uz Philips bāzētām mikrenēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Jā, ir tāda iespēja. Pat jauns kineskops teorētiski var nobeigties jebkurā brīdi. Varbūtību gan nepateikšu, tad jāpēta statistika. Ja kineskopa katodi zaudējuši emisiju, tad varbūtība, ka tas drīz nobeigsies pavisam, protams, ir lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu jaa televozoram ir gadi 5 vismaz un firma Samsung!

nez kaapeec mani tas neizbriina

nav ko tos meeslus pirk

briinums, ka truba tik ilgi nokalpoja, mhh...

Link to comment
Share on other sites

Nu te ar D_L vareetu pastriideeties. Man maajaas viss, kas saistiits ar TV ir no Samsung un viss, kas saistiits ar muuziku - no Sony.. un taas abas firmas shajaas konkreetajaas kategorijaas tajaa laikaa (nu 3-5 gadi atpakalj) bija izveeles priekshgalaa. Vairaak gan domaaju atteela un skanjas kvalitaates zinjaa, bet tagad secinu, ka arii ilgspeeleetiibas, jo visi aparaati straadaa kaa jauni un noslodze tiem ir diezgan liela. Varbuut tagad taas firmas ir padevushaas slinkumaa (viss ir sen sapirkts un nav bijusi vajadziiba ko mainiit un analizeet tirgu), bet nu tajos laikos tika iepirkti labi aparaati, kas kalpo godam veel tagad.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tikko kaa saaka paraadiities visa sjitaa draza - tas ir ap 90gadiem es vienu briidi straadaaju tv remontdarbniicaa

puse no telpas bija piekrauta ar dazjaadu samsung tehnikas parodiju........

kaa tu domaa, kaapeec jamie leeti var tirgot?

atbilde - jamie izmanto pa leeto iepirktas detaljas, kuras normaali razjotaaji ir izbraakjeejusji

viss

Link to comment
Share on other sites

Negribu te taisīt antireklāmu, bet 6 gadus remontējot monitorus, esmu nonācis pie secinājuma, ka Samsung kineskopi (daudz neatpaliek arī LG) ir "absolūts līderis" kvalitātes un ilgdzīvošanas ziņā. Tā kā 5 gadi Samsungam - tas ir daudz. Parasti pēc 2 gadiem tām Samsung stilka bumbām vieta ir izgāztuvē.

Link to comment
Share on other sites

Uh tu vells, ta jau man veel ir paveicies.. bet nu visi TV ir samsungi un veci vinji ir, bet labi straadaa.. bet tas taa.. Galvenais tagad rodas jautaajums - kaa ir tagad ar tiem Slim tipa Samsung tellukiem.. vai tie arii ir suudiigi, vai tagad shameejie ir labojushies. Jaunajaa dziivoklii vaig tv, un pagaidaam izveeles liideris ir kaads no Slim klases aparaatiem. Var kaads padaliities pieredzee ar patreizeejo situaaciju shajaa laucinja? Paldies jau ieprieksh.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...