Jump to content

Latvenergo 10mb down pakete, bet cik ir uploads?


Guest Dinamiskais_Davis
 Share

Recommended Posts

Guest Dinamiskais_Davis

Man ir pieslegts Latvenergo nets - 10mb down pakete, bet kads varbut zin cik vinam ir uploads? Uploadu pa latviju vajadzetu zinat. Pati problema ir taja ka Latvenergo lapa, nav nekadas informacijas par internetu un man nav ari zinami Latvijas upload trafika speedtesti.. :?

 

Help any1?

Link to comment
Share on other sites

Latvenergo internets? Varbūt esmu pēdējā laikā skapī dzīvojis, bet neko tādu neesmu dzirdējis. Esi pārliecināts, ka nejauc ar Lattelecom? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Dinamiskais_Davis

Nu beidziet, neesmu jau galigi uz ljipas kritis... pirms nepiesledzu netu, pats ari nezinaju ka Latvenergo ir nets, bet ir ir Latvenerko, nevis Lattelekom :}

 

Tatad ka ir ar to aatrumu?

Link to comment
Share on other sites

Latvenergo internets? Varbūt esmu pēdējā laikā skapī dzīvojis, bet neko tādu neesmu dzirdējis. Esi pārliecināts, ka nejauc ar Lattelecom? :D

 

 

nu izskataas, ka tieshaam esi dziivojis... Latvenergo un Latvijas dzelzceljam ir uuber-optiskaas trasses pa visu LV.. un vinji arii reaali piedaavaa ISP / uznjeemumiem savus pakalpojumus (kas turklaat ir sameeraa stabili un kvalitaatiivi)..

 

to cik ir uploads - atkariibaa cik nopeerc - to zinaas tikai vinji pashi, turklaat, ja tev jau ir nosleegts liigums, tur noteikti vareetu buut arii kaut kaads aatrums tipa xxx / xxx (downstream/upstream)

Link to comment
Share on other sites

Guest Dinamiskais_Davis

speedtest.net ir tikai arzemes un 1 LV hosts kaut kados limbazhos..

 

hero tieshi ta, kad es sledzu es ludzu paskaidrot kapec par viniem nekas netika dzirdets, sanemu atbildi - maziem uznemumie, privatiem klientiem internetu mes pidavajam nesen, jo tas nebija vajadzigs :}

Link to comment
Share on other sites

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Anuka Dāvi Dinamiskais, padalies ar telefona numuru, pa kuru tu viņiem šo it pakalpojumu pieteici. Vai vienkrši kādā saulainā rītā divi žurki pie tavām namdurvīm stāvēja ar šņurku?

Link to comment
Share on other sites

speedtest.net ir tikai arzemes un 1 LV hosts kaut kados limbazhos..
Jau vairāk kā nedēļu ir arī viens hosts Rīgā un to kā reiz piedāvā Latvenergo Telekomunikācijas.
maziem uznemumie, privatiem klientiem internetu mes pidavajam nesen, jo tas nebija vajadzigs :}
Nesen tik tiešām - tie ir daži mēneši. Un pārsvarā Latvenergo optiskie kabeļi tiek pievilkti pie jaunceltnēm - tur, kur ierīko jaunas elektrolīnijas, kā bonus nāk arī optika (kā jau ggg97 teica - vienā saulainā rītā, striķis uzradās). Tik es nezinu kā ar to optiku ir cilvēkiem, kuriem jau sen ir elektrolīnija, vai tie var pasūtīt atsevišķi, vai nē (1. kādreiz vismaz nevarēja; 2. sen neesmu ar draugiem, kas strādā LE Telekomunikācijās, par viņu darba vietas piedāvātajiem pakalpojumiem).
Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Latvenergo stabils nets? Ūber optikas?

 

Muļķības... Ar jamiem pat normāli līgumu nevar noslēgt... Paņem 50Mbit trubu no šiem, bet tajā pašā laikā pienākošais links griežas uz 34Mbit Ceragona :D Kvalitāte... Un uptime/downtime attiecība varēja būt labāka... :/

 

Nu ja paketē ir 10mbit down, tad apvaicājies pašam piegādātājam, cik tad ir up... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest smuidra

Situācija tāda, ka LT tiešām ir optika pa LV, un arī šur tur vēsturiski palikušās vara drātis (LT kādrēizējās darbinieku mājās).

LT ir divi tiešie starptautiskie pieslēgumi, caur kuriem arī tiek nodrošināta piekļuve starpt internetam, ir arī pieslēgums LIX, kas bik buksē. Vispār LIX kapacitāte ir LV par mazu jau.

 

 

1. tirgo internetu juridiskām personām garantētus ātrumus - firmas un provaideri, pēdējie, kas atkal tirgo mazumā - negarantētos pieslēgumus.

 

 

2. Jaunbūvēs, ar ko panāk vienošanos par optikas izbūvi. Šis ir fīčains latvijai pakalpojums, jo optiku "iepūš", jā tieši tā, iepūš līdz katram dzīvoklim konkrētājā mājā. Tāds objekts jau ir dignājas ielas nami un priedaines ielā - Imantā, kā arī būs juglasciemā.

 

 

2 punktā LT nodrošdina IP televīziju, balss sakarus un end user interneta pieslēgumus (negarantēto atrumu)

Inteernta atrumi ir lidz 2, 5 ,10 mbps - 3 pakas.

 

Ieskatas prezentfailā :)

 

 

 

ATRUMI IR SIMETRISKI ! dovnloads un uploads ir vienads

 

 

Nu tas ta info ;-)

 

 

p.s. jasaka ka visiem nevar piedavat jo nav pedejas judzes ,kas ir lattelekomam, un vilkt individuali fiziskai persona optiku - tas ir vairka ka exluzivi :-o

LT.pdf

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...