Jump to content

kaa uzlikt windows vista?


Cool-Tech
 Share

Recommended Posts

faili uz otras particijas nu tas ir : d bet xp ir uz :c tad format c un instal vista uz :c un viss ok ? un tie faili paliks uz : d un uz :c un ari uz : d bus vista ?

ja kas citais sadaliits...

un varbuut, iedodiet saiti kur ir kaads tutoriaals kaa shito zveeru uzbliezt uz sava PC

Link to comment
Share on other sites

nu ultimatiivi neskaidri izteicies!

formatee to c, kur tev xp staav un liec uz vinja vistu. d: diska saturs no taa nemainaas...

Link to comment
Share on other sites

nu tas jau katram pasham jaazin.

Katram jau "jeega" izpauzhas savaadaak.

 

Es lietoju jau nedeelju un nesuudzos...

Link to comment
Share on other sites

ieraksti to Vistu diskaa, tad palaid lai instaleejas uz D: partiicijas un miers, buus tev abas windas, ja kas neies vai buusi viilies Vistaa, tad vareesi vienk no Win XP izraveet to vistu aaraa un miers.. atceries, ka ne visi draiveri veel ir prieksh taas windas utt..

Link to comment
Share on other sites

Kaada probleema man ir 3 daljas hdd sadalits c: ir XP d: ir dati un e: prieksh vistas nu re ierakstiju matricaa un iebutojos izvelos savu e: partriciju ievadu serialu un aiziet kad uzinstalejas vistaa tad taa e: particija vistaa uzradas kaa C: ir uzlabots es uzliku final versiju ko dabuju nav nekadu proble, ja es velos uzgeimot CS:S tad esju uz XP ja vienkarsi stradat utt. tad lienu Vista. Visss rulle :D nekadu problemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

Cool-Tech -tikai nesaki 6itiem dzekinjiem ka novilki to vistu kaadaa trackerii vai dc++ ,tad tev nespiid nekaads padoms ,jo 6itie zellji sveeti sargaa lai Billijam kaads $ neaiziet gar degunu ;)

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech -tikai nesaki 6itiem dzekinjiem ka novilki to vistu kaadaa trackerii vai dc++ ,tad tev nespiid nekaads padoms ,jo 6itie zellji sveeti sargaa lai Billijam kaads $ neaiziet gar degunu ;)

 

Man ir informācija, ka tu neesi īpaši gudrs...

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

uhhh Jetij laikam esi varens hakeris . buusi ieliidis pentagona datu baazee un izracis manu dosjee . ups esmu iekritis . padodos . es dumj6 -tu gudrs :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...