Jump to content

Lēts, labs un jauns dators...


pp4dl0
 Share

Recommended Posts

kaa juus domaajat kur riigaa vai aaarpus riigas visleetaak var nopirkt datoru???

 

p.s. gribu zinaat kur juus iegadaajaties detaljas datoram par jums labaam cenaam...

 

paldies par atbildeem jau ieprieksh!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

kaa juus domaajat kur riigaa vai aaarpus riigas visleetaak var nopirkt datoru???

 

p.s. gribu zinaat kur juus iegadaajaties detaljas datoram par jums labaam cenaam...

 

paldies par atbildeem jau ieprieksh!!! :wink:

m79.lv

Link to comment
Share on other sites

M79....... m79 ne s'da viņš nav lēts.............

Pēc paris meneshiem kko nomet..... un tad tik bikiņ....... :@

Būtu kaunējušies........

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Daudz izdevīgāk ir parakties pa forumiem un salasīt pa lietotām daļām kompi :wink:

Rēķinies, ka jauns, labs daķis maksās savus 450-500Ls!

Link to comment
Share on other sites

Ņem no M79 labus datorus aptuveni samaksāsi 500Ls, bet pac salasot ja māki komplektēt tāds pats sanāks pa 400Ls

Link to comment
Share on other sites

Ņem no M79 labus datorus aptuveni samaksāsi 500Ls, bet pac salasot ja māki komplektēt tāds pats sanāks pa 400Ls

Nu re tiku pie 80%

100% download complet :twisted:

Luudzu piemeeru uzraksti, citadi na meste lidosi!

 

P.S. tie kuri ir radushi viena laida spamot, var mierigi apklust, jo argumenti sheit netiek, kaa redzams, paraditi -tikai tuksha muldeshana.

Link to comment
Share on other sites

nu a ko juus teiksiet par veikalu VIKANDS? es uzskatu ka tur ir vissleetaak... kaa juus domaajat??? :idea:

Link to comment
Share on other sites

nu a ko juus teiksiet par veikalu VIKANDS? es uzskatu ka tur ir vissleetaak... kaa juus domaajat??? :idea:

Nu skaties pats un saliidzini cenas, ja tev taa liekas.

Link to comment
Share on other sites

Shis forums reali sux......

Sakot jau ar m******* un beidzot ar iedomīgiem, pārgudriem biedriem.............

Ka ari visas tās reklamas.......... m79.......... m79.........

ne S*** nav tuvu istajam cenam !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pilniigas mulkjiibas, Tu vari sapirkt veikalaa kaudzi ar detaljaam un pats skruuveet kopaa vai nokomplekteet datoru turpat veikalaa un cena buus vienaada + vel briivs vakars,lai ierautu alinju :mrgreen:

 

Es vismaz esmu par m79 :wink: atieksme pret klientu loti laba, labi garantijas noteikumi (defaultie piegaadaataaju) un vienmeer atradiis labaako risinaajumu gan veelmeem, gan makam!

Vel biskin jaapiestraadaa pie precu piegaades, bet cik juutu, tad tas tiek risinaats un cilveeki tiek informeeti par piegaades laikiem.

 

 

protams, var doties uz datoržhopu http://latgalite.gov.lv :mrgreen: , kur kvalitaate buus tikpat laba kaa cena 8)

Link to comment
Share on other sites

Lēts dators sanāk brīdī, kad visi histēriski cenšas atbrīvoties no saviem dzelžiem kāda jauna un pietiekami laba risinājuma vārdā. Reāli jaudīgu datoru uz Athlon64 bāzes var savākt zem 200 Ls, ja pērk lietotas daļas un pats krāmē kopā...

Link to comment
Share on other sites

Tikai nepērc Elcor to datoru,tas ir galvenais noteikums:D

Te ir daudz aprunats par datoriem cenā no 400 -500 ls,pameklē tik.

Tad paole pa netu kur lētāk.Ir pirkts nesaskaņota reklāma,EET ,ari m79.

nesaskaņota reklāmaā galvenais lai ir akcijas,tad var leti iepirkt,EET labāk lai ir kāds pazistams(tad gan būs pa lēto:),bet m79 nav tas lētākais variants visiem produktiem,vajag uz akcijam trāpīt,bet normala attieksme,ir ari nets uz garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz es aktīvi izmantoju M79 papildiespēju - Nostučī veikalus, kuros ir lētāk nekā M79 un par to saņem atlaidi izvēlētajām daļām. Tagad viņu lapā nemanu, ka kaut kas par to būtu pieminēts. So nezinu vai šī iespēja joprojām pastāv. Pēdējā laikā es mēdzu šo to iegādāties no rokas, kaut vai caur to pašu inams.lv. Vēl zemas cenas ir Laika mašīnā, tik tur būs pagrūti atrast kaut ko nelietotu un īpaši svaigu (cik es esmu novērojis, tad viena no lētākajām lietoto daļu bodēm).

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Iesaku lasīt pa daļām un pie tam - vairākās vietās, jo katrā vietā kādai precei ir atlaide. Es šādi esmu salasījis savējo - mātes dēli ņēmu ar atlaidēm no pazīstamā Pelē, procesoru ņēmu pat nezinu kur, bet zinu droši, ka paņēmu pa Ls 80, bet bija veikali kur to pašu procesoru tirgoja pa 95! Video un atmiņu ņēmu jaunus, bet no rokas tepat boot.lv forumā. Peli pirku iekš 636. Cieto vienu - no rokas arī boot forumā, otru - laikam iekš Multisistēmas. Kārbu iekš Dakko3. Un viss griežas slavējami. Tiesa, staigāšana pa visiem Rīgas veikaliem ir diezgan pamatīga, ja grib, kā lētāk sanāk, bet summā var pat ap Ls 50 ietaupīt. Un tad, kad ir detaļas, ja pats nemāk, tad vajag paaicināt kādu zinātāju, uzlikt alu un paskatīties, kā kas kur tiek salikts. Labāk tomēr kā veikala variants - varēsi pie reizes paskatīties, kur ko piespraust un nākotnē varēsi pats detaļas mainīt/likt klāt.

 

P.s. Nav tādu Lētāko veikalu. Kā jau minēju - katrā veikalā kādā brīdī kādai precei ir atlaides. Bet, lai uzpasētu, jāpēta tīklā katru dienu lapas un arī Digital Times iesaku ievērtēt reklāmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

nu nav jau tā , ka tās cenas krasi atšķirās....bet es savu kasti iegādājos ma-1punktselvē , jo tur bij visnormālākā cena.

Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh

Labaak pa daljaam vaakt - leetak sanaak un pasham prieks pakraameeties un prieks par padariito. Ideaali ja veel ir gali pie GNT. Kapec maksaat par to ko pats vari izdariit un veel ja tas patiik.

Link to comment
Share on other sites

Nu savācu es to AMD 64 3000, kad tā padomāju viss nācis caur ss.lv, izņemot barokli,... tas atdāvināts,... kopā parēķinot kaut kur uz 130 Ls (ieskaitot šleifes :grin: ), a pats vienalga sēžu uz vecā labā dūcošā Palomino 1600.... un prātuļoju nu nafig man tas viss vajadzīgs... varbūt pariet uz PIII, vai labāk Tuļika... :roll:

Detaļas, jaunas, lēti, hardware.lv, ma1.lv, ms.lv, Vīkandā man liekas lētākie savāktie datori bij,... lētākais ko piefiksēju - nu kau kur uz 149 Ls, kur neatceros 8)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...