Jump to content

Mans LMT sviests


Vilx
 Share

Recommended Posts

Ir tāds pakalpojums kā Mans LMT, kur var skatīt nosinhronizētos numurus, rēķinus u.t.t. Man stāvēja uzlikts, lai atceras manu paroli, ieejot šajā lapā. Attiecīgi tā ir aizmirsta. Un tagad tā, ieeju lapā ar saglabāto paroli, man tiek teikts, ka esošai beidzies termiņš, lūdzu veco, un jaunu. Nomainīt nevaru. Izeju ārā, iekšā vairs nelaiž. Tālāk teksts: "Ja esat aizmirsis savu paroli, sūtiet īsziņu uz 1640 ar tekstu "P" vai "parole"(un nafig divi varianti, tad jau atstājie tikai vienu). Bet jautrākais ir tas, ka to izdarot, uz telefonu atnāk īsziņa: "Lai nomainītu paroli, ejiet uz jebkuru abonentu centru" ! @#$%^ un uzreiz to uzrakstīt nevarēja? :evil:

Lai nomainītu sūda paroli, man vēl kaut kur būs jāiet?

Link to comment
Share on other sites

Njā, tā paroles atjaunošanas padarīšana iekš manslmt.lv ir reti tizli izveidota. Es ar piemirsu paroli un ar to bij cauri, iekšā vairs netiku. No jauna piereģistrējos tikai kad numuru pārreģistrēju no uzņēmuma uz sevi.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag aizmirst paroli un viss buus ok... :)

 

P.S. Shodien ejot iekshaa manslmt.lv prasiija noraadiit meilu uz kuru suutiit paroli, ja esi aizmirsis..

Link to comment
Share on other sites

Aha, nākuši pie prāta beidzot, izdomājuši nosūtīt aizmirstu paroli.

To CAP - ja es zinātu kur kritīšu, es tur obligāti noliktu spilvenu.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad, nākuši pie prāta. Kā gan lai es norādu e-pastu, ja es netieku iekšā to norādīt :shock:

Link to comment
Share on other sites

Tad kad tur reģistrējas tajā manslmt, tad ir jānorāda mails un atslēgas vārds (atbilde uz jautājumu), ar kuru palīdzību tad var saņemt jaunu paroli. Esmu lietojis vēiksmīgi vairākas reizes, jo to atslēgas vārdu kaut kā tomēr atceros.

Link to comment
Share on other sites

uzrakstīju sūdzību LMT, par to ka nevar atjaunot paroli saņemot uz epastu...

protams ka emsu vainīgs, ka aizmirsu to paroli, bet grūti atcerēties visas paroles visās lapās... atjaunošanas funkcij`ma jābūt sakarīgām...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man vienu reizi arī parole pēkšņi nestrādāja, īsziņas sūtīšana neko nedeva. Zvani LMT dāmām un izklāsti kas pa problēmu. Tā būs ātrāk un labāk.

Link to comment
Share on other sites

Tad kad tur reģistrējas tajā manslmt, tad ir jānorāda mails un atslēgas vārds (atbilde uz jautājumu), ar kuru palīdzību tad var saņemt jaunu paroli. Esmu lietojis vēiksmīgi vairākas reizes, jo to atslēgas vārdu kaut kā tomēr atceros.

Redz', kad es reģistrējos, tad neko tādu neprasīja. Piedevām, kur tad to var ievadīt?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

Man vienreiz ar gadijās aizmirst paroli. protams īsziņu sūtīšana uz 1640 neko nedeva. Tad es piezvaniju LMT dāmām, visu izstāstiju un viņas tad manam numuram deaktivizēja to manslmt.lv un teice lai reģistrējos no jauna un tā aizsūtiju sms un reģistrējos. Pats interesantākais man neprasija ievadīt jautājumu ( to jautājumu kuru prasa ja pazaudē paroli ) un atbildi, tātad nebija deaktivizēts pilnībā. man arī neprasija to drošības jautājumu. Tāka Zvani LMT dāmītēm...

Link to comment
Share on other sites

Izskataas, ka vinji ir sho to mainiijushi manslmt.lv.. jo agraak paroli vareeja atjaunot aatraak un nekur nekas nebij jaasuuta... :) pietika atbildeet uz droshiibas jautaajumu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

varbuut laiks manslmt.lv nomainiit uz manabite.lv ?

 

sure. kaa tad. un kapt uz skapja arpus rigas, lai piezvanit varetu. un par atskaitem maksat.

ar biti esmu mazliet pazistams bijis, ir viens otrs projektinjsh vinjiem taisits, tieshi saistiba ar webiem. nu, ta dalja vinjiem normali realizeta, tachu redzot mazliet tas aizkulises, sorry. LMT foreva.

ka reiz shodien kljuvu par pastavigo abonentu pec ~5 gadiem uz okartes.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Nekādu problēmu. Vajadzēja mainīt paroli, nomainīju, bet šodien atradu, ka paroles piespiedu maiņu var atcelt un to arī izdarīju. Viss rullē.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau par to bija stāsts. Kā atjaunot aizmirstu paroli, neejot ne uz kādiem apkalpošanas centriem.

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā man vis bija ok, nenāca man nekāds paziņojums, ka vajaga iet uz centriem tik pateica, kas jāievada!

Pasaku jau otro reizi to! ;-)

Link to comment
Share on other sites

kad es pirms dienaam peedeejo reizi ielogojos man pieprasiija ierakstiit emailu uz kuru nosuutiit aizmirstu paroli, a kas attiecaas uz parolju atcereeshanos - <dis is speshl kondishn of sekjurity>, ar ko arii apsveicu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jaunākās ziņas: par cik numurs ir uz filmu, jāraksta iesniegums :???:

Tātad man jāiet uz LMT, jādabū viņu forma, jāraksta iesniegums, jāiet pie šefa, jādabū paraksts(fanoju- iesniegums šefam, ka aizmirsusies parole), jānes vēlreiz uz LMT. Ejiet takš jūs....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...