Jump to content

LMT - pievilcīgākais darba devējs


VIL
 Share

Recommended Posts

Nesaprotu kaa Parex var buut 4ajaa vietaa. Tur pret darbiniekiem izturas kaa pret neko. Cik ir dzirdeets darbinieki tur neesot galvenā vertība.

Pārejie it kaa ok ir.

Link to comment
Share on other sites

es skalji neizteiksho ko vajadzeetu izdariit ar tele2, ka veel lietu nepieshuj :twisted:

manaas aciis bite ir aiz lmt, nevis peec tele2

nuuuuuu.....tas ne no darbinieka, bet mana viedoklja aatieciibaa uz mobilo pakalpojumu sniedzeejiem

Link to comment
Share on other sites

LMT labakais darbadevejs, maz ticams, Hansabanka, Unibanka un Parex vl ir O.K. un tā varētu būt, LMT reāli it tikai Lattelekom limenī.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums - pievilcība tika prasīta darbiniekiem vai darba meklētājiem? Ja darba meklētājiem (ta ir tā kā man likās no raksta kas bija apollo vai delfos), tad tas ir PR rezultāts. Ja darbiniekiem, tad vērtējums varētu būt objektīvs, ja vien būtu zināms pēc kādiem kritērijiem notika "pievilcīguma" mērīšana.

Link to comment
Share on other sites

Ja darbiniekiem, tad vērtējums varētu būt objektīvs...

 

Zini teicienu "labāk ķeras otrā krastā"?

Link to comment
Share on other sites

VIL: nezinu gan :p

 

Bet kā jau teicu - tas varētu būt objektīvs ja zinātu vērtēšanas kritērijus. Piemēram, ja LMT darbinieks pasaka ka darbs LMT ir "the best". Un TELE2 darbinieks pasaka, ka darbs Tele2 ir "the best". Kas tur sanāk? It kā vienādi?

Turklāt vai vērtējumi bija sadalīti proporcionāli utt.

 

Taču man šķiet, ka šī aptauja bija to vidū, kas darbu meklē. Līdz ar to LMT "uzvara" ir visai loģiska, jo tas ir uzņēmums, kurš ir sabiedrībā ar ļoti lielu atpazīstamību, milzīgu peļņu attiecībā pret apgrozījumu, smukām reklāmām utt. Tik pat labi varbūt labākais darba devējs ir draugiem.lv vai arī Freda kurpju darbnīca....

Link to comment
Share on other sites

Iemesls kāpēc šajā topā pamatā ir bankas un telekomi ir viens - aptauja veikta vienā no darba sludinajumu portaliem, bet kā zināms tad vairums kas meklē darbu (un piedāvā darbus) ir bankas, telekomi un IT.

Lūk arī reultāts - topā banku un telekom sektors

Link to comment
Share on other sites

Tikai nepadomajiet, ka telekomos ir "izcili" darba apstakli - murgs kautkads. Par Hansabanku un LMT gan no bijusajiem kolegiem ir labas atsauksmes...

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

Nu prekš darba meklētājiem varbūt arī ka LMT ir pievilcīgākais..... bet atcerēsimies vecu labu latviešu tautas parunu.... neskati vīru no cepures....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ņifiga priekš darba meklētājiem nav LMT labs :) neatsaucīga tauta :D nu ok, sākumā e-pastus atsūtija, sorry.... tagad spamu iesaiņojuši aploksnē, un atsūta uz mājām standarta vēstuli, pat uz pārrunām neuzaicina vairumā gadijumu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un ko tad Tu gribēji - lai pievilcīgākais darba devējs izjustu hronisku darbinieku trūkumu? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

njaaa piwvilciigaakais darba deveejs tas ir fufla klientu apkalposhana ir zem nulles vinjiem chomam ne no kaaa no okartes pazuda 7ls krediitss sutiijaam 3meilus jamie pat neatbildeeja nu hu* snim nospljaavaamies un nodomaajaam nav veerts iet mociities delj taadas summas..

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

Agrak LMT bija algu zina pievilcigs darba devejs, cik es ta baumu limeni zinu- ja agrak tas bijusas 'uhh', tad tagad nav ipasi augusas...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Avots: http://www.financenet.lv/zinas/likumi/article.php?id=183543

 

LMT ir 8. lielākais nodokļu maksātājs Latvijā un lielākais no telekomunikāciju nozares uzņēmumiem. Izvēloties LMT pakalpojumus, mēs palīdzam pildīt valsts budžetu un līdz ar to realizēt valsts projektus.

 

Ceturtā lielākā nodokļu maksātāja pērn bijusi VAS "Latvijas dzelzceļš", piektajā vietā ierindojusies SIA "Lukoil Baltija R", sestajā - SIA "Neste Latvija", septītajā - AS "Latvijas gāze", astotajā - SIA "Latvijas Mobilais telefons", devītajā - SIA "Philip Morris Latvia", bet pirmo desmitnieku noslēdz AS "Latvenergo".

 

Desmit lielākie nodokļu maksātāji 2007.gadā kopā nodokļos samaksājuši 533,3 miljonus latu.

Link to comment
Share on other sites

Kad man beidzaas paarbaudes laiks Hansabankaa, dabuuju apdroshinaashanas polisi, bet... tur NAV iekljauta zobaarstnieciiba, kameer neesi ieguvis pietiekoshu darba ztaazhu :twisted: Tjip jaunajiem darbiniekiem zobi nebojaajas :mrgreen: Tas gan man reaali sagruziija, jo speciaali staigaaju nedeelju ar saaposhu zobu, jo zinaaju, ka peec paaris dienaam buus polise, bet she tev nu bija, naacaas maksaat pasham :roll:

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nesaprotu kaa Parex var buut 4ajaa vietaa. Tur pret darbiniekiem izturas kaa pret neko. Cik ir dzirdeets darbinieki tur neesot galvenā vertība.

Pārejie it kaa ok ir.

 

 

viss atkarigs, par kada limenja darbiniekiem ir runa :) zem parexa jau ir ari, pjemeram, Asset Management, utt :)

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

VIL, paceli gan svaigu teemu... nu laikam jau vinji tev labu maizi dod ka esi apmierinats un gatavs foruma rakt 2 gadus vecas temas lai palepotos ar savu uznejmumu.

Pastasti par bonusiem, kas veido to apmierinatiibu, es vienkarshi esmu ljoti apmierinats ar savejo un man shkjeit ka ir bezmaz labakais darba devejs kads var buut. Interese salidzinashans peec.

 

ps. varbut man kaut kas nogljuchijis, bet shkjiet ka tu tur straada, ja nee atvaino

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Meli->Lielāki meli->Statistika

Tikpat labi tur maxima varēja būt 2. vietā. Neticu visam šitam bullšitam, jau pietiek paskatīties kurā vietā ir HB, lai saprastu, ka dati ir zapara riepas vērtībā.

Link to comment
Share on other sites

bet kaapeec tad pirmajaa vietaa nav uznjeemums "pokemoni & co" kur taa 100 darbiniekiem par nekaa nedariishanu tiek maksaatas smukas summinjas? ;)

Link to comment
Share on other sites

VIL, paceli gan svaigu teemu...

Tā bija piemērotākā tēma no esošajām, lai neveidotu jaunu.

 

Pastasti par bonusiem, kas veido to apmierinatiibu

he, he, kā saka bonusus dod tikai zelta zivtiņa. Darba attiecības savukārt regulē darba līgums, kas nosaka, ko no darbinieka prasa un ko darbiniekam dod. Es personīgi nerautos strādāt uzņēmumā, kas spēlējas ar bonusiem. Tā kā man ir famīlija, es priekšroku dodu zināmai stabilai atalgojuma paketei, par kuras izmēru un saturu es zinu PIRMS darba līguma slēgšanas.

 

P.S. Esmu strādājis arī ar dinamisko atalgojumu, kur dinamisko daļu varu vāji ietekmēt. Kā kojās dzīvojošam studentam 97.-98. gadā bija labi.

 

Starp citu, zelta zivtiņai tas it kā ir bonuss, bet it kā ir iekļauts faktiskajā tarifā. Kā tad īsti ir: bonuss vai agrāk apsolīta lieta?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
LMT ir 8. lielākais nodokļu maksātājs Latvijā un lielākais no telekomunikāciju nozares uzņēmumiem. Izvēloties LMT pakalpojumus, mēs palīdzam pildīt valsts budžetu un līdz ar to realizēt valsts projektus.

 

Varbūt atgādini man dažus spilgtākos valsts projektus!

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

man ari ir pilnigi cieta alga, kura ir konkreta datuma katru menesi, ar bonsiem biju domajis, kas ir tieshi tas kapec tev tur patik ne jau tikai algas deelj.

 

Man piemeram tas ir:

*) Apmacibas

*) Ērta darba vieta ar labu datoru, labiem 2 monitoriem

*) Dažadu izdevumu apmaksa

*) Dažada tehnika ko varu izmantot arī privātam vajadzībam, EOS spogulene,objektīvi, Ljoti laba videokamera, projektori, portatīvie datori un tamlīdzigas lietas

*)Iespeja splanot savu darba grafiku citadi ne tikai 8:00-17:00

*)draudzigs kolektivs un saprotosha priekshniecība

*) iespeja ar kolegjiem sadalit darbus jomas kuras man shkjiet inresantakas un pats gudraks

*) utt.

tapec vienkārī intrese pēc gribētos zināt kā tad ir pie "labaakajiem"?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt atgādini man dažus spilgtākos valsts projektus!

Ātrumā:

1) tautas nobalsošanas organizēšana

2) pensiju 1. līmeņa sistēmas izveidošana

3) pensiju 2. līmeņa sistēmas izveidošana

4) Cesvaines skolas atjaunošana [bija ugunsgrēks]

5) Valsts policijas struktūru uzturēšana

...

 

un tā uz priekšu. Viss, kas tiek darīts par valsts vai pašvaldību naudu, tiek apmaksāts no nodokļu maksātāju kabatas.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

1) tautas nobalsošanas organizēšana

> IMHO pilnīgi bezjēdzīga naudas šķiešana

 

5) Valsts policijas struktūru uzturēšana

> Tas tā kā valsts budžetā tiek iekļauts. Budžetu veido no visu nodokļu maksātāju maksātajām naudām. Nedomāju, ka LMT tur būtu kā īpaši jāizceļ.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jautājums ir, kāpēc es strādāju tur, kur es strādāju, atbildēt nav grūti.

 

Kā īsts programmētājs neesmu karjerists. Man piedāvāja atnākt uz pašreizējo darba vietu pastrādāt. Atnācu un paliku.

Kas man patīk [mani bonusi] neprioritārā secībā:

1) man ir iespēja uzzināt, kādēļ es daru to, ko es daru.

2) par mani maksā nodokļus [neciešu aplokšņu algas un likumpārkāpumus]

3) man ir iespēja pastrādāt 24x7, t.sk., darba telpās (reizēm grūti pamosties 9:00, bet dažreiz gribas pastrādāt sestdien 23:00. Programmētājiem tas ir aktuāli)

4) man patīk mans darbs (teiktu pat 12. klases sapņu darbs)

5) man ir iespēja piedalīties lēmumu pieņemšanas procesos (tas atbilst amata aprakstam).

6) de facto situācija: kolēģi pie manis vēršas pēc padoma dažādos ar IT un optimizāciju saistītos jautajumus, un es spēju dot padomu (tātad atrodos īstajā vietā).

7) darbā ir interneta pieslēgums un epasts (neciešu čatus un īsziņas)

8) pie sienas pieliku tāfeli (patīk parunāties ar auditoriju un pazīmēt bildītes)

9) Kantoris izmanto Oracle DB. (cienu šo bāzi, bet varētu aklimatizēties arī citās DBVS)

 

Tādi tie pīrāgi.

 

Tas tā kā valsts budžetā tiek iekļauts. Budžetu veido no visu nodokļu maksātāju maksātajām naudām. Nedomāju, ka LMT tur būtu kā īpaši jāizceļ.

 

Par to jau es runāju: nodokļu maksātāji piepilda budžetu, par kura līdzekļiem tiek realizēti dažādi projekti.

 

Acīmredzami, jo lielāki nodokļu maksātāji, jo ātrāk izpildās budžeta plāns, tādēļ LMT ir nevis jāizceļ, bet jāpaņem vēl viens pieslēgums. (Laba daļa rēķinā piestādītās summas tiks samaksāta valstij nodokļos).

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

4) man patīk mans darbs (teiktu pat 12. klases sapņu darbs)

> IMHO jebkuram tā ir. Nekad neesmu sapratis cilvēkus, kuri strādā darbā, kas nepatīk.

 

7) darbā ir interneta pieslēgums un epasts (neciešu čatus un īsziņas)

> WOW :shock:

 

8) pie sienas pieliku tāfeli (patīk parunāties ar auditoriju un pazīmēt bildītes)

> Man meitai patīk uz asfalta zīmēt ar krītiņiem, laikam lauzīsies uz LMT strādāt, kad izaugs :)

 

Par tiem nodokļiem runājot, LMT protams ir reģistrēts LNMP, bet tas nenozīmē, ka tikai maksājot nodokļus viņi kaut kur piedalās. Viss ko viņi var cerēt, ir kaut kāda balva kā lielākajam NM, gada beigās.

 

Rezumē: Mēs sapratām, ka Tu strādā LMT, Tev tur ļoti patīk un šī mēneša beigās Tu ceri uz prēmiju par šo sava darba devēja bezmaksas reklamēšanu. :)

Link to comment
Share on other sites

Njaa, izlasot VIL mineetos "bonusus", nesaprotu, kapeec Hansene ir 2. vietaa, nevis 1. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

Par to jau es runāju: nodokļu maksātāji piepilda budžetu, par kura līdzekļiem tiek realizēti dažādi projekti.

 

piemēram apmaksāt budžeta iestāžu mob.telefona rēķinus, kas 90% ir lmt tīklā. :mrgreen: nodokļus procentuāli maksā visi operatori vienādi, izņemot Biti, kas izlika smuku summiņu valstij tikai par atļauju šeit strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Orion7

3) man ir iespēja pastrādāt 24x7, t.sk., darba telpās (reizēm grūti pamosties 9:00, bet dažreiz gribas pastrādāt sestdien 23:00. Programmētājiem tas ir aktuāli)

Man jau liekas, ka programmētājam darba telpās vispār nebūtu ko darīt, un galvenais pluss būtu iespēja 24×7 strādāt mājās. Savukārt, ja nepieciešams izmantot kādas programmas, kas ir tikai darbā, var izmantot Remote Desktop/VNC pieslēgumu, it sevišķi, ja rodas vēlme pastrādāt sestdien 23:00. :) Diemžēl valsts iestādes visai negribīgi piedāvā šādu iespēju, praktiski visur darba līgumā ir ierakstīts, ka tev jāatrodas darba telpās no 8.30-17.00. Šim nosacījumam vienīgais iemesls ir izkontrolēt darbinieka strādāšanu, turklāt valda uzskats, ka darbs mājās ir neproduktīvs, bet atrašanās darba disciplinē darbinieku darbam. Bet realitātē, kā zināms, bieži vien mēdz būt pilnīgi otrādāk.

Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

es ar savu darba devēju esmu apmierināts, kas manā gadijumā ir Latvijas Krājbanka.

Labots - TEST^
Link to comment
Share on other sites

Par LMT - kāpēc tur iet prom darbinieki ?

Orion7: taa tāpat ir arī privātajās iestādēs.

Link to comment
Share on other sites

Ātrumā:

1) tautas nobalsošanas organizēšana

2) pensiju 1. līmeņa sistēmas izveidošana

3) pensiju 2. līmeņa sistēmas izveidošana

4) Cesvaines skolas atjaunošana [bija ugunsgrēks]

5) Valsts policijas struktūru uzturēšana

...

 

un tā uz priekšu. Viss, kas tiek darīts par valsts vai pašvaldību naudu, tiek apmaksāts no nodokļu maksātāju kabatas.

 

4)cesvaines skolas atjaunošana- Pilī vairs nav skolas, un, cik zinu, tad pili nemaz neatjauno par Valsts līdzekļiem, tur privātie.

Uzcēla jaunu skolu, kurai pat valsts žmiedzas dot finansējumu. M****s tādi! Pagasts kkā velk, labi, ka pieņēma lēmumu uzcelt to skolu pagasts. Vismaz viena jauna skola pēc Padomju laikiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

Acīmredzami, jo lielāki nodokļu maksātāji, jo ātrāk izpildās budžeta plāns, tādēļ LMT ir nevis jāizceļ, bet jāpaņem vēl viens pieslēgums. (Laba daļa rēķinā piestādītās summas tiks samaksāta valstij nodokļos).

 

kronja arguments, mhhhh

latvijas balzaams ir lielaaks nodoklju maksaataajs

nuka visi mudiigi peec pusstopa!!!

 

VIL, domaaju, ka tu esi logjiskaaks....

Link to comment
Share on other sites

kronja arguments, mhhhh

latvijas balzaams ir lielaaks nodoklju maksaataajs

nuka visi mudiigi peec pusstopa!!!

 

VIL, domaaju, ka tu esi logjiskaaks....

Vo šitas labais,labi pasmējos :-D pluss ķirzakai.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Kādu laiku atpakaļ meklēju darbu un beigu beigās atradu ze best.

Principā, lielā mērā piekrītu VIL uzskaitījumam, bet man ir papildus bonusi.

Man ir lieliski kolēģi :)

Viens no maniem hobijiem ir burāšana un kantorī ar to aizraujas vairāki cilvēki :)

 

Finālā sanākusi ideāla kompozīcija.

Darbs kurš man patīk - datori, datortīkli, serveri.

Hobijs - burāšana kur visu uzsauc kantoris :)

Link to comment
Share on other sites

Outsider

nja valsts projekti-taisīt koncertzāli nedzirdīgo internātskolas vietā, taisīt tiltu par 200milj(salīdzinājumam Ķīnā 26km tiltu taisīja par 135 milj.), kopumā sanāk, ka izdevīgāk ir piekāst valsti, lai ir mazāk ko bāzt kabatā.

Link to comment
Share on other sites

Acīmredzami, jo lielāki nodokļu maksātāji, jo ātrāk izpildās budžeta plāns, tādēļ LMT ir nevis jāizceļ, bet jāpaņem vēl viens pieslēgums. (Laba daļa rēķinā piestādītās summas tiks samaksāta valstij nodokļos).

Maxima ir lielāks nodokļu maksātājs nekā Mego, vai tādēļ visiem jāiepērkas Maxima? kāda budžetam starpība, kas ir maksātājs, lielais vai mazais? vai LMT nodoklus maksā no savas kabatas, vai no to kam budžets it kā paredzēts? p.s. nost ar nulles tarifu, jo tikpat kā netiek maksāti nodokļi. jo lielāki tarifi, jo lielāks ienākums budžetā! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Doma pareiza: humpalas kropļo saņēmējvalsts ekonomiku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...