Jump to content

CPU temperatuuras?! :((


Guest crxxx
 Share

Recommended Posts

sveiciens, vareetu kaads man pateikt kaadas ir normaalas temperatuuras prieksh shitiem:

CPU => E6300 - 50 - 60C, tie slodzes gaaja arii paari 60 :((, vai tas ir normaali!!!

MB => P5B-VM - 50-55C, tas radiator ir diezgan karsts 3 sek roku nevar notureet!!! no riita kad iesleedzu bij ~ 30 , bet pa 20 min bij jau ~ 50 :((

....staav box cooler, nekas ar clockiem naw dariits!! un veel CPU raada ka ir 1,6 GHz, tak vajadzeej buut vismaz 1,8!!!!

...kompis jauns 3 diena, bet man liekaas ka shitaas temperatuuras ir pa traku, kaut kas naw OK :))

...kaadas idejas?!?!

Link to comment
Share on other sites

kompi pats liki kopā? varbūt termopastas par maz vai tieši otrādi par daudz!!

paprovē korpusa sānu noņemt. Paskaties vai tad krītās temperatūra!?!

 

un vispār tas procis tev ir par daudz par karstu, jābūt ~30*

Link to comment
Share on other sites

Guest crxxx

kompi pats liki kopā? varbūt termopastas par maz vai tieši otrādi par daudz!!

paprovē korpusa sānu noņemt. Paskaties vai tad krītās temperatūra!?!

nee pats neliku lika m79 :)) bez vaaka arii nekas nemainaas!!! varbuut pa 1 graadu!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

un vispār tas procis tev ir par daudz par karstu, jābūt ~30*

Visi nedzīvo hrenovā koka mājā, kur ir 10c izstabas temp.

Link to comment
Share on other sites

Guest crxxx

vareejaat sarakstiik kaadas kuram ir T, vienkaarshi nezinu vai tas ir normaali, vai ir jaastiepj lai shiem kaut ko sachinii!!!!

...mosh kaada detalja braakjeeta, vai setups nepareizs!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest crxxx

a moš tev kompis novietots blakus centrālās apkures trubām :grin:

muljkiibas vinsh staav gandriiz pie loga :))

Link to comment
Share on other sites

Liekot box kūleri uz šitā proča, termopasta ir uzsmērēta uz kūlera pamatnes 3 strīpās, tā kā, visticamāk, te arī ir problēmas sakne - nav pilns kontakts kūlera pamatnei ar proča virsmu caur termointerfeisu. Tas parasti gadās, ja to termopastu neizlīdzina, bet atstāj kā ir - ar spraugām.

Link to comment
Share on other sites

Nu bik ir gan par karstu!

 

Man ari ir E6300, case ir tikai viens fans, kas gaisu suc ieksha un push tada virziena, ka gaiss plust cauri CPU radiatoram un temp neiet augstak par 40. Uz MB gan temp sensora diemzel nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest CableGuy

Manam E6400 temp. peec Everesta datiem -

 

Motherboard 38 °C (100 °F)

CPU 32 °C (90 °F)

CPU #1 / Core #1 40 °C (104 °F)

CPU #1 / Core #2 40 °C (104 °F)

GPU 43 °C (109 °F)

Maxtor 6L300R0 41 °C (106 °F)

 

Edit: Un tas nav pie noslodzes.., sanaaca neliela shmuce ar termopastu :(

Link to comment
Share on other sites

Guest crxxx

atradu biosaa, cooleris bij uz kaut kaada silent rezzima, shit griezaas ~ 1000rpm, nonjeemu un tagad ~ 2000 rpm un t* ap 40 :)) tas priecee!!! bet MB chips gan veel karst kaa elektriskaa pliits :(( iesleedz ir ap 30, peec 10 min ir jau ap 50 un taa arii staav!!!!

...cik nopratu ka man nespiid vinju klasificeet kaa braakji, jo itkaa viss straadaa => sviests, garantija nespiid!!

...vajadzees likt kaut kaadu speciaalu dzesi lai MB stock ietu normaaali => besiii

...un vispaar ko uz taa chipa var uzlikst, tu tak tas radiators kaut kaa mistiski stiprinaas ar taadaam kaa dzelzs kjepinjaam MB ir P5B-VM!!

...kopsumaa sanaak ka esmu iegraabies ar shito MB :(((

 

aaa un veel mosh MB karst taapeec ka lieto onboard video karti, un kad ieliktu PCI video karti, tad tik traki nekarstu?!?!

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

Nu noņem nost un paskaties vai termopasta ir normāli virsū . Man ar pēc pastas nomaiņas nežēlīgi karsa , izrādijās , ka radiators bik šķībi uzlikts....visu norm iecentrējām un vairs nekarst :)

 

PS: nez vai tas varētu palīdzēt , bet laba keisa ventilācija krasi samazina temperatūru keisa iekšpusē .

Link to comment
Share on other sites

Guest crxxx

Nu noņem nost un paskaties vai termopasta ir normāli virsū . Man ar pēc pastas nomaiņas nežēlīgi karsa , izrādijās , ka radiators bik šķībi uzlikts....visu norm iecentrējām un vairs nekarst :)

 

vakar skatiijos, to plasteliinu nonjeemu un uzliku kaut kaadu termo pastu, bet nekas nemainiijaas :((

...ko noziimee iecentreet?! tur tak vinju uzliek un viss, ko tur var centreet?!?

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

NU laikam jau bij tā , ka netrāpija uz termopastas....nu nez , bet taisni uzliekot viss ok .

Link to comment
Share on other sites

Guest crxxx

NU taa uzliku tam radiatoram cooleri :)) baigi labi, radiators ir galiigi veelss, bet temperatuura uz MB mazaka tik pa kaadiem paaris graadiem!!! nevaru saprast, kas par lietu??@ varbuut pastu nepareizi lieku!! es liku tikai uz chipa 1 cm!!

..tur ir taa ka tas chips ir nedaudz izcelts uz aaru ~ 1 mm, un samaak ka apraart vinjam ir briivtelpa, varbuut taa arii sakarst, un raada tos graadus!!!

Diez var to briivtelpu arii ar pastu piedziit!!!! esmu dzirdeejis ka nee, jo saies uz iiso, tie mazie klucishi :))

post-65086-1163928362_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest crxxx

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

E6300 P5B-VM :((( mistiski!!! ar visu cooleri!!!

post-65086-1163932388_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

a tas ir normaali ja man pie cipseta nevar roku ilgaak par seku notureet i citreiz mazaak bet man nekur netiek uzraadiita temperatuura un tas ir bez noslodzes!

Link to comment
Share on other sites

Core 2 Duo [laikam] E6600 2x2,4/4Mb

Abit AB9Pro

KingMAX 512/667Mhz/CL5

PoV GeForce 7600 GT 256/DDRIII

nu jā... jāteic, ka beidzot saskrūvēju kaut ko no Core 2 Duo un nebiju tik traki šokēts no labpatikas, ka tas ir baigais verķis... un kas uz t' attiecas... tas bija ap 42 līdz 48... gan uz spēlēm baigi jau jaudīgs... arī procesora testā manu gandrīz vienos vārtos salika... un tomēr pietiekami silst... jau pašā sākumā notīrīju oriģinālo smēru un uzliku TITAN sudraba pastu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...