Jump to content

MPEG4 DVD atskaņotājs Xoro HSD 2100


 Share

Recommended Posts

stendec...

 

http://www.xoro-israel.com/service/download.aspx - te ir tam playerim firmware pieejama...

 

21.05.2006 Программное обновление для Xoro HSD 2100 - zip, 554 kB

Version: ECB7B8F8

( Улучшено воспроизведение субтитров на иврите. Улучшено воспроизведение MPEG4. )

 

P.S. Skanja atpaliek deelj sliktas filmas kodeeshanas, ne jau playera deelj...

Link to comment
Share on other sites

_________

Ja tu domā ekvalaizeru, kurš regulētu analogo 5.1 izeju, tad tādu varbūt atradīsi kādam biezākam aparātam bet ne jau Xoro :-D . Bet kam viņam tas vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

_________

Tas nav nekāds resīvers, ja gribi pie viņa pieslēgt tumbas, tad tām jābūt aktīvām (ar iebūvētu pastiprinātāju) kuram arī savus basus varēsi regulēt.

Link to comment
Share on other sites

Man ar DVD playeriem sanāk ļoooti maz darboties (lai gan pašam tāds mājās), tādēļ prasu jums, tauta - kāda velna pēc DVD player'im vajag USB slotu? Labi, ja DVD playerim ir HDD, tad vēl varētu saprast - lai pārnestu datus. Bet ja HDD nav? Vai tiešām tā firmware ir tik būtiska?

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ērti, bet vai šitiem "Made in China" mēsliem nav pārāk lielas problēmas ar katras otrās ierīces atpazīstamību?

Link to comment
Share on other sites

Ir man HSD 415 . Kā man zināja stāstīt cilvēks , kurš man to pārdeva , šis modelis ir jūtīgs uz nepareizas firmwares iebarošanu . Ja pamanās to izdarīt , tad kaut ko saglābt esot saržģīti . Bet lietojot nu jau pusotru gadu , man nav radusies vajadzība veikt update , jo nav gadījušies diski , kurus tas nenolasa . Ekvalaizera protams nafff , jo cik saprotu aparātā naff arī priekšpastiprinātāja . Lai atskaņotu un regulētu ir vajadzīgs resīvers . Pats iztieku ar pastiprinātāju no 84ajā gadā ražota JVC mūzikas centra , kuram pieslēgtas aizvēsturiskās , bet domāju vēl virsotnē esošās radiotehnikas ,,simfonija,, kartona skaļruņu tumbas . Skaņa , kaut arī tikai stereo , bet ir super , un es neizjūtu nekādas vajadzības pēc mājas kinozāles . Nez , manuprāt labs DVD atskaņotājs par šadu cenu ..... runā ka plīstot , bet man laikam ir paveicies .Šākātā , par 30 latiem var atļautiees arī šad tad pamainīt .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...