Jump to content

Vai var uztaisīt pogas wallpaperī


voltrix
 Share

Recommended Posts

Vai ir tāda iespēja, ar kautkādu programmu palīdzību uztaisīt tādu wallpaperi, uz kura piemēram būtu pogas un nospiežot pogu, aiziet uz attiecīgo vietu/atvērt attiecīgo datni. Piemēram poga wallpaperī, nospiežu un atverās man piemēram kāda spēle.

Link to comment
Share on other sites

Jā, paldies, laikam man vēl jāpamācās lietot "meklēt" iespēju :-P . Artani, kā tev tur beigās bija, viss sanāca ja?

Link to comment
Share on other sites

Ar to izslēgšnās skriptu beigās izbraucu visai elementāri - norādīju kā saiti uz BAT failu. :) Un, jā - desktops ir funkcionāls. Tiklīdz satīrīšu PC, varu aizsūtīt tev sourc'i, ja vajag. Bet nu, pamatā, tur jebkurā interneta lapu veidošanas softā tas ir pāris min darbs.

Link to comment
Share on other sites

Hmm :oops: tikko "atklāju", ka par wallpaperi var uzlikt html un vēl viskautko citu.

Bet tiešām ja vari, tad atsūti to sourci.

Link to comment
Share on other sites

Ok, pameklēšu, bet visticamāk rīt pa dienu.

 

Nu ja ka HTML - uztaisi vienkārši skriptu priekš wallpaper'a un uzliec to kā desktopu, pirms tam ieslēdzot "Enable Web Wallpapers" iekš Desktop Properties.

 

Rekur Tev uz ātru roku navadjaška (pārbaudi, lūdzams, jo es rakstīju ar roku tepat forumā, un nepārbaudīju pats..):

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1" />
<title>Desktops</title>
</head>

<body>
<p><a href="C:/">C: disks</a></p>
<p><a href="D:/">D: disks</a> </p>
</body>
</html>

Link to comment
Share on other sites

Bet ir viena lieta, baigi s*dīgi tas, ka es nemāku html, visas web lapas, kuras es esmu taisījis, taisījiu vienkārši tāpat, tipa visu taisīju ar roku, nevienā vietā nepieskaroties html :-( . Nu labi tas tā, ganjau kautko uzmeistarošu.

Viena problēma, ja uzliek kautkādu krāsainu wbu fonā, tad datņu un mapju nosaukumi rādās tādā kā baltā fonā, mazā taisnstūrī nu zini kā piemēram '98 windowsam.

Tad vēl tāda lieta, ka vienreiz draugs nedaudz pastāstīja par to, kā piemēram txt failā ieraksta kautkādu restart -r echo vai vēl tur sazinkautko, tad pārveido par executable un kad palaiž, tad restartējas dators(tas itkā man snāca), bet nu viņš tā tik pāris vārdos apstāstīja, varbūt var uzrakstīt kāds, tās mazās fīčas, es sataisītu un iebāztu linku uz viņu un viss būtu laikam, tā vismaz es domāju.

Link to comment
Share on other sites

Uhh, ar Tevi ir smagi, zināji?... :? Piedevām man dziest vakariņas, kamēr rakstu šito.

 

Tātad - par visu pēc kārtas -

kad uz ekrāna tiek attēlots HTML fons, tad automātiski atslēdzas "Smooth Edges" efekts (tas, kurš padara ikonu nosaukumus caurspīdīgus), tā ka ja izmantosi WEB lapu par fonu, tad nāksies piemērot desktopa fona krāsu ar roku (ceru ka vismaz to tu māki?..).

 

Otrkārt - txt failu pēc uzrakstīšanas saglabā kā *.bat, un tas kļūst izpildāms.

Kods, kas tevi interesē, varētu būt apmēram:

@echo off
shutdown

(pārbaudi - atkal rakstu uz atmiņu)

Link to comment
Share on other sites

Jā zinu, ka .bat, nojaucu, jo kārtot istabu + darīt kautko pie datora nav viegli :mrgreen: .

Uhh, ar Tevi ir smagi, zināji?

Saprotu, bet nu neko tādu agrāk nēesmu darījis, tāka pats saproti. Ej paēd vakariņas, es ar uz kādu brīdi tagad nebūšu.

 

Paldies adex.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...