Jump to content

Problēma ar Logitech Z-2300


IVARS
 Share

Recommended Posts

Nesen nopirku Logitech Z-2300, bet tagad viņam neiet viens satelitskaļrunis. Pakratot viņu dažreiz sāk skanēt, bet uz īsu laiku, laikam vads būs noplīsis.

 

Man garantija ir 2 gadi. Vai tumbas man jāved atpakaļ uz internetveikalu, lai viņi maina?

Vai vispār man viņas taisīs vai mainīs?

Link to comment
Share on other sites

Ved un skaties. ganjau ka sataisīs. Ja nē tad būs jāielien tajā satelitā pašam un japalur ko var darit lietas labā, bet vispirms garantija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kā būtu ja es šim komplektam nopirktu klāt vēl tumbas Microlab PRO1, lai labāk vidi skanētu.

Link to comment
Share on other sites

Es pamēģināju pielikt centra tumbas(mazo tumbu vietā) un skanēja tīri OK. (kā nekā centram 5cu joslu skaļruņi savlaik pirkti pa lielu naudu).

Link to comment
Share on other sites

Labāk ņemt Microlab SOLO 2 vai Microlab PRO1 vai arī Defender Mercury 50A?

Vai gaidīt, kad būs pieejams internetveikalos Microlab SOLO 3?

Kuras labāk skanētu kopā ar Logitech Z-2300?

 

Ieteikumi

Link to comment
Share on other sites

Protam ka ved uz garantiju un stasti kas notika, bet tikai nesac stostities.

 

Es domaju ka labak nem Microlab SOLO 3 jo vinas lielakas un bus skana labaka.

 

Ja man butu tada iespeja labak panemtu kautkads RRR gribas tumbas un tev skana bus daudz labak par siem Microlab SOLO 3 un kopa saliktam ar logitech. Bet tev pasam ir jadoma ka darit.

 

 

Netaisi tur labak kaut kadu kroplojumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Logitech tumbas skan tikai ar logitech tumbām, nevajag taisīt kautkādus kropļus no vairākām sistēmām!

Ja noplīsa - stiep uz garantiju :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja sataisīs, tad atkal salūzīs, jo tie satelītskaļruņi vienkārši netur, tāpēc vajadzētu kādas tumbas, lai arī vidi labi skanētu. Kaut ko nelielu priekš kojām.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Man draugam ir z-2300, dod jau viņš tām tumbām iekšā kārtīgi, bliež tā, ka bikses sāk lēkāt :roll: Takā es nepiekrītu, ka satelīti netur, kautkas tur prosta nav kārtībā!

Link to comment
Share on other sites

Noteikti ka tas tas tumas ir gadijies brakis.

Tas tumbas vienas pasas loti labi skan.

Aiznes vinas uz garantiju un istasti kas pa vainu un domaju ka vini tav salabos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest xplay
Nesen nopirku Logitech Z-2300, bet tagad viņam neiet viens satelitskaļrunis. Pakratot viņu dažreiz sāk skanēt, bet uz īsu laiku, laikam vads būs noplīsis.

 

Man garantija ir 2 gadi. Vai tumbas man jāved atpakaļ uz internetveikalu, lai viņi maina?

Vai vispār man viņas taisīs vai mainīs?

man ar sita bija!

kgbq2tpe6w04iorhhacq.jpg

ja nemaki ta aiznes uz kadu elektro veikalu lai parlode no jauna vai ari aiznes uz garantiju.

vienigi ja lodesi gaantijai bus beigas :( es savejas pats salodeju pagaidam vis skan ok :)

Link to comment
Share on other sites

SoundForsage'

Šīs tumbas jau lietoju kādu pusotru gadu, paldies Dievam kalpo godam, tā reāli tagad metu nopietnu aci uz Z-5500 un Z-2300 pārdod, domāju abus komplektus likt klāt nebūtu īpaša jēga..

Droši nes tik uz garantiju lai taisa vai ko..

Pašam doma par kādu vel skaļruņu pievienošanu Z-2300 ir jau sen, domāju kādu Microlab solo 6/7C,Pro3, vel Vigoole esot labas.. bet nu jā, tik kā, viņas pie kompja tad slēgtos katra savā izejā ja? Nu skaņas kartei.. Ā un ir vel tāds konektors no kura iziet divas 3.5mm jack in, tad var pie PC vienas izejas abus komplektus piespraust, bet vai skanētu kā nākas..mm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...