Jump to content

p4 iipatniibas?


Guest Eduleenc
 Share

Recommended Posts

Nopirku p4 uz socket 478 3.0 800mhz fsb.uzliku uz p4c800 deluxe plates. bios visu atrod ljoti jauki un skaisti. tiesa gan temperatuura ir ap 52 graadiem peec celsija. bet kad instaleeeju windows un winsh jau tiek pie instaling devices vinsh vienkārši izsleeeedzaas araa. ko dariiit?

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

nuuu protams ka uzklaaata. varbuut vaina ir dzeseeshanaa un man vienkārši vajag kaut kaadu zaalman cooler?

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

nu vot es ar domaaju par to barokli jo virsuu ir msi nx7600 gs geforce tam vien vajag 350w bet virsuu ir 400w. te links kaa izstaa smana plate un apraksts varbuut tas ko liidz....http://www.superwarehouse.com/Asus_P4C800_Deluxe_Motherboard/P4C800_DELUXE/ps/255801

Link to comment
Share on other sites

virsuu ir msi nx7600 gs geforce tam vien vajag 350w

ar 400w normaalas firmas barokli ir jaapietiek.

Link to comment
Share on other sites

tev tas zalman kluss?

Atkariigs no apgriezieniem.

Uz ko iziet vai uz zemaako temperatuuru vai zemaako troksni.

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

pahslaik man galvenais dabuut to datoru pie dziiviibas....tur nevar buut vainiigs bios?

Link to comment
Share on other sites

mosh kaut kas dzelzhos neshtimmee.

ar bij liidziigs gljuks instaleejot windu - izraadiijaas ka rami maates platei nepatika

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Man ir tāds pats procis otrajam datoram. Pie slodzes temperatura uzlec vairāk par 50 grādiem. Un nekas nenotiek slikts. Procis ir tiešām krāsniņa un tur stāv oriģinālā dzesēšana.

Paskaties biosā. Manējam tika paaugstināts izslēgšanas spriegums. Tikai nepārcenties.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu , Modecom baroklis līdzvērtīgs tam pašam Codegen.... :mrgreen:

Prescotu uz s478 grūti nodzesēt ar stock dzesi....vai tik tas nebija pats karstākais Prescots topā?Ar defaulto dzesi ,pie slodzes ap 70 grādiem ,tā viņiem parasti ir norma....ar Northwood nemaz nevar salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Visticamaak ka vainiiga ir paaugstinaata CPU temp. Man ir taads pats procis un ar stock dzesi temp bija ~ 55C IDLE un ~75C LOAD. Pie temp virs 70 C kompis saaka baigi bremzeet un veelaak arii restarteejaas. Tagad esmu nomainiijis dzesi uz TT Big typhoon un temp ir ~ 40C IDLE un ~48C LOAD, nekas nekaraas un nebremzee.

Link to comment
Share on other sites

man arī tas P4 tikai nez kāda huiņa gadījusies. tagad man ar Zalman CNPS7000B-Cu bez slodzes 60 grādi.

un pie slodzes kad Zalamanu uzgriež līdz galam tad temp uzkāpj pie 70 grādiem. karsti.

ar defaulto dzesi ap 75 grādiem gāja, bet par laimi restartu nebija..

laikam vajadzēja TT Big typhoon.

 

tikko pavēroju savu P4.

biosā temperatūra 70 grādi.

windovā caur everstu novēroju ka temperatūra nokriit 3min laikā uz 60 grādiem!!

kā to izskaidrot! :?: kas biosā vinjsh kaut kadus aprēķinus veic ka turās temperata?

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Jaa TT big typhoons ir viens no labaakajiem cooleriem prieks CPU tacu kaa jau rakstiits nosaukumaa tad vins ir patiesaam BIG un ne katraa keisaa ieliidiis, manaa arii ieliida nu LOOTI knapi

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jā,visiem kam interesē...biosā CPU temperatūra būs augstāka nekā pie strādājošas OS.Tā apgalvo ASUS inženieri un tas ir teikts ASUS mājaslapas FAQ sadaļā.Kāpēc tā ir,par to nekas nav teikts.... Tāpēc skatīties biosā dzelžu temperatūru nebūtu prātīgi,tā var sevi tikai maldināt.Ja netic Everestam,ir taču utilītas kas nāk līdzi mātenēm.Man pašam Everests nekādas šaubas nerada un strādā korekti,es salīdzināju ar to utilu rādījumiem.

Link to comment
Share on other sites

bet ko man iiisti dariiit?

Nu ja tev ir vairāki ram moduļi, vari pamēģināt pārlikt viņus citos ram slotos vai samainīt vietām vai atstāt tikai vienu moduli. Ja mātesplatei nav jaunākais bios, tad varētu uzlikt jaunāko biosu. Ar multimetru varētu pamērīt spriegumu 12V līnijā (4-pin molex spraudnī) pēc datora ieslēgšanas, vai nav pārāk zems vai augsts. Pārbaudi vai visi kabeļi ir kārtīgi piesprausti, it sevišķi videokartei.

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

kaaa es lai pie taa log faila tieko ja es pat windows nevaru uzinstaleeet?

 

uzliku jaunu proci disku sata instaleeju win....un nu taads ir zezultaats ka nekas pratiigs nenotiekaas..ka tad lai es pie taa log faila tieku?

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

par to debiiilo biosu nezinu kapeeec nenolasa vinsh visjaunaako biosu no asus lapas...neatver vinsh rom failu sakumaa paraada itkaa ok viss saakas flash update un peec tam nenolasa..cannot read rom file..a ko nu?

 

ar p4 1.7 ghz viss ieprieksh gaaja..

Link to comment
Share on other sites

Kādu bios update metodi tu izmantoji? Es personīgi lietoju tikai Asus EZ Flash (Alt+F2). Vai rom failu esi pareizi nosaucis kā mātesplates rokasgrāmatā ir rakstīts? Vai pirms tam esi pārbaudījis vai tas rom fails no disketes lasās normāli?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir Prectott kodols, tad 50 grādi pie slodzes ir norm. temp. Man uz P4C800 plates ir līdzīgas temperatūas, Idle - 39C, Load 50-54, termopasta AS5.

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

es panjeeemu uztaisiiiju win 98 boot diskette izmetu visu lieko ielieku afudos un rom failu. tad palaizh cmd caur win98 diskettee ierakstu komandrindu i vsjo.

Link to comment
Share on other sites

Nu biosa instalēšana caur dos tomēr jau ir vēsture, mūsdienās biosu apdeito vai nu izmantojot tādas iespējas kā Asus EZ Flash vai updeito biosu pat caur Windows. Ieliekam disketi ar biosu, nospiežam Alt+F2 un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

meegjinaaju 4 dazhaaadus biosus viss viens...megjinaaaju gan win 2000 gan xp ...xp izleedz\as provizoriksi pie 35-34 minuutes kad instalee dzelzhus un win 2000 ariii...nu besiii araa pilniiigi... kur lai es gruuzhu to kompi vai kaa es vinju varu salabot un noteikt defektu

 

tieshaaam nevienam taa nav bijis? procis nevar buut sajaats?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...