Jump to content

Skype errors kaukads


Guest Klucis
 Share

Recommended Posts

Sledzu ieksha skype un sitads te paradaas ... kad teisku skypaa tad dazreiz arii kasd skype ieslegts sitads brinums paradaas ... kas tas ir ? un kaa finju salabot ? saprotu ka tas fails nav lasams :[

post-62499-1163270763_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kluci, Kluci.... pārbaudīs kļūdas tas čekdisks. skatos, ka tev visai švaki pēdējā laikā veicas, ņemot vērā pēdējos postus :-D Starp citu, tev Skype zem Vistas - kad skenēju savu aparatūru/programmatūru ar Microsoft advisor, man šķiet, ka uzrādīja, ka Skype nav testēts savietojamībā ar Vista. Meklē kļūdu programmu nesaderībā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par piedāvājumu, bet ar skiniem neaizraujos :-D Ja nav tev Vista, tad rīkojies, kā ieteica iepriekš. Ja tas nelīdz, tad pārinstalē to "S" mūli.

Ak jā, smagi kļūdījos, Skype iet bez problēmām - tikko pārbaudīju savietojamību ar Vistu caur advisor - viss štokos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Klucis

Exiic kungs a jums nav skaita ? tur ajsuta ari viena programma caur kuru palaist skinus :)

Link to comment
Share on other sites

Herr Klucis, tu tikai neapvainojies, bet raksti postos uzmanīgāk (interpunkcija, burtu loģiskā secība) :-D Var dabūt vārnu šitā!

Link to comment
Share on other sites

Guest Klucis

klf kas ats par kluci? uz taas programmas tadu ar var uzlikt ...

 

kadelj lai warnotu par manu vardu sakartojumu :p~ visiem kuriem vajag izhosteju uz rapidshare.com no turienes parasti labs atrums ~ 140 kbs ar manu 1mbps inetu :D

 

 

http://rapidshare.com/files/2964046/New_Wi...ZIP_archive.zip 51.5 MB atrarojam un ieejam faila kura ikoninja ir sirsninja ...

 

Kad ieejam programma lai jums butu vista nemam skinu ar vardu AEROGLASS! !! ! :)~

 

 

Buschas klucim :*

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

ja tu domā to kas ir uz zilā TV desktopa pa labi,tad tas ir šis.RocketDock-v1.2.5

uz monitora augšā ir līdzīgs.RK_Launcher

 

otrais ir uzliekams atsevišķi vai kopā ar mac skinu

otro nevar uzlikt uz TV

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

izsludinam kustiibu, dibinam bezpelnjas organizaaciju

"dupsis bez vaarnaam!"

Link to comment
Share on other sites

Eu, nu - kas par offtop'u panesās, ko? :)

 

Btw - Dupsi - uzmet aci savam warn levelam.. ;)

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaafiget!sitas tak ir traks catotajs-kaadas tev pareizrakstibas kluudas!nu es jau nesaku ka es esmu ideaals bet teikumaa kuraa ir 5 vardi 4 uzrakstiit piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilniigi acgarni...:)

nu jaa-KLUCIS!:D

Link to comment
Share on other sites

te bija bezjēdzīgs citāts

nu es neesmu tik pedantisks ka tu un arii nesaku ka esmu ideaals drukatajs bet tomer...nerakstu vardus acgarna raksta!un vispar-ar manu niku parcenties Mr. Pareiziba-apskaties ka tas rakstas. :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest Klucis

ja kas man latenee ir 6 :* un ja nemaldos 9 klases exameneaa bija 7 taka man ar to raxtiibu viss 4ikiniekA! :]*

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...