Jump to content

LMT EDGE tests


Dolfs
 Share

Recommended Posts

(Interesē ineta pieslēgums ar kompi' date=' nevis phones fīčas)[/quote']

 

 

Forš sinoniims..:D Pats neesi iista Ineta?

Link to comment
Share on other sites

(Interesē ineta pieslēgums ar kompi' date=' nevis phones fīčas)[/quote']

 

 

Forš sinoniims..:D Pats neesi iista Ineta?

 

Ja gribas pačatot, ej citā smilškastē... :)

Link to comment
Share on other sites

es ar padzirdēju, ka dažiem torņiem Rīgā ir pieejams EDGE testa režīmā, bet kurā vietā nezinu, vismaz tajos rajonos kur es grozos, viss ir pārtestēts vairākas reizes - nekādu ātruma izmaiņu(testēts ir dažādos diennakts laikos).

Link to comment
Share on other sites

es ar padzirdēju' date=' ka dažiem torņiem Rīgā ir pieejams EDGE testa režīmā, bet kurā vietā nezinu, vismaz tajos rajonos kur es grozos, viss ir pārtestēts vairākas reizes - nekādu ātruma izmaiņu(testēts ir dažādos diennakts laikos).[/quote']

Nu droši vien GPRS uzstādījumos kas jāmaina, lai tiktu pie EDGE...

Link to comment
Share on other sites

Ar 6220: 120 kbps teorētiski. Praksē tika sasniegts 100kbps.

VIL, vai GPRS uzstādījumos ko mainīji?

Link to comment
Share on other sites

Ar 6220: 120 kbps teorētiski. Praksē tika sasniegts 100kbps.

VIL' date=' vai GPRS uzstādījumos ko mainīji?[/quote']

1) Tas nav mans aparāts

2) tika uzlikti standarta gprs settingi. Ja tīkls atbalsta edge, tad to izmanto, ja neatbalsta, izmanto gprs.

Šādu EDGE karti jau laikam Latvijā neviens vēl netirgo?

Sony Ericsson GC82 EDGE PC Card

Vai tad nokias klāstā nav līdzīga produkta, ka uz ērikdēlu jāskatās?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nokias klāstā nav līdzīga produkta' date=' ka uz ērikdēlu jāskatās?[/quote']

Nokia es atradu tik D211, bet tam nav EDGE :(

Link to comment
Share on other sites

Nja cilveki ko juus iespringstat par to EDGE , nu naf tur nekaads briinum atrums un atcerieties ka kjaamaksaa tapat par nosuutiito sanemto datu apjomu :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nja cilveki ko juus iespringstat par to EDGE ' date=' nu naf tur nekaads briinum atrums un atcerieties ka kjaamaksaa tapat par nosuutiito sanemto datu apjomu :D:D:D[/quote']

 

Nu man ir gan svarīgs 4x lielāks ātrums !

Link to comment
Share on other sites

Nja cilveki ko juus iespringstat par to EDGE ' date=' nu naf tur nekaads briinum atrums un atcerieties ka kjaamaksaa tapat par nosuutiito sanemto datu apjomu :D:D:D[/quote']

 

Nu man ir gan svarīgs 4x lielāks ātrums !

Darbā ar laptopu ir interesants 4x lielāks ātrums. Protams, ideāls darbs būs, ja kantora aplikācijām būs viegls webisks interfeiss ar mazu pārsūtāmo datu apjomu.

Link to comment
Share on other sites

neemsu vel pabijis vietaa kur buutu edge.. vispaar kaa jau tika teikts: settingos nekas nav jaamaina - ja ir iespeejams telefons pac to edge izmantos

Link to comment
Share on other sites

Guest MM-Y
es ar padzirdēju, ka dažiem torņiem Rīgā ir pieejams EDGE testa režīmā, bet kurā vietā nezinu, vismaz tajos rajonos kur es grozos, viss ir pārtestēts vairākas reizes - nekādu ātruma izmaiņu(testēts ir dažādos diennakts laikos).

 

tā īsti nav skaidrs, kur tas EDGE ir uzstādīts, bet pagaidām ir testa režīmā un tiek uzstādīts Rīgā, pēc tam pakāpeniski arī visā .lv.

 

Praktiskais nomeeriitais datu aatrums esot 120-180Kb/s (ar Nokia 6230)

 

EDGE telefoni .lv (kas ir pārdošanā un kas parādīsies):

Nokia 6220, 7200, 3200, 6810, 6820, 6230, 5140, 12 (Datu modulis), 7700, 9500 (komunikators)

Sony Ericsson GC85 (PCMCIA karte)

Sierra Wireless Aircard 775 (PCMCIA karte)

[info no e-pasaules 2004 juulijs/augusts numura, 78-83lpp]

Link to comment
Share on other sites

kas ir ar to triatel ? Tas operators jau strada ? Kadas vinam ir cenas ir kadas kartes ?

Link to comment
Share on other sites

liekas ka tas triatel tik ar haljavu var piesaistiit, nu jaa tas cdma Super, bet paariet no LMT uz turieni ... tur nav ko domaat, labaak ir lietot abus divus :)

Link to comment
Share on other sites

liekas ka tas triatel tik ar haljavu var piesaistiit, nu jaa tas cdma Super, bet paariet no LMT uz turieni ... tur nav ko domaat, labaak ir lietot abus divus :)

 

haljava jau ir tikai vinju tiiklaa, ja zvana uz citu, tad tearfifi nav uzraadiiti

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...