Jump to content

Attēls uz TV melnbalts


voltrix
 Share

Recommended Posts

Šodien nopirku vadu, lai var pieslēgt TV pie datora caur TV-OUT. Visu saslēdzu, attēlu rāda, bet tas ir melnbalts, mēģināju viskautko settingos mainīt un tā tālāk, mēģināju ar 2 dažādiem vadiem, mēģināju pie diviem TV, izlasīju topiku http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=55344 , arī tas nepalīdzēja, bet atradu tur tādu rindiņu, kur bija rakstīts, ka settingos jānomaina lai uz s-video iet composite signāls, nekur nevar atrast, kur tādu var nomainīt. Ir kādas idejas, kā var dabūt krāsainu attēlu uz TV?

Ja kas tad Video karte ir GeForce 7300GT.

 

Problēma nopietna, tiešām neviens nezin, ko varētu darīt lietas labā?

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

cik tev videokartē ir ,,kājiņu,,izejai,un uz ko TV ir.scart,tulpītes vai s video???

Ja nav krāsu un vajag pāreju no 4 un 7 kājiņām uz tulpīti tad uzlodē šito

http://cxem.net/tv/tv21.php

http://www.epanorama.net/circuits/svideo2cvideo.html

http://www.blackdown.org/hwb/cable/av/svideotocomposite.html

 

7 pin štekeri un pārejas latvijā nav nopērkamas.

šitas lodējuma variants šodien izturēja testu uz divām nvidea un diviem radeoniem

 

nvidias gan biežāk ir gļuki visādi.

 

par izejām tv out ar vēl vairāk ,,kājām,,var redzēt šeit

http://www.radeon2.ru/faq/pinouts/

 

protams var būt problēma arī draiverī un setingos

Link to comment
Share on other sites

Videokartē ir 4 kājiņu izeja, televizoram ir Scart, tādu vadu arī nopirku.

Vēl man ir šādi vadi:

1. No 4 kājiņām uz tulpi

2. Tāds, kuram abos galos 4 kājiņas

Vēl man ir tāds no Radeon v-kartes vienā galā tāds ar 9 kājiņām un ar 4 astēm 2 astes tādas, kur tulpes uzmaukt, viena in otra out un pārējās astes ar 4 caurumiem viena vin otra out.

Ja kas tad es ne lodēt māku, ne man lodējamais ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Atlodē vadu no SCARTa 15. pina un caur 470 pF kondensatoru pielodē šo vadu pie 20. pina.

Link to comment
Share on other sites

dodamies uz properties

> settings

tad uzspiezham uz tv bildiites blakustaustinju un tur buus tipa tv options or smth

un tur arii var mainiit

te nav nvidia karte so nevaru izstaastiit preciizi

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

scartu neesmu pagaidām ņēmis.te visi TV ir uz ,,tulpēm,,un tie kuri ir uz scart ir gājuši ar veikalā pirktu pāreju līdz šim.kad neies pētīšu.

 

man te tagad jāpēta kā pieslēgt šitādu mēslu radeon xpress 200 series.

tam ir izvadi trīs tulpes,un vajag pāreju uz scart.

 

kādss nav šito pētijis???

Link to comment
Share on other sites

Galaxy 7300GT nāk baigi forš vadiņš

S-Video vienā galā un otrā 4x tūlpītes un ņem tik un spraud kamēr rāda krāsainu nevis melnbaltu!!

Man tādi ir divi "JA KAS"! Vairāk gan neko neteikšu a to dabūšu atkal % no šausmīgajiem Adminiem! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tev neizdevās salikt setingos Composite kā Vaivars rakstīja?

Kur Tu dzīvo?

Aiznes to kabeli uz kādu TV darbnīcu, gan jau pa kādu latiņu pārlodēs, i kondensatoru atradīs.

Link to comment
Share on other sites

470pf kondensatoru, to gan nezinu kur raut, kur tādi mētājas?

 

Iekš www.latgalite.gov.lv

Link to comment
Share on other sites

Iegāju properties>settings, tur nebij tv bildīte, tur viena pati monitora bilde

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pieslēdz televizoru. Tikai drošības pēc dari to, kad TV un PC ir izslēgti.

Kompis nedetektē TV, tāpēc rāda tikai monitora setingus.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tagad viņš detektē, rāda displejus 1. un 2., izčekoju visus settingus, neko neatradu, kur kautko varētu mainīt, lai kautkas uzlabotos.

Link to comment
Share on other sites

Jā, atvērās logs, kuru jau esmu izčekojis, nu neko par krāsām, neko kas noderētu neatradu. Nu bet es nesaprotu, kas tur vēl var būt pa problēmu, laikam jālodē, varbūt vēl ir kādi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

tev vispār ir uzinstalēti nvidias draiveri?????mošk (microsoft corporation) stāv,tad arī nav nekādu setingu kur meklēt.un krāsas nevar dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja nav iespējams uzlikt, lai uz TV iet Composite signāls, tad laikam neko citu neizdomāsi - būs jālodē.

Paskaties, mož televizoram var ieslēgt režīmu, kurā viņš saprot, ka chrominance jāņem no atsevišķa pina - kaut kāds s-video mode vai kas tamlīdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

klf, draiveri man ir uzinstalēti, tā ka visas krāsas, gammas, kontrastus varu čakarēt, bet vienīgais tas, ka attēls, kā paliek, tā paliek melnbalts.

Neatradu, nekur, kur televizoram kautko varētu kautkādus režīmus mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

te nesen bija liidziigs topiks , un izraadiijss ka svideo video ieejai var aktivizeet tikai no tv puults , paluuri mosh tev ar taads prikols

Link to comment
Share on other sites

Pults ir ārā metamā stāvoklī :mrgreen: , bet īstenībā strādā. Uzrakstīšu apzīmējumus uz pogām, kas ir uz pults, kurām es nezinu, ko tās dara.

1. apzīmējums St

2. vispār tā nav poga, kā pārējās taisnstūrainas, bet apaļš caurums, virsū rakstīts Sr

Viņas kautkam der?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kas Tev tas par TV? Nav kautkāds leišu Banga vai Tauras, kautkas no 402. sērijas? Ja tā, tad šādu iespēju vari nemeklēt.

Link to comment
Share on other sites

O uzminēji, man ir tauras, modeli gan nezinu, ja aks vakar mēģināju pieslēgt arī pie panasonic caur tulpi, (viņam nav scarta), bet pat melnbaltu attēlu neuzdabūju, tikai zils ekrāns.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nu rekaa izraadiijaas :-) taa jau vienmeer visi censhas visam pieeiet no gruutaakaas puses , bet jaasaak no taa vieglaakaa un elementaaraakaa :-)

Link to comment
Share on other sites

Bet nevar taču būt, ka nevar viņam nevar pieslēgt, viņam tak tur viss ir u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Panasonikam A/V režīmu pareizo ieslēdzi? Tā nevar būt. Vai nu vads beigts, vai arī kaut ko nepareizi dari.

Link to comment
Share on other sites

rabarbers

Parsledz AV rezhimu uz pasha TV nevis uz pults kamer neparadisies AV 25 vai AV 35,tad visam vajag but OK.

Link to comment
Share on other sites

Es rīt vai parīt aiznesīšu vadu uz darbnīcu, lai salodē. A viņi tur jauks ārā vadu, kurš ir sakausēts no abām pusēm, nevis saskrūvēts ja?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Parasti SCARTam var noskrūvēt "uzgriezni", kas ir ap to vietu, kur iznāk vads. Bildē uz to norāda bultiņa. Pēc tam SCARTa korpusu var atvērt aptuveni pa norādīto līniju. Ja nu tomēr Tev trāpījies neizjaucams korpuss, tad atliek šādi varianti:

  1. tomēr sameklēt iespēju pārslēgt izeju uz Composite,
  2. nopirkt izjaucamu SCART štekeri,
  3. pielodēt kondensatoru televizorā starp 20. un 15. piniem, atvienojot 15. pinu (pārgriežot celiņu).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...