Jump to content

Web lapa


Guest DragSteR
 Share

Recommended Posts

Kā var uzstaisiit uz sava PC web lapu kjip lai buut IP?

 

vispirms navajag bastot latviešu valodas stundas lai iemācītos uzdot korektus jautājumus :/

no Tava murgainā jautājuma nav skaidrs kur un kāpēc jābūt IP( Intellectual Property laikam ?)

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

nu dabuju.. bet kaa lai tos failus kurus vajag prieksh weba tur ieliek iekshaa??

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

NU Lab...

 

Es ieinsteleeju Apache

un nezinu kur lai ieliek tos failus prieksh web lapas!

Link to comment
Share on other sites

Nokonfigurē apache.

Es nezinu, ko vēl pateikt 8) .

Puikiņ, uzdod sakarīgu JAUTĀJUMU.

Sniedz arī info, kas tev ir par lapu, kāds OS, utt.

 

Savādāk rodas iespaids, ka tev ir 9 gadi un 3 klašu izglītība.

Link to comment
Share on other sites

DragSteR

Kādēļ tu gribi soli-pa-solim pamācību? Neesi slinks - pamācība jau ir uzrakstīta, tev tikai vēl jāizaug līdz secinājumam, ka tā paredzēta lasīšanai un ka tā nav garlaicības māktā autora bezdarbības auglis, kas radīts tikai savam prieciņam. Sliņķis. Tev mīnusiņš.

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

nesanaakt nekas no taas pamaciibas.. ir vel kautkadas programmas ar kuraam var uzstaisiit uz sava PC serveri kura war iebast web lapu? un man ir Windows XP!

Link to comment
Share on other sites

kapec tev gan neizmantot kadu hostingu ja pasam nav ne mazakas sajegas par to visu?

Link to comment
Share on other sites

Apache ir viselementaaraakais un populaaraakais webservers. Ja nu tajaa nevari dabuut iekshaa lapu, tad tieshaam neko neaiztiec.

Naakoshais jautaajums peec tam buus, kaapeec uz sava datora man lapa atveraas, bet uz citiem neraada... .

 

UN kaarteejo reizi atkaartoshos, ka Windows nav radiits, lai droshi publiceetu savas maajas lapas, prieksh tam ir Unix veidiigaas OS.

Link to comment
Share on other sites

Guest Geryzz

vienkārši htdocs direktorijā izdzēs tos failus kas tur jau iekšā un iemet savas lapas failus.

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

vienkārši htdocs direktorijā izdzēs tos failus kas tur jau iekšā un iemet savas lapas failus.

 

:) vareejaat ta uzreiz teikt

 

ew, kāds va palīdzēt? Man tā vai tā nejiet.. kautvai ielieko tos doc. tajaa mapee bet ko lai dara

Link to comment
Share on other sites

kas neiet? ieraksti savā browserī localhost. lai atvērtos lapa, tajā mapē jābūt failam index. cik atceros, Apacha defaultaa ir htm/html, ja gribi vēl citus extensionus, tad jāpiekonfigurē klāt.

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

puks- tur jau ta lieta.. es izmantoju to php-funsion vai ka sauca.. uzraxtiju borwserii, bet nejiet.. nekas neparadas.. tur ta lieta.

kad sleedezu ieksha rada EROOR: The requested operation has failed!!

Link to comment
Share on other sites

:) vareejaat ta uzreiz teikt

 

ew, kāds va palīdzēt? Man tā vai tā nejiet.. kautvai ielieko tos doc. tajaa mapee bet ko lai dara

 

TUULIIT peec apaches instalacijas (neko papildus nekonfigureejot)

 

1) paarliecinies vai apacha process ir iestarteets

2) un atver browserii http://localhost

 

tev buutu jaatveras defaultajam apacha welcome page... - ja tas nestraadaa, tad uzreiz meklee graabekli pat pirms kaut ko kopeet uz htdocs

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

kad veru valja to localhost man atveras tuksha balta lapa.. un kpc? neko wel nesmu parkopeejis taja htdoc

Link to comment
Share on other sites

a pats apache process ir palaists, ja ir pameegjini veelreiz restarteet apaci.

 

ja tu neko neesi dzeesis no htdocs...tad peec instalaacijas vinjam iekshaa ir pasha apacha info faili un atverot localhost vai 127.0.0.1

buutu jaaparaadaas tipa shaadai bildei

 

aarzemees:

http://www.jamesward.ca/blog/uploads/WAMPin15/apache6.jpg

 

ja nav - tad iespeejams jau instaleejot kaut kur aizshaavi liiki... (kaut gan tur reaali vajag maaceet kaut ko salaist griistee.. ja tas ir veel GUI installs - tieshaam jaapacenshas lai kaut ko salauztu)

 

 

PS:

turklaat paarbaudi pasha FW neblokjee localhosta pieprasiijumus vai 80 portu. Normaalos apstaakljos tam nevajadzeetu notikt un defaultaa firewallji neblokjee pieprasiijumus no localhosta ... bet nu peedeejaa laika taadi paranoikji redzeeti, kas ir gatavi pat logus ar deeljiem aizsist, ka tik saule neiespiid uz kompi un tas ir "droshiibaa"

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

nu jaa... bet man pat to nerada.. es neko Apache nesmu konfigureejis jo nezinu ko utt!!

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

itkaa wiss ir... tik..ko waretu nozimeet shitas?

Unable to establish connection to MySQL

2003 : Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)

Link to comment
Share on other sites

itkaa wiss ir... tik..ko waretu nozimeet shitas?

Unable to establish connection to MySQL

2003 : Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)

Tas nozīmē, ka tev ir vajadzīgs MySQL.

Labāk met tai idejai mieru, nevienam nav vajadzīgs servaks ar adminu, kas nezin, kas ir apache.

Link to comment
Share on other sites

mmm.. ja kas es tikai maacos.. gribu pameegjinat shito!!

Beidot tu runā nopietni.

Aizej un palasi manuāļus par Apache un MySQL. Paskaties arī ko tie dara un kur ziemo :) . Nevajag sēdēt forumā un uzdot jautājumus uz kuriem google atbild ar pirmo linku.

Kad būsi izstudējis pamatus un sapratīsi, kur un kā konfigurējas Apache, tad nāc atpakaļ uz forumu un uzdod nopietnus jautājumus.

Link to comment
Share on other sites

Guest DragSteR

TnX

 

Unable to establish connection to MySQL

0 :

 

a ko shitas noziimee.??

Link to comment
Share on other sites

Ja krievu valoda nav sveša, tad šeit.

Ja māki lasīt angliski, tad šeit.

Ja proti latviešu valodu, tad šeit.

DragSteR. Izlasi vismaz kautko no manis dotajiem linkiem un tad ko vaicā. :(

Sorry Admini un Moderi.

Link to comment
Share on other sites

Guest digger

Ja eng saproti kaut nedaudz, izlasi sso te. Ja apache ir uzlikts, tad tur taalaak arii buus aprakstiits kaa mysql piestelleet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...