Jump to content

Video nevelk vai vienkaarshi speele gljuko


Guest romex
 Share

Recommended Posts

Bija iespeeja paspeeleet tikko iznaakusho speeli NFS:Carboon, uzinstaleeju, nopriecaajos, ka var palaist utt, saaku iestatiit visus video settingus, bet biju shokaa, ka uzlikeot uz Medium speele mazlietinj velkaas! Veel lielaaku sashutumu manii viesa fakts ka speeleejot uz HIGT settingiem (velkaas, bet tuureet jau vareeja) video kartes temperatuura bija tikai ~60 graadiem (!!!) parasti speeles nespeeljot kartes temperatuura ir ~50 graadiem!

Un tad es iedomaajos par speeli Toca Race Driver 3, kuram man uz max settingiem LIDO, toties tad man mazliet uztrauc kartes temperatuura, taa ir ap 95 graadiem, bet tad es vismaz zinu, ka video karte domaa un skaitljo, bet speeleejot NFS:carbon to galiigi neizjuutu!

 

Kaste: Pentium 3ghz

1GB DDRII rams

160 hdd

video karte - 256mb,256bit, Asus Geforce EN6800LE

 

Draiverus paarliku,

hdd defregmenteeju, iztiiriju

viirusus izskeneeju,

bet probleema nemainaas...

neticaas ka Carboons uz shaada PC iet uz LOW :evil:

Link to comment
Share on other sites

A es tev teikshu ka tas tavs SHAAAADS pc nekas dizhs nav !

 

P.S. Most Wanted ir lielakas prasibas pret kompi neka Carbon taaaka spried pats !

Link to comment
Share on other sites

Es tev gribu pateikt ka padoma varbut par normalu videokartes dzesi , jo 95 gradi tas ir (((((((((((((...TRAKI...))))))))))))) un ar 50 gradi tas ar nav normali.

Varbut parbaudi vai kartes karlsons vispar griezas.

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

par to, ka ir 95 graadi iisti neuztraucos, lai gan vajadzeetu :)

Un tie 95 graadi ir speeleejot TOCA3 uz max settingiem, piedevaam nekas neraustaas!

bet speeleejot carboonu ir ''tikai'' 60 graadi, bet raustaas!!!! Ja speele raustaas tad nepietiek video resursu, bet ja nepietiek, tad kaapeec tikai uz 60 graadiem straadaa???

Link to comment
Share on other sites

Guest Kofler

Es ar savu GF 6200 uz medium varu mierīgi paspēlēt. Vispār liekās, ka Carbons tāds slikti optimizēts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

da ko tu staasti! Most Wanted paspeeleeju uz visiem MAX!!!

tu sūkā, es ar r9600 spēlēju FEAR uz 1600x1200 aa6 af16m tu sūkāāāāāā, saproti? muah :mrgreen:

Kas tavuprāt ir MAX? ar 7800gt klokotu, knapi varēja spēlēt uz 1280x1024 max ingame, aa6 af16, ar x1900gt tagad viss vērpjas. A te redz viens ar 6800LE kapā uz max, muahahahhaha. Ja jau ar 6800LE viss uz MAX ietu, kam tad dārgās kartes domātas?

Link to comment
Share on other sites

Man ir P4 2,9 Ghz 512Mb Dual Chanell RAM un ATI X300/X550 videokarte ar 128mb atminju. Un man carbon lido uz 800x600 uz High

Link to comment
Share on other sites

Ar geforce FX 5500 256mb,

512 RAM,

pentium 3.0Ghz

Es spēleju maximum, izšķirtsēja 1024x768 un nekādu problēmu viss iet ideāli, paskaties vai tev gadījuma nav uzlikts anti analising (vai kaut kā tā) tas baigi bremzē.

Link to comment
Share on other sites

NFSC ir prasīga spēle ar manu sistemu iet 1024x768 un uzstādījumiem starp low un medium.

Nevar būt ka tev karte uzkarst līdz 95C, apmēram no 70C sākas artefakti un pie tavas temp jau obligāti ir jākropļojas atēlam.

Link to comment
Share on other sites

95 grādi pēc Celsija? Moš pēc fārenheita, pieliec roku, patausti, vai tiešām tur ir tie 95 grādi, nu nevar būt, jājautā, ar kādu programmu skatījies cik grādi? Ja man videne uzkarstu līdz 95 grādiem un spēles normāli ietu, es uz viņas sev pārtiku sildītu :mrgreen: . Man dators +/- līdzīgs tavam pēc iekšām, man videne 7300GT, Carbons iet ideāli uz max settingiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Man dators +/- līdzīgs tavam pēc iekšām, man videne 7300GT, Carbons iet ideāli uz max settingiem.

640x480 un max? varētu būt :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Norchello

ar 6800LE vairāk par low/middle settingiem nepaspēlēsi.

Kaa tad uz MAX mieriigi var speeleet ar so karti,ja veel atver visas trubas ir ok,1024x768 jau nu noteikti iet,vismaz man.

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

SmartDoctor izmantoju lai redzeetu video temperatuuru! 95 graadi ir ''normaali'' kad speeleeju Toca race driver 3 , un nekaadu artefaktu nav!

Domaaju iepirkt dzesi, bet nu kameer nenosvils tikmeer jau droshi vien nenopirkshu :D

man vienkaarshi liekas ka Carboonu speeleejot tie 60 graadi liecina par to, ka netiek izmantotie visi taas resursi! Vabuut kaads cits dzelzis pa shvaku, bet nu man taa neliekas!

 

P.S Norchello, cik tev kartei graadi, ja ir tieshi taada kaa man?

Link to comment
Share on other sites

Ar manu komplektāciju(parakstā), MW gāja uz 1024X768 un max ap videeji 45fps, carbonaa var aizmirst speeleet uz max! Un 6800GS ir labāka nekā 7300GT tapēc ko te var liet ka iet uz max!! Cik tad tev FPS? Pats tagad speeleeju uz ~35-45FPS, bez daziem efektiem! Tā spēle pati vienkārši iesuukaa, slikti optimizeeta saliidzinaajumaa piemeeram ar flat out 2 kuraa grafika ir smukaaka, ir lielaaka detalizaacija, un tekstuuras izšķirtspēja, un Flat out 2 man lielaakoties ir 100FPS, + vēl flatout ir apveltiits ar kautkaadu fizikas engine ar ko carbon nevareetu lepoties! un visi kuri ar visaadaam FX 5200/5500/5700 u.c. spēlē uz max laikam viņiem pietiek ar <7 fps! Braukšanas spēlēm vajadzētu vizmaz 30 - 50 fps lai to spēli varētu baudiit!

Link to comment
Share on other sites

Guest Storm336

Man uz kaartiigi OC 6600 (512mb) iet uz max (ar motion blur, 4xAA) vieniigais 800x600, karte ~42 celsija graadi...

 

Es patesteeju un noteicu ka vislielaako bremzi dod tas motion blur, bet bez taa speeleet manupraat naw jeegas XD, taapat kaa ja speelee uz 800x600 tad bez 4xAA arii slikti izskataas....

 

P.S Bet man prieks ka man iet, bet 6800 neiet XXD!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Storm336

Jap, uzliku 8AA (6 nevar :cry: ) un 16AF - viss uz max, 800x600 un fraps uzraada varoniigus 20 fps :mrgreen: , stabili turaas tie 20, bet nav tik jauki kaa speeleejot neliekot tos vaajpraatigos AA un AF :grin: , laikam buus jaapeerk jauna videokarte XD (P.S kaads nezin cik maksaas 8800aas?, un vai ir gaidaams cenu kritums 7900??)

 

 

P.P.S Uzcepaas uz stabiliem 55 graadiem XXD

Link to comment
Share on other sites

Es vēl savu NFS MW neesmu piebeidzis... Nav vairs tik daudz laika. Droši vien, ka, ja kompim GF FX5900XT, uz medium ar 640x480 NFS Karbūns rukātu.

Starpcitu, ticu, ka CodeMasters ir soli priekšā ElectronicArts grupai 3D Engine sadaļā, jo, cik zinu, abiem vienādie žanri ripo kudī dažādi...

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

romex tu taj kartei trubas atver, uzdzen, tad tev ljoti iespējams ies uz vairāk vai mazāk normāliem settingiem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

man ar 7600gt forši raustās spēle, vēlāk vajadzēs dabūt fraps lai apskatītu fps. liekas, ka kautkas ne tā ar manu videokarti... :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...