Jump to content

Bad Direct sound pec Emulatora palaishanas


devil_angel
 Share

Recommended Posts

Lieta tada Ka es palaizu Kadu Emulatoru Spelu , ZNES , GENES , NES , pazud skanja , un kad velos kadu dziesmu vai kautko kas saistits ar muziku ieslegt paradas shis :

 

1162669800.jpg

 

bet esmu skanas draiverus parinstalejis 100 reizes tiknuta vienmr notiek 1 un tas pac ! Ko darit ?

 

nu jau shis errors lec lauka tad kad parestarte datoru , ieinstale sound driverus , parestarte vis iet , parestarte velreiz neiet nekas :(

Link to comment
Share on other sites

Man ir taada pati lieta!! ar nezinu ko dariit!! izmekleejos pa googli un neko sakariigu neatradu!! winampaa var panaakt lai nepazuud skanja!!

nospiezhot ctrl+p tad pie plugins nemot output un tur izveeloties direct sound output!!

lai arii winampaa skanja ir citur nebuus!! un sleedzot datoru aaraa taa windows melodija gan noskan!! pie audio devices viss ir neaktiivs!! vispaar kaut kas neizprotams! es jau esmu nobriedis uz windows paarlikshanu jo draiveru instalaacija neko nedod!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

zinu ka nav vainiigs!! vienkaarshi ja ljoti vajag skanju piem prieksh muuzikas vai filmaam tad ir iespeeja dabuut skanju winampam!!! taa es biju domaajis!! vienkaarshi citam nav skanjas!!! ;)

 

Karoch uzzinaaju kaa!! tikko kaa kompis iesleedzas vai peec restarta dodies uz sound and audio devices un pie audio izveelnes izvees use only default devices un viss ir chikieniekaa :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...