Jump to content

Mašinas magnetolas keykoda uzlaušana.


MartinsBe
 Share

Recommended Posts

Kā var atkodēt, un kas ir nepieciešams, lai atkodētu orģinālo Ford 2002 auto magnetolu. ? Zinu nav jaunākais, bet senčiem mašīnā pietiek. Situācija tāda, ka nezinot kā to izdarīt uz haļavu saspiedāmn ciparus un nobloķējām. Tagad vairs nevar ciparus ievadīt.. Uz paša maģa ir 3 četrciparu kombinācijas. Iesakiet lūdzu ko darīt. Kur meklēt infu, linkus please!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Nezinu, kodus, bet iesaku darbnīcu uz Brīvības ielas Juglā pretī veikalam Tallina.

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

Man ieteica meklēt internetā,, tāpēc varbūt kāds zin kādu labu linku.

Link to comment
Share on other sites

meklējot netā visādus hakus, crackus un kodus visdrīzāk ka pielasīsi pilnu kompi ar spyware, trojāniem utt. Ej labāk uz darbnīcu pie zinātājiem

Link to comment
Share on other sites

tie kodi der ja tev vinsh nav nobloķēts. Sabloķētajiem vajag mehānisku iejaukšanos(ar vadiem un kompi). Vari meklēt kā to izdarīt, bet vienkāršāk ir aiznest uz darbnīcu.

Link to comment
Share on other sites

Ja kods ir zināms, tad paturi to magnetolu kādu stundu ieslēgtu un iespēja ievadīt kodu atgriezīsies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marisr

Ka var uzzinat Blaupunkt masinas radio kodu? Kodu atlauj rakstit, nav vel noblokets.

Link to comment
Share on other sites

iekš www.carsoft.ru ir apraksti par veselu čupu Blaupunkt magnetolām. Tur dotajos zip failos ir txt fails, kurā ir minēts kaut kāds kods. Pamēģini parakājies.

Link to comment
Share on other sites

Ja nāk auto ar orginalo radio tad vēl varēja uzzinat no ražotaja,bet savādāk bez meistara neiztikt šajā gadījumā un 10 ls(standarta taxe)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Labi, Netā atradīsi, bet kāda garantija, ka kods nav nomainīts. Darbnīca un vētreiz darbnīca. Pats tikai sačakarēsi.

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

nav nomainīts, jo pirms tam vāģim ir bijis tikai viens īpašnieks, un tas pats 85 gadīgs vecis.

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi elektroniķis, tad aizmirsti, jo tur dazhreiz pat lodee aaraa mikrenes un paarprogrammee, bet ir gadiijumi, kad dazhiem aparaatiem ir kaa teikt ruupniicas kods arii, ar kuru var tikt klaat.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir orģinālais tad izņem viņu ārā no paneļa, tur augšējā puse uz maģīsa ir uzlimite, viesiem orginalajiem, ar kodu kas tam ir paredzēts. Ja viņš ir nobloķējies noņem visus vadus nost un paturi 24h tad vadi kodu. Kods jāvada spiežot uz tiem 1,2,3,4, Piemēram man ir 175. Spied 1- vienu reizi, 2- septiņas reizes, 3- piecas reizes, un tad 4 vienu reizi tas nozīmē apstiprina.

Link to comment
Share on other sites

katras magnetolas manuali ir apraxtits kaa var atbloket to verkji.

Ja atmina nevil tad ford aparatiem tiesam bija stunda japagaida, lai atkal lautu to kodu ievadit, tacu ka to kodu uzzinat neiejaucoties kirurgiski tiesam nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marisr

Man ir kaut kads kodu kalkulators, interesentus uz PM savus epastus, tiem nosutisu. Man nav Windows un nevaru pateikt, ka tas kalkulators isti darbojas. Kadreiz uz Windows biju atveris, piedavaja daudzu firmu un modelu radio atbloket.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgas muļķības par to ka drosības kods ir uz radio virsū no rūpnīcas,ja tads ir gadījies virsū, tad tas ir bijis atkodets un uzlimets lai aizmarsa ipasnieks to atkal varetu atrast kad pakāsīs.

Un daziem radio ir tā ka ,ja ievada nepareizi kodu dazas reizes tad to var meginat vadit pec 12,24....h kā kuram radio un nekads koda kaukulators te nelidzes ja kodu aizmirsis esi,nesmu dzirdejis ka kads butu tā atkodejis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marisr

Es tikko arzemju foruma prasiju, lai uztaisa man Blaupunkt kodu un uztaisija ari! Ir tikai janosauc modelis un vel kaut kadi cipari un kods ir roka. Man tas kods dereja, tikko parbaudiju. Iespejams, ka es pats varetu uztaisit to kodu ar kaukulatoru, ja es lietotu PC ar Windows, nevis Mac.

Link to comment
Share on other sites

Guest garais-1

atver vala skaties kurs galvenais cips numuru no ta ievadi tai pasa firefox un tad jau redzes kur vins tevi novedis

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

Atbilde uz alvja ieteikumu. Jā kods ir, bet tur uz tās uzlīmes ir vairāki ciparu kominācijas gan 3 gan 4 ciparu, kuru lietot?

Link to comment
Share on other sites

Šitos oriģinālos kodus parasti dod līdzi auto papīros, vai vēl labāk, kā vienam 90'to gadu eskortam bija bagažniekā uz mētāla plāksnītes maģa kods.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kaibinjsh

Ja tas ir orģinālais tad izņem viņu ārā no paneļa, tur augšējā puse uz maģīsa ir uzlimite, viesiem orginalajiem, ar kodu kas tam ir paredzēts. Ja viņš ir nobloķējies noņem visus vadus nost un paturi 24h tad vadi kodu. Kods jāvada spiežot uz tiem 1,2,3,4, Piemēram man ir 175. Spied 1- vienu reizi, 2- septiņas reizes, 3- piecas reizes, un tad 4 vienu reizi tas nozīmē apstiprina.

Nu tagad zinaashu kaa shitam zveeram -Blaupunkt Lubeck CC20 ievadiit kodu, jo zu uzliimes cipari lielaaki par 4. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest dzherods

Vai kādam ir bijusi darīšana ar Philips 22dc682/00?

 

Kaut kā neizdodas netā atrast manuāli šitam aparātam..

 

Problēma sekojoša: gribējās pieslēgt maģim Radiotehnikas 90nieci (S-90). Cik zinu, magnetolu šitādā veidā nosvilināt nevar, vai ne? Vienkārši maģis nedod uz tumbu pārāk daudz skaņas.. Bet, ja šo tumbu pieslēgt pie kanāliem (Rear Rigth un Rear Left), tas nedotu labāku rezultātu? :???:

Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh

Kaa tu vinju iisti taisies piesleegt? U kas tev jau ir piesleegts?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...