Jump to content

Vai shaads PC ir labs ?


FRICIS
 Share

Recommended Posts

Vai shaads PC vareetu buut labs speeleem ?

 

P4 2000 Mhz

GF 6600GT 256 / 256

2x512mb DDR 400

400w PSU

 

 

Esmu tipisks geimeris. Vai shaads komplekts vareetu pavilkt labi uz augstu izshkirtspeeju Battlefield 2, COD 2, F.E.A.R. ? Vai tomeer pakraat veel naudu un paariet uz Athlon ? Vai vienkārši tikai vajadzeetu labaaku CPU ?

Link to comment
Share on other sites

mhhh... nekas labs tur nebūs.Ja gribi geimot tā pa nopietno,tad rēķinies ar kādiem 800-1000ls par kasti.

Link to comment
Share on other sites

CPU & VGA pa vaju ;)

Core2 DUO 6300@OC (~3.0Ghz)

2x7300GT

2x512Mb DDRII667Mhz

400-450W (HEC, FSP) PSU

bus samera laba izvele!

btw: arii ar ssadu sistemu diez cik labi nepageimos :???: vissmaz par 1280x1024 + Normal quality & FSAA 4, AF 8 bus maksimum ko vares likt iestatijumos...

btw: afftar, kas tev par stulbu parakstu? :-?

Link to comment
Share on other sites

poller,a kur tu dabūsi tagad normālu dēli,kas ļauj palaist SLi uz LGA775? Tak ne jau NF590SLi? Jāgaida būs,tad labāk paņemt kādu X1900GT.

Link to comment
Share on other sites

It ka jau var ar kreisiem VGA driveriem ieslegt SLI @ Gigabyte DS4, DQ6 platem... perfomance O'k, tik plates (sevisskki pedeja) maksas daudz :evil:

nja, sso momentu(Intel+SLI) es kaut ka palaidu garam :? X1900XT bus O'k :grin: bet vel labak 7900GTO 8) tik atkal ceenas... Autors IMHO nepavilks, bet tas jau butu +-O'k sistema geimossanai!

P.S. laikam tomer variants ar s939 AMD CPU un NF4 SLI mobo bus tas letakais\izdevigakais risinajums no finansu skataa.

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Nez gan par to SLI... uz 965 chipseta SLI ne paaraak labi straadaa. Ja grib SLI labaak jaskataas uz 975. Bet vispaar ja paskataas taa cilveeka prasiibas ko vins grib speeleet... :) bezz ~ 1K ls nekas nekustas... Es ieteiktu taadu datoru kaa man :mrgreen: (labi labi paziimeejos nedaudz... 6dienas riitaa driikst)

Link to comment
Share on other sites

uz i975 ir CF jādarbina.Nu tieksim... 2x X1950XTX :mrgreen: Tikai kurš to visu pavilks?

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, ja man buutu 1000 ls, es vareetu uzlikt Pentium D + Sli + 500w psu u.t.t.

 

Man vienkaarshi ir uzradies kompis, kuru gribu upgreidot... pieejami tikai kaadi 200 ls (ja paardot upgreidojamaas daljas). Pashlaik vinjsh ir shaads:

 

MB- Shuttle AB45

CPU- P4 2.0Ghz 400fsb Northwood

VGA- GeForce 3Ti200 64mb/128bit, 2x AGP

RAM- 256mb 266 DDR

HDD- Samsung 40GB

PSU- 400w

 

Man maatesplate njem tikai ramu PC2100, AGP 4x... Nu kompis taads novecojis... nu varbuut, ka paarspiileeju, sakot āugstu izshkirtspeeju uz F.E.A.R. Bet gribeetu, lai vareetu rubaat, teiksim, NFSMW uz diezgan augstiem setingiem... Un call of duty 2 ar 1280x1024 + 4x antialiasing....

Link to comment
Share on other sites

FRICIS tur nekas nesanak.. jamaina deelis uz PCI-E , jo ar AGP4x nav arshana.. tad vismaz uz PCI-E uzreiz paarej... nu... Pentium D+ matesplate + 7300GT varetu tur sanakt.. bet tev atkal rama nesanak... grozies kaa gribi - no taas kastes nekas derigs prieksh upgrade nesanak.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Tagad jau jaunās spēles, kas nāk ārā, ir nejēgā prasīgas, bez savas 7800/79xx nVidia kartes tur nekas nesanāks!

Ja gribi normāli geimot, tad mazākais ar ko vari rēķināties ir +/- 400Ls par lietotu kasti!

Link to comment
Share on other sites

Nu PSC ! Es jau domaju pariet uz pci-e,mainit mateni. varetu ari kadu septito geforce panjemt. bet man tad nepietiks naudas procim un ramam.

Link to comment
Share on other sites

Nja, tas apgreids tev jau sen aizkavejas... Ssodien par atvu konfigu nekadu normalu naudu jau nedabut...

Iesaku kamer vek nav pa veelu notirgot CPU un M/B, un pariet uz AMD! Jo tagad ceenas s939 processoriem ir pat lloti O'k, m/b izvele arii ir pietiekossa un 7300GT nemaksas lielu naudu!

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi tāds gameris kam visu uz max vajag tad pietiks ar saadu PC:

AMD 64 3200+ ~ 50ls

7300GT ar DDR3 ~ 60ls

Plate kāda ap 50ls ar PCI E un nf4

Rams 2x512 mb ap 40ls lietotas

Buutu +/- jasanaak!

Link to comment
Share on other sites

Nez ,jūs te tik no sencīšiem $ prasat.... paši kaut ko nopelnat un gribu redzēt kā ~1000ls kastē bāzīsiet...

 

Man ar AMD AthlonXP2500+@1.84ghz

768MB DDR 400mhz(256+512)

Gigabyte 7600GS 256MB 128bit 400/800mhz DDR2

 

Pilnīgi pietiek! Carbon uz 1024x768 , viss uz high, Anti anilaising 4x! Nu vienkārši pats nopelnīju ~400ls, ieliku kartīti, hdd, nopirku Z-3e tumbiņas un dzīvoju laimīgs līdz brīdim kad šis PC nevilks un pirkšu AMD 6000+/ ekv. Intel ražojumu!

Link to comment
Share on other sites

Man vispar uz speelem po :mrgreen: jau kadu gadu nespeeleju, un netaisos. Gaidissu Crysis, tad apgreidossi video sistemu un ttl..

p.s. un kapeec tu doma ka vieniigais te kas pats peln naudu :roll: ;);)

Link to comment
Share on other sites

njaa.. es ar savu

sempron 3000+ @ 2250 mhz

GF6600 128 mb 128 bit

Kingston 512 mb PC3500 RAM

 

un es carbon uz max varu speeleet. :) @ 1024x768 :)

 

 

P.S visas taas detaļas ir OverClockotas

 

njaa. crysis es ar gaiud, tik nez vai es ar savu uperkruto PC vinu paspeeleeshu... pa naktiim jaaiet uz PC veikaliem zagt :D:D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, neredzeju to Corbon darbaa :lol: tik ta un ta, ssaubos ka 6600GT ar OC pavilks to uz max settingiem :-?

Vieniigais ja Jusu max settingi atsskkiras no man zinamiem max setingiem :mrgreen: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

es spēlēju ar x1900gt/sandiego@2.9 1280x1024 max(custom) ingame settings, AA6 AF16, MAX in CCC. Vidēji ~40FPS, bet dažreiz līdz 25 nokrītas. Jāpabeidz taisīt GPU kūleris, lai varētu normālāk spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest garais-1

tev sudiga izvele mates plate+viduha. procis vel var vilkt strava ari pietiek

procis noteikti socket478 gruti piemeklet nu par tavu naudu tu to speliti varesi paspelet

Link to comment
Share on other sites

P4 2000 Mhz :mrgreen:

lai ssitais varetu pavilkt, tad jaspeele uz apt. tadiem setingiem:

2048x1600

FSAA x8

AF x16

All @ max

VGA driver setting max quality un ttl.. Tados setingos no CPU jau maz kas ir atkariigs.

Preteja gadijuma CPU bus vis ssauraka vietaa sistemaa ;)

Link to comment
Share on other sites

Nez ,jūs te tik no sencīšiem $ prasat.... paši kaut ko nopelnat un gribu redzēt kā ~1000ls kastē bāzīsiet...

 

Man ar AMD AthlonXP2500+@1.84ghz

768MB DDR 400mhz(256+512)

Gigabyte 7600GS 256MB 128bit 400/800mhz DDR2

 

Pilnīgi pietiek! Carbon uz 1024x768 , viss uz high, Anti anilaising 4x! Nu vienkārši pats nopelnīju ~400ls, ieliku kartīti, hdd, nopirku Z-3e tumbiņas un dzīvoju laimīgs līdz brīdim kad šis PC nevilks un pirkšu AMD 6000+/ ekv. Intel ražojumu!

 

Shitas laps :mrgreen:

Gadiijuma nepostee no Ministru kabineta :D

Vareetu domaat, ka te tikai skoleeni uzturas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Gadiijuma nepostee no Ministru kabineta :D

Vareetu domaat, ka te tikai skoleeni uzturas :roll:

Diezgan ticami, jo iekš MK arī tādi duriki daudz ;)

Link to comment
Share on other sites

optimuss

man liekas ka vinnss tos ~400Ls pats pirmo reiz dziive nopelna, un tagad ar to lepojas ;) akcentejot uz ta kopeejo uzmaniibu!

p.s. lai tik peln, veiksme ;)

p.p.s. un ka jau te viens mineja, kad PC neko nevelk, to jamaina :-| IMHO labak darit ta, kamer par veco dzelzi vel var dabut norm. naudu, to jamaina uz jaunaku. Ta var pat lloti O'k upgreidoties, un ar zinamo veiksme upgreid maksas mazu naudu. Ka piemers: man pareeja no 630CPU+P5WD2-Premium uz tagadejo CPU+MB izmaksaja 5Ls.

btw: mosska pietiks jau ar spamu :mrgreen: ;-)

Link to comment
Share on other sites

Par 6600GT uz NFS C - man neiet uz max Pixel Shader (gljuki raadaas), parejais it kaa iet uz max settingiem.

Link to comment
Share on other sites

ar to arii vajadzeja sakt :) par tiem gllukiem.

Nav nekads brinums ka DX9.0c karte labi jutas stradajot DX8.1 rezzima.

p.s. vispar es daudz dzirdeju par NFS C engine bugs... ta ka gaidat game patch un FW jaunas versijas! Tas paliidzes :idea:

Link to comment
Share on other sites

Un ko juus teiktu par shaadu komplektu:

 

CPU- Athlon 64 3000+

MB- GA-K8NMF-9

RAM- 2x512mb ddr 400 + 1x256mb ddr 266

VGA- 7600GT 256mb/128bit PCI-E

 

Ja kaadam naak smiekli par manu pashreizeejo kompi- smejieties vien. Pirku vinju pirms ~4 gadiem. Elkor Extreme. Toreiz par vinju Elkoraa samaksaaju 650 ls bez monitora... Vot taadi bija laiki.

Bija arii laiki, kad seedeeju pie P2 200Mhz, 32 ram, 2mb vga, 2gb hdd. Bet tolaik skjita, ka vairaak ar nevajag...

Link to comment
Share on other sites

šitais jau izsktās krietni vien labāk.Aber Elkor ir pati pēdējā vieta,kur pirkt datoru.

Link to comment
Share on other sites

RAM- 2x512mb ddr 400 + 1x256mb ddr 266

nafig to 256MB klāt bāzt, labāk lai ir 1Gb uz 400 nekaa 1,2Gb uz 266.. domājam ar galvu tak

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...