Jump to content

Tiešām briesmas.


Guest Spunky
 Share

Recommended Posts

Bija jauka diena. :) Atnācu vakarā mājās, domāju nedaudz pavadīšu laiku paspēlējot WoW (World of warcraft) orģinālajā serverī. Slēdzu iekšā, ierakstu login un password, spiežu enter.

 

Bet tagad sākas visa tā jautrība. Viņš rāda. Connecting -> disconnected.

 

Lai arī ko es darītu, nekas nepalīdz. Eju blizzard forumos. Postoju. Palīdzību nedabūnu.

 

Nākamajā dienā atkal eju forumā ar cerību, ka kāds būs palīdzējis. Bet es nemaz netieku iekšā saitē.

Rāda The connection was reset (firefox). Es izbrīnijies domāju iepostot kādā wow forumā. Skatos .. Neiet nevis saits, kas saistīts ar wow vai warcraft. NEVIENS!

 

Es sāku besīties. Skanēju no vīrusiem utt. Pat paņēmu portatīvo ar kuru man ir viens internets (dala uz pusēm)

Tā pati problēma. JOHAIDI. Ja tas būtu vīruss, varētu vismaz izlabot.

 

Tad es nodomāju, janokačā warcraft3 tft. Jāpaskatās cik šī problēma ir liela. Meklēju latviešu torrent trackeros vārdu "warcraft" - rāda The connection was reset. Meklēju "WoW" - tas pats.

 

Es pat iegāju nevainīgā netgames web adresē. Un meklēju pa vietējo search. Tas pats.

 

Vēlāk protams novilku warcraft3 tft, bet internetā negāja.

 

Tad nu sāku meklēt risinājumu. Ja jau nav vaina datorā - tad gan jau provaiderā. Man ir IZZI (totāls mēsls).

No IZZI support 0. Visu nedēļu čakarējoties bez rezūltātiem, atmetu cerības. Mainīšu prvaideru (domas nav mainijušās).

 

Aizmursi piebilst, ka negāja arī mIRC.

 

 

 

 

Tad nu kādu dienu es saņēmos un mēģināju vēlreiz pamēģināt kko. Nokačāju XChat. (Līdzīgs mIRC)

Konektējos irc.lv un parāda, ka viss izzi ir izbanots par to, ka reklamēts kkāds interneta veikals.

(Izzi smird)

 

 

 

Pēc kāda laiciņa ieeju wow. Konektējos. UN PAR BRĪNUMU IET! Nesaprašanā kapēc sāka iet wow (un warcraft arī) es nedaudz paspēlēju.

Pēc neilga laiciņa izeju ārā pastaigāt pa wow web lapām. Bet par brīnumu, tas vēl nav atgājis. Vēl jo projām nekur netieku.

 

Dīvaini. Nu neko.. turpināju dzīvot. Pēc 5 dienām viss murgs sākās atkal (tas ir šodien). Atkal viss tas pats. Precīzi. (XChat šoreiz arī neiet)

 

Tad nu es sāku domāt kāds sakars XChat, mIRC, WoW, Warcraft.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Zinu ka nav pareizā sadaļa, bet izlasot Briesmas datorā, nekur citur negribējās taisīt topic.

Ja moderātoriem nepatīk, lai pārliek citā sadaļā.

 

Paldies, ka lasījāt/nelasījāt.

 

 

Varbūt kādam ir kādas domas. :) (zinu ka neviens nevarēs palīdzēt, bet nekas. Būs kur smadzenes pakustināt:) )

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tas no paarlieciigas wow speeleesjanas....

kautkaa neticas, ka ircaa viss izzi apgabals apbanots

neviens normaals cilveeks to nedariitu....

ozj peec proksja ar content filtru...

Link to comment
Share on other sites

Tad nu es sāku domāt kāds sakars XChat, mIRC, WoW, Warcraft.

Varbūt kādam ir kādas domas.

 

Nu smadzeņu kustināšanai iemetu nelielu ideju. Wow un war3 iekšējā sazināšanās kā notiek? ircveidīgi! mums ir join, leave, u.c. tml. irc komandas. varbūt tas kaut kā saistīts.

 

bet tad jau lapas arī ietu...varbūt izzi nepatīk blizzard un visu kas ar to saistīts viņi nahrenizē!

Link to comment
Share on other sites

...varbūt izzi nepatīk blizzard un visu kas ar to saistīts viņi nahrenizē!

 

Liidziigi mans provaiders - Pronets - riikojaas ar konkurenta Mits majaslapu. Vienkaarshi nevareeja piekljuut :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ugunsmuurim ir laikam esi piesteleejis lai nelaizh neta caur citaam progrmammam un speeleem kas nav sarakstaa...vai otraadaak...Paskaties ugunsmuuri

Link to comment
Share on other sites

vismaz garastāvoklis uzlabojās pēc šitā.

Ja tev problēmas ar netu, tad nevaino kautkādas programmas, kas bez interneta ir 0.

Link to comment
Share on other sites

Guest Spunky

Kā jau es minēju nedaudz augstāk..

 

Nav vaina programmās, jo tā pati problēma uz 2 citiem datoriem ar kuriem dalu internetu.

 

Doma ienāca prātā, ka IZZI uzlicis kkādu gļjuku uz keywordiem "wow" un "warcraft" .. kā citādāk izskaidrot to visu darīšanos.

 

Tūlīt iemetīšu bildi ar irc.lv banu. Redzēsiet paši savām acīm.

 

http://img212.imageshack.us/img212/3420/banned2cr1.jpg

Bilde ārzemēs - lasi noteikumus!

 

Interesanti, ne? :)

Link to comment
Share on other sites

es tavaa vietaa to s**a IZZI jau buutu pasuuutiijis un atradis normaalu ISP... protams, viss jau atkariigs no vietas, kur tu dziivo...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...