Jump to content

Windows 64


Guest jojojojo
 Share

Recommended Posts

LAbdien! Es lietoju AMD 64 3200 procesoru un windows xp 32

 

Gribētu uzzināt ko es iegūšu ja uzlikšu Windows xp 64

 

Protams man draiveru disks ar 64 nacaa liidz, ko es ieguushu labaaku? Atrumu veiktspēju?

Link to comment
Share on other sites

Poga "Meklēt" tepat forumā, ir runāts neskaitāmas reizes. Neko Tu neiegūsi, ja tas domāts mājas lietošanai.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

... Neko Tu neiegūsi, ja tas domāts mājas lietošanai.

Nu, kāpēc uzreizi neko - varbūt kādu problēmu meklējot dzelžiem draiverus... :)

Link to comment
Share on other sites

Ar draiveriem gan man nav problēmu. Varbūt tapēc ka nav man specifisku dzelžu. Katrā ziņā hardwariski nekas nekonfliktē.

Programmiski gan ir šis tas kas neiet. Piemēram Tildes Winlogs. Team Speak 2 strādā, bet izmet kļūdu ka windowam nav scrolbar :?

Daemon Tools, Outpost FW, Active Virus Shield un spēles iet ka rūc.

 

Ir dīvaina lieta ar Nero 7. Uz hdd ir filmas DVD formātā, kuras normāli var atskaņot, funkcionē arī visas izvēlnes, taču ja grib rakstīt DVD matricā, tad Nero bļauj, ka trūkst tāds un tāds fails un ka ieraksīto disku, iespējams, nevarēs atskaņot.

 

Kaut arī lietoju pārsvarā Firefox, reizēm iznāk palaist IE (64bitu) un tas ir zvērs. Lapas atverās momentāli, pat liekas ka jau viņas ir uz hdd. Pat tās, kuras iepriekš nav skatītas.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ir dīvaina lieta ar Nero 7. Uz hdd ir filmas DVD formātā, kuras normāli var atskaņot, funkcionē arī visas izvēlnes, taču ja grib rakstīt DVD matricā, tad Nero bļauj, ka trūkst tāds un tāds fails un ka ieraksīto disku, iespējams, nevarēs atskaņot.

 

Nu, ja DVD vilkts no DC++, tad parasta lieta - tiešām tas ir invalīds, kam trūkst faili :) Diemžēl - izplatīta prakse. Apskaties par tiem failiem, par ko brēc - ir Tev viņi tur? Manuāli DVD struktūru izčeko, redz tak, ka kas trūkst. Iespējams, ir ifo, nav bup vai otrādi utt. Vai trūkst kads no nebūtiskiem vobiem, tipa, tukša ekrāna pauzīte utt. Tas, ka uz kompja vai pat uz DVD atskaņotāja var skatīties (bieži - uz viena aparāta iet, uz citas firmas ražotāja - pļurkt) - nebūs rādītājs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...