Jump to content

Mp3 uz telefona


Lapelis
 Share

Recommended Posts

1. Man ir SonyEriccson k510i telefons. gribeju uzprasit, ar kadam programmam vislabak kovertet mp3 failu lai tas aiznemtu mazak vietas uz telefona? esmu dzirdejis ka samazina pat vairak ka 2x izmeeru, bet kvalitate paliek tada pati.. nogriezh taas frekfences kuras telefons vienkarsi nevar atskanjot vai ko - es nezinu... kaadus softus juus lietojat?

P.S. butiski samazinot bitrate kardinali zuud kvalitate.. taka tas atkriit..

Link to comment
Share on other sites

P.S. butiski samazinot bitrate kardinali zuud kvalitate.. taka tas atkriit..

Ko tieshi no shita tu nesaprati?! bitrate var ari ar WMP samazinat, bet ne to autors grib!

Link to comment
Share on other sites

mejgjinaju mainit bitrate - bet kvalitate zuud... nepatikami...

 

varbut ir kaadi advanceeti bitrate konvertetaji, kam nebus shadas kvalitates zuduma UZ TELEFONA.. tapec prasu jums - vaitad tiesham visi kam ir telefoni ar mp3 baaz iekshaa 5mb lielus kluchus? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ir 5mb, tad vel ir ok, man parsvara visas dziesmas uz kadiem 7-8mb.

Man piemeram uz k750i pilnigi pietiek ar 128 bitrate, nav jau nekada pasaka, bet vismaz var nedaudz vairak dziesmas ierakstit, neka ar tiem 320.

Tiesham neesmu dzirdejis, ka taas frekvences varetu apgriezt!

Link to comment
Share on other sites

Guest Engorian

Taas frekvences var apgraiziit, var uzlikt 22 khz parasto 44 vietaa , bet bitrate vajag likt variable ar mazaako iespeejamo(laikam 64 kbit), maksimums peec izveeles... Par itin labu konvertoru ies jebkursh standarta encoders, vajag tik iistos parametrus salikt. Pats shitaa esmu dariijies ar mp3encode.exe...

Link to comment
Share on other sites

Kad dziesma tiek pārknvertēta uz mp3 formātu, tad viņa jau ļoti lielu daļu nedzirdamo u.t.t. skaņu zaudē(tik un tā šajā procesā kvalitāte krītas protams minimāli bet tāpat), nu pagaidām nav tas reāli izdarāms atstājot gandrīz vai iepriekšējo kvalitāti bet pataisīt daudz mazāku audio failu, un pietam tāpat mobilais arī izkropļo tās dziesmas tā ka tur par nelielām kvalitātes novirzēm konvertējot nav ko uztraukties.

Link to comment
Share on other sites

Lapeli man arii taads telefons. Man ir imToo mp4 converter, trial protams, neesmu zaglis. :lol: Bet ar triaal versiju var katru dziesmu paarveidot 5 minuushu garumaa. Nu konvertee 5 min garas dziesmas. Izveelies tikai mp3 to m4a uzliec bitrate 32 un sample rate 32000 un 1 chanell nu tjip mono un viss buus bumbaas. Nebuus mp3 bet buus m4a ar AAC, telefonaa skanees labi, gandriiz taa pat kaa nekonverteeta dziesma. 3min dziesma~1.2 Mb

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...