Jump to content

windas error - chk drive a:, make sure door close...


wildd
 Share

Recommended Posts

dzheki baigaa probleema... SKATIIT BILDI ==> SHEIT

 

taatad nez ko kaa pirms kaad briizha saaka paraadiities taads errors, pie windas shutdowna, saakuma taadu error izmeta vienreiz, peec kaada laika pie shutowna taadus jau saaka mest peec kaartas vairaakus - 2, 3... tagat taads jau paraadaa pie windas iesleegshanas!?!?!

 

kas tas ir par sh!tu un kaa to aizvaak.

 

tnx visiem, kas paliidzees

Link to comment
Share on other sites

Vai tikai nav kāds antivīruss, kurš izmisīgi cenšas pārbaudīt neesošo disketi, uz ielādes sektora vīrusiem, pirms datora izslēgšanas.

Link to comment
Share on other sites

Guest fagots

Pamēģini My Computer -> Hardware -> Device Manager uzlikt Disable flopijam, un tad atkal Enable, vai arī atvieno flopija vadus keisā un pamēģini startēt vienreiz Windowsu bez flopija, tad pievieno viņu atkal atpakaļ un skaties, ko tad kompis teiks.

Link to comment
Share on other sites

Man tas pats! Peec Firza teiktaa, varetu buut, ka antiviiruss, jo es arii lietoju nod32.. Pieljauju, ka Tev taa pat kaa man nav nemaz pievienota diskeshu iekaarta. Tikai tagad nav laika mekleet, kur to A disku var atsleegt, pameklee!

Link to comment
Share on other sites

sndjs - tev pilniiga tasiniiba lietoju nod32 un taa diskeshiekaarta nemaz nav pievienota kompim...

 

mosh biosaa jaadisaibleee diskeshiekaartu... ?

 

EDIT:paliidzeeja fagota ieteikums,vienkārši disaibleet diskeshiekaartu :) 'My Computer -> Hardware -> Device Manager' es gan peec tam neliku atkal enable, jo taa pat vismaz pagaidaam man vinja nav vajadziiga.

 

val - to jau es izmeegjinaaju, neliidzeeja...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...