Jump to content

Kādu audio sistēmu ņemt?


normaaLs
 Share

Recommended Posts

Kādu labāk audio sistēmu ņemt apmēram uz 100Ls..?? Ko labāk - kādus vecos krievu skaļruņus (vai tepat RRR kādus vecos), vaj labāk pieslēgt mūzkas centru kādu?? Kam būtu kvalitatīvāka un "ar lielāku basu" skaņa??

Link to comment
Share on other sites

Priekš mūzikas viennozīmīgi!!

 

Ar tām s90 ir tāda problēma, ka pastūzi grūti dabūt.. nu tādu arī "veco". Cik skatos ss.lv un vēl citos, tad maz tādu labu. Saka ka RRR pastiprinātāji galīgi neder, bet "dārgo" es arī atļuaties nevaru..

Link to comment
Share on other sites

Lūk, tur jau tā lieta, filmām būs labāk kautkāds 5.1, mūzikai 2.1 vai s90 u.t.t. Piemēram uz 5.1 klausīties mp3 būtu ne pārāk laba kvalitāte nu gan jau saproti :) .

Link to comment
Share on other sites

pofig par 5.1,uz jebkurām normālām tumbām uzreiz jūt sliktu mp3.

Link to comment
Share on other sites

Autoram - nekādā gadījumā neskaties pastiprinātāju iekš SS'a! Varu uz alu saderēt ka jauu n-tās reizes pārlodēti konfdiķi jamajiem, un vispār izvaroti uz nebēdu! Ja pērc, tad meklē tepat iekš BOOT'a - te vismaz cilvēki godīgi un neiešmugulēs tev apdrāztu pastūzi kas galda piederumu noliks pēc pāris dienām.

 

A vispār par tēmu runājot - personīgi iesaku tomēr izvēlēties ļoti kvalitatīvu 2.1 sistēmu no dārgā Logitec vai Creative gala. Starp citu - silti iesaku tev palasīties šito.

 

P.S. 1111.posts.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau ņemt divas s90, bet tad to pastūzi dabūt ir tā so so...

 

A kā būtu šitāds variants - Viena s90 + kāds normāls subs + pastūzis uz kādiem 100-120 vatiem??

Link to comment
Share on other sites

mhh... nu pietiek istabai ar normālām stereo.Un nevajag 2.1,nafig nevajag.Tagad pasēžot uz stereo,saprotu,ka man subs ne vella neatskaņoja normāli basus.Basģitāra vispār galīgi neartikulēta bija,a tagad viss skaidri dzirdams.Tas pats ar šķīvjiem un ģitārām.Nespēj tie mazie satelīti viņus korekti attēlot.

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau ņemt divas s90, bet tad to pastūzi dabūt ir tā so so...
Izlasīji vienu rakstu virs sava?..

 

A kā būtu šitāds variants - Viena s90 + kāds normāls subs + pastūzis uz kādiem 100-120 vatiem?
Kāda mārrutka pēc tev sabis, ja ir S90? Tak ņem divas S90 un būs labi - ar vienu nav aršana..
Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

man ir Creative Inspire P5800 , esmu loti apmierinats (maksaja 50 ls)....specigs, dzilss bass labas augsas (protams neaizmirsisim kas stav otra gala...man nekas dizs, bet ir ok). Viens nesen nopirka lidzvertigu Logotech sistemu(cena ar kaut kur ap 50 ls bija)...nesalidzinami, neiesaku Logotech, kaut gan brends ir tiri normals.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Man bija s90f rādiotehnika(vairākus gadus) un es ar to gribu teikt ka mūzika skan labi uz šāda veida tumbām bet viss pārējais nē, pārgāju uz SVEN IHO 5.1 mani un kaimiņus tas arī apmierina

Link to comment
Share on other sites

Tagad EuroShop'ā skatos to SVEN IHO 5.1 ! ghmm.. a ja pie PC slēdz, viņam pastiprinātājs jāvieno klāt??

Link to comment
Share on other sites

mhh... nu pietiek istabai ar normālām stereo.Un nevajag 2.1,nafig nevajag.Tagad pasēžot uz stereo,saprotu,ka man subs ne vella neatskaņoja normāli basus.Basģitāra vispār galīgi neartikulēta bija,a tagad viss skaidri dzirdams.Tas pats ar šķīvjiem un ģitārām.Nespēj tie mazie satelīti viņus korekti attēlot.

 

Tas ir ar kādu subi salīdzini :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Šai sistēmai jau ir iebūvēts pastiprinātājs, vari arīi skatītites uz kautko citu, es to piemēra pēc pateicu

Link to comment
Share on other sites

Lajkam vien jāņem divas s90 un jāmēgina dabūt pastūzis... Prasu, jo vienkārši negribas izgāzt naudu kādā "šitā"..

Link to comment
Share on other sites

Guest Marisr

Man pie datora ir pieslegta majas kinozale. Rezultats labs. Kad no datora nevajag ara dabut skanu, klausos radio. Tadai izmantosanai ari der kinozale ar beigtu disku lasitaju, jo vajadzigs ir tikai pastiprinatajs un tumbas.

Link to comment
Share on other sites

subis nespēj tik korekti attēlot basus,kā grīdnieces,nu nespēj.Jā,klabasņikiem ir ok,bet rokmūzikai neder.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Lajkam vien jāņem divas s90 un jāmēgina dabūt pastūzis... Prasu, jo vienkārši negribas izgāzt naudu kādā "šitā"..

Negribēju rakstīt bet: padomā pats ko tev vajag, izgāst naudu par s90 + pastiprinātājs vai "savādāk" un ko tu gribi gala rezultātā dzirdēt

Link to comment
Share on other sites

Nu es gribu iegūt normālu skaņu un arī normālu basu. Vairāk klausos visādus "tuc tuc" gabalus, bet negribētos laj augšas ir galīgā (*)...

 

Vot manam draugam pie PC ir pieslēgts centrs. Centram vienkārši nestrādā CD lasītājs. Viena tumba + subs un skaņa man liekas ir ļoti kvalitatīva..

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Sven IHO MT 5.1 ir problēma ar to ka skaņas(aukšas) nav labi "novadītas", auzmugures kanāli, bet price perfomance ir normāla

Link to comment
Share on other sites

mhh... nu tuc tuc pietiks arī ar kādiem nebūt satelītiem un subi.

Link to comment
Share on other sites

tolx, man shkjiet, ja normaali saregulee, tad ar subi tomeer patiikamaak klausiities.

es tieshi rock klausos, 2.1. Nu man taa labaak patiik.

Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju, ka daudzi iesaka s50. Saka ka skaņas kvalitāte ir manāmi labāka kā s90. Tā varētu būt?

Link to comment
Share on other sites

mhh.... pats pārsēdos no 2.1 uz S-50 un atpakaļ vairs negribu.Nevar i salīdzināt.Mūzikai tikai un vienīgi stereo.

Link to comment
Share on other sites

ghmm.. tā man arī teica, ka kvalitāte ir laba! Un kādu pastūzi vaidzētu divām s50 tumbām??

Link to comment
Share on other sites

nez,iesākumam ar U-101 pietiktu,pavilkt spēj.Bet nopietnam pasākumam prasās kāds Denon,Marantz vai cits brends.Nu tā uz 70ls lietots.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā, ja budžets ierobežo, tad labāks variants ir lietots pastūzis + RRR. Ja summa ~100 :roll:

Tas ir, ja ir doma par superdupermegaturbo Logitech komplektiem, ar ko mp3 klausīties.

Link to comment
Share on other sites

pastiprinatajs prieks s-90 ir nepieciesams ar vismaz 50 wattiem uz kanalu, tas ir lai nebutu topiks par to ka nav basu un skan sudigi. Ja dzivo riiga noteikti aizej lidz tirgum latgale, tur gan jau ka varesi atrast kko sev dergiu.

Nem vera ari to ka s-90 ir daudz modeli, dazadas modifikacijas, ka ari ar atskirigu pretestibu.

 

S-90 un subis galigi nederiga kombinacija.

Kadiem tiesi merkiem tev vajag tas tumbas? vai lai vienkarsi klausitos majas, vai ari ta lai kaimini dzird?

S-90 ir palielas tumbas tadel ieplano ari kur vinas liksi...

Link to comment
Share on other sites

Mērķis ir tāds, lai arī kaimiņi varētu dzirdēt to ko es klausos.. Vai ar divām s50 to varētu panākt??

Link to comment
Share on other sites

Es palietoju 2xs90 + krievu pastūzis 50w uz kanālu. Klausos arī tuc tuc utt. Kad pastūzi nosvilināju pieliku muz centru(100w uz kanālu(nav nekāds lētais sūds)) un sanēja ļoti skaļi tik ja gribēja skaļi mazliet basi bija jānogriež, jo sāka parādīties kropļojumi. Pašlaik iehavoju Logitech Z-2300(daaaaudz kompaktākas

(maksā kādi 86-90ls). Tā ir 2.1 sistēma 2vi satelīti un sabs. Manā uztverē skaņas kvalitāte ievērojami uzlabojās. Subs ir ļoti spēcīgs(man privātmāja). Kārtīgi uzgriežot viss vienkārši rīb(skapis,sekcija viss). Augšas ir ļoti labas manā skatījumā un vidi ar. Man liekas ideālas priekš tuc tuc utt jo no saba ir ļoti grūti dabūt kropļojumus pat pie loti lieliem basiem. Neklausos rock utt. Tagad S90 vairs pašlaik nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

joks7 vai tu gribi teikt ka tas logitech ir skalaks par s-90, un basus ari vairak dod?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Es palietoju 2xs90 + krievu pastūzis 50w uz kanālu. Klausos arī tuc tuc utt. Kad pastūzi nosvilināju pieliku muz centru(100w uz kanālu(nav nekāds lētais sūds)) un sanēja ļoti skaļi tik ja gribēja skaļi mazliet basi bija jānogriež, jo sāka parādīties kropļojumi. Pašlaik iehavoju Logitech Z-2300(daaaaudz kompaktākas

(maksā kādi 86-90ls). Tā ir 2.1 sistēma 2vi satelīti un sabs. Manā uztverē skaņas kvalitāte ievērojami uzlabojās. Subs ir ļoti spēcīgs(man privātmāja). Kārtīgi uzgriežot viss vienkārši rīb(skapis,sekcija viss). Augšas ir ļoti labas manā skatījumā un vidi ar. Man liekas ideālas priekš tuc tuc utt jo no saba ir ļoti grūti dabūt kropļojumus pat pie loti lieliem basiem. Neklausos rock utt. Tagad S90 vairs pašlaik nelietoju.

 

Mhm, vajag tā, lai pauti sāktu kratīties no basiem, kad skaļuma pogu uzgriež... Mūzikas akustikas jomā tev pašlaik norit pilnīga degradācija - no augstākā ej uz zemāko. Parasti visi sāk ar PC speaker'iem, tad iet lēta 2 tumbas + pastūzis komplektācija, bet tad - kā nauda atļauj hi-end virzienā. Vecīt, tu esī klozetā! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga visa tā teorija utt. Es iegādājos tumbas kas aizņem maz vietas(man maza istaba un s90 nav tas labakais variants lieluma ziņā). Iegādājos šīs tumbas un basi ir lielāki. S90 skanēja skaļāk, bet basinieki sāka kropļot tapēc vajadzēja spēlēties ar equalaizeri, lai viņas neizļurinātu. Negribēju ķēpāties ar tiem krievu pastūžiem un būtībā dzirdēju max uz ko tās s90 ir spējīgas dot ārā pie laba pastūža, bet tas nebija tā vērts, lai izstabā zamazinātu vietu.

Link to comment
Share on other sites

varu piedaavaat tev divas s50 hi fi teicamaa staavoklii notirgot... ir arii labs pastuuzis.

 

emm, biLdes varētu dabūt?? Un par kādu pastūzi iet runa??

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...