Jump to content

licenzeeshana


paulis
 Share

Recommended Posts

sagribeejaas chetrus datorus padariit licenzeeus - nu windows, office, tilde, antiviirus utt... saaku mekleet info par cenaam, iegaades vietaam un izdeviigaakiem licenzeeshanas noteikmiem, bet vai nu googli nemaaku lietot vai arii par shiim lietaam ir diezgan skopa informaacija internetaa :?

vai gadiijumaa nav kaads labs interneta resurs vai informaacija par sho teemu?

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik oficiālās cenas no oriģinālajiem saitiem -

  • XP Pro - 104Ls,
  • XP Home - 64Ls,
  • Tildes birojs 2005 - 95Ls,
  • Microsoft Office 2003 - 153Ls,
  • Kaspersky 6 - 22Ls (vai arī kāda bezmaksas alternatīva).

Link to comment
Share on other sites

NC - pag, kā reiz šodien biju iebridis iekš kautkāda datoru kantora, kas Jelgavā iemitinājies "Pilsētas Pasāžā" (tas mums te Jelgavā tāds paliels multifunkciju centrs ar visādiem veikaliem un ofisiem). Un tur šitie Windowži un Opisi stāvēja plauktiņā ar akurāt šitādām cenu birkām pieķipinātām.. Man domāt ka tie bija pārdošanai, nevis komplektēšanai.. :?

Link to comment
Share on other sites

Šarik - eula ta eula, bet fakts kā tāds - tajā kantorī vitrīnā stāv Windowze pa 64 Ls!..

Link to comment
Share on other sites

NC - nudien laba ideja - jāaizkāpj būs rītā apvaicāties par to hõmes edišenu. Mani tie 64Ls kautkā piedūra.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja redzu tur vitrīnā lieliem cipariem uzliktu šilti ar produkta cenu, tad, pēc visiem nosacījumiem, viņiem man tas produkts par to cenu arī ir jāprādod, un viņiem nav tiesību cimperlēties, ka, redz, tas tikai tik lēti tad ja es pie viņiem kārbu ņēmu... ;) Tur nav norādīts"tikai ja pērkat pie mums visu dzelzi", kā arī ne vārda par to ka tā būtu OEM relīze!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...