Jump to content

kompim peksnji zilais screens uzlec


telefons123
 Share

Recommended Posts

Sistema WXP SP2, darbojos 1h vai visu dienu, a pēkšņi uzlec logs un kompis nokarās - var vai nu izmantot reset pogu vai shut down...a pat klaava nokaraas.

 

aizvedu uz servisu, chali esot notesteejushi, nekas neesot izlecis - domaju kaadas daljas kljuudaina darbiiba izsauc shadu logu,...

 

2x parinstaleju window, virusu nav...a zilais logs ka izlec, kad sagribas, ta izlec...klausos muzik, skatos filmu, nedaru neko...prosta lai darbojas, a vienalg lec aaraa...

 

ir kādas idejas?

 

 

MACHINE CHECK EXCEPTION

0X00000004,0X8054 5FF0, 0XB2000000, 0X00070F0F0F

Link to comment
Share on other sites

Te nav portāls www.ziilnieki.lv :mrgreen:

Lūdzu ieliec textu ko tas zilais scriins saka,jeb kas tur rakstiits.

Link to comment
Share on other sites

Hdd bad bloki.

rams kaput

utt.....

ko zilaa logaa raxta????

 

 

edt- kondieri uz maates nava uzpuutushies????

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

iespejams ka tev ir problemaz ar virtual memory, tas trukumu. man iespejams bija lidzigigi. vainigs bija antivirus(kaspersky) dakjis netureja

Link to comment
Share on other sites

Guest fankola

esmu saskaaries ar liidziigu situaaciju - operetiivaa beigta, ja garantija, nomainiis bez maksas ;)

Link to comment
Share on other sites

telefons123

nu...nevajg brukt virsu autoram - man.

internets ir musars, veelos nerakaaties musaraa, bet gan konsulteties pie cilvekiem, kas ir ar kaut ko lidzigu saskaarushies. man ieprieksh ari bija, ta ram bij pa pieskari aizgaajis.

 

googlee ieraxtiit es arii protu...vislabaak man patika microsoft solution..no solutions...tik teste devaisus un ciinies....tik testos nekaadi gljuki neparaadaas :((

 

tik atceros to, ka tas gljuks jau paradijas pilnigi svaigi uzinstaleetam kompim...tas izmetaas, kad liku mobilaa telefona data suite programmu un piespraudu kabeli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...