Jump to content

problēma skaņas ieraksts


Guest dzenic
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojoša portatīvais dators ar integrētu skaņu ir mikrofona ieeja un austiņu izeja rakstot izmantoju mik ieeju visu laiku normāli rakstījās līdz vakar notika sekojošais pie ieraksta meter rāda līdz galam pat ja mikis nav iesprausts un neko neņem iekšā. Kad pie recording options advanced nomainu uz 2 mic meter nokrīt uz normālu bet neko neņem iekšā lūdzu palīdziet ja kādam ir sajēga par šo lietu

Link to comment
Share on other sites

Tu rakstīji no mikrofona, vai arī slēdzi klāt kāda pleijera izeju? Ja pleijeri, var gadīties, ka nočakarēta skaņas karte ar kādu pārslodzi, vai arī bieži spraužot štekeri, kaut kas ar kontaktiem. Ja esi pārliecināts, ka softā viss OK, stiep vien uz servisu:(.

Link to comment
Share on other sites

Guest dzenic

Vai var būt, ka skaņaskarte nosvilusi? skaņa ir gan skaļruņos gan austiņu izejā bet miki neņem

Link to comment
Share on other sites

Guest Crasher

Man iespejams lidzigi notikaas:

 

Bakstiju un bakstiju skanas karti (ne portativajam, bet ari integreta), gribeju radzinu klausities (tapec ka man ir 1 subwoofers pa visu maaju :( un tas pats pie kompja Line-out) - turklat man patik windows sounds :). Nu un panemu vadu, katru dienu liku Line-in. Laikam limenis bija pa augstu kadreiz un tagad abiem input (Line-in un mic) ieraksta SNR (signal-to-noise ratio vai kā nu tur) ir -35dB. Tragiski... cerskt ka drankis...

 

Portativajam vispar ta jocigi - stereo mix levels ir -85dB un prieks manis tas ir perfekti, nezinu, cik normali tas skaitas, bet mic tikai -40dB. Kapec nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...