Jump to content

xp un ubuntu dualboot


Guest lhauriz
 Share

Recommended Posts

Luudzu kaads man paliidziet. Man agraak bija uzinstaleets ubuntu un winXP kopaa, palaidu ar boot magic. peec windas paarinstaleeshanas, tagad meeginot kautko izdariit ar boot magic sleedzot iekshaa kompi paraadaas BOOTMGC.IMG not found, lai gan tas fails ir pareizajaa vietaa, kaut gan tas ir pofig. galvenais es gribeeju uzzinaat alternatiivu boot magic lai man viss atkal sanaaktu. vareetu ieteikt kaadu softu, vai veel labaak buutu ja buutu iespeeja arii kad caur ubuntuu buutu lasaami faili no nfts partiicijas un otraadi, jo boot magic neaktiivaas partiicijas sleepa. ja iespeejams sakiet veidus kaa jums tas pashiem izdevaas, un veel staastiet lai es saprotu jo esmu baigais n00bs

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, grūti tev ieteikt, jo nav tā nācies bootloaderi čakarēt, man parasti bija tā ka vispirms uzliku win, tad linux un vis bija čikiniekā...

Link to comment
Share on other sites

bishk offt: taada seciiba buutu labaakaa, jo in paaarraksta mbr, kur staav lilo/grub

 

t: nevienaa os'aa nevar tikt?

Link to comment
Share on other sites

Guest lhauriz

tuliit noskatiishos :shock:

 

noskatiijos :-D izskataas viegli tik jaameegina :-o

 

 

 

paliidziet manas zinaashanas atkal mani pieviila. bootojot uz ekraana raadaas sviitras, kaa atsleegt grafisko rezhiimu( lai raada tikai tekstu) ?

 

atbildiet kaads luudzu! :-?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...