Jump to content

Problēma ar win. pārrakstīšanu


Turbo
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Man ir 2vas mazas prob. Esmu nolēmis parakstīt win. xp. sakrājušies visādi mēsli.

 

Pirmais veids kā gribēju to izdarīt ir ar vienas programs palīdzību... prog. ir disketē un ar viņas palīdzību var palaist sazipētu win. kas glabājas uz HD. nez kā viņu sauc (bet te ir mazs gabaliņš no readme "What's New for the Windows 98 Startup Disk? The Startup Disk has changed significantly for Windows 98."), bet domāju, ka lietpratēji zina kas tā par prog. Nu es izdaru visu, ka vajadzētu uzlieku, ka pirmo lasa disketi... un parādās šāds nepatīkams errors (sk. pievienoto bildi)... un tur ar es apstājos.... Varbūt jūs zināt kas par vainu?? :p disketes saturs it kā ir nebojāts.... parakstīju viņu kad nesanāca ar pirmo reizi... faili bija saglabāti pc jau iepriekš...

 

OK tā nu ienāca prātā cita ideja... pārrakstīt no oriģinālā diska. Es uzlieku, ka pirmo ielādē CDROM (nu kā jau prasti :) ) ielieku disku... restartējas... bet nekā... viņš viņu nesāk lasīt ;(

kapē tā??? disks ir normālā kārtībā...diskdzinis strādā normāli ar.... :p tagad man ir komiska situācija, jo nekādīgi nevar win pārrakstīt :D

 

varbūt kāds zina atbildi vismaz uz vienu manu jautājumu?

Link to comment
Share on other sites

Atbilde uz pirmo jautājumu - Tu no mēness nokritis, štoļi, ka ar 98'tā startupu mēģini XP-ešku pārinstalēt? :shock:

 

ATbilde uz otro jautājumu - pārbaudi vai disks ir būtabls, un vai akurāti esi boot'ošanas kārtību uzstādījis? Tas maz ir XP disks, jebšu atkal 98'to mēģini iebarot nabaga kompim?..

 

P.S. neredzu nekādu pievienotu bildi..

Link to comment
Share on other sites

NU nez... man iedeva šo prog... pats jau neuzstādīju.... :p cik sapratu pēc viņa teiktā... ar to var... un tas nekas ka viņa priekš 98tā... starp citu tieši ar šo prog ar tika uztaisīts tas win sazipotais fails (WINXP.GHO).. vo tā...

 

Mjā un tas ir XP disks... pietam orģenāls :p tas gan nav pārāk svarīgi... kārtība itkā pareiza... primasi CDROm pārējie divi floppy....

Link to comment
Share on other sites

Atvaino par sekojošo, bet - MUHAHAHAHHAHA :lol::lol::lol: ... LOOOL Atvaino - nevarēju sirsnīgi neierēkt par pēdējo rakstu..

 

Tad nu tā - ļauj man Tevi drusku apgaismot - pirmkārt Win98 startupa diskti Tev lika izmantot tikai tādēļ, lai ar to palaistu Norton Ghost'u (tā ir tāda programma priekš tādiem lameriem kā tu, ar kuru var ātri atgūt sačakarētu sistēmu atpakaļ uz sākumstāvokli). *.gho ir sistēmas IMIDŽŠ - fails, kas satur informāciju par to, kāda izskatījās tava sistēma, pirms tu viņu aizstāstii un aizlaidi pie tēviem.

 

Otrkārt - kāda velna pēc tev vajag XP ripuli, ja jau, kā tu pats izsakies, tevai sistēmai ir imidžš? Lieto to savu disketi, pielaid Ghost'u, un noklonē imidžu atpakaļ uz cietni. Un es, btw, vēl joprojām neredzu, kur ir tā bilde ar error'a mesidžu.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā problēma.. ka to disketi nevar palais :p

tu man neko jaunu nepateici :D

Link to comment
Share on other sites

tu man neko jaunu nepateici :D
Tātad vēl joprojām Tu dzīvo ar apziņu ka 98'tā startupa diskete tiek izmantota lai radītu *.gho failu? :D

 

Bet nu vēlreiz saku - kur ir tā bilde ar error'u no disketes palaišanas?!

 

Starp citu - es tikko atminējos ka reiz pats šitā fufeļojos - biju Norton Ghostu apgraizījis un iemetis kopā ar startupa failiem iekš būtablas disketes. Tagad vismaz daļēji skaidrs, kādam nolūkam Tev to disketi iebaroja. Tikai būtu labi ja tā diskete arī ietu, ne?..

Link to comment
Share on other sites

Nu... laikam nepievienojās... mjā dzīvoju vel projām ar tādu apziņu :D

Link to comment
Share on other sites

Lasīt pēdējo labojumu manam postam divus augstāk.

 

Tu to bildi taisies pievienot, jebšu kā? :D

Link to comment
Share on other sites

A tas agregāts vispār sāk to disketi "grauzt", pirms izmet šito?

Link to comment
Share on other sites

Tieši "kko tādu" parasti rāda ja nesāk, tapēc arī vaicāju! ;)

 

Nu, acīmredzot diskete bojāta/neveiksmīgi pārkopēta. Pat neiznu, no kura gala lai tagad sāk tev ieteikt ko darīt. Tā kā derētu tev tagad dabūt iebūtoties un Norton Ghost'u palaist, lai imidžu klonētu, bet pat nezinu no kura gala lai tev ko iesaka..

Link to comment
Share on other sites

Guest garais-1

nevajag neko zipet tie laiki ir pagajusi vajag 2cietnus un vis kartiba uz viena win uz otra viss parejais ja c diks noklajas FORMATE.

Link to comment
Share on other sites

ghosts stāvs uz cietā... man ar ir divi cietie... un tieši tāpēc jau ar ir divi... lai tad ja viens pārklātos varētu formatēt....

Link to comment
Share on other sites

atrodi hiren boot cd, istartee no cd ghostu, noraadi img un viss. uz disketeem labaak nepaljauties

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nevajag neko zipet tie laiki ir pagajusi vajag 2cietnus un vis kartiba uz viena win uz otra viss parejais ja c diks noklajas FORMATE.

cik veertiigs posts

es tiesjaam sjito nezinaaju!

tagad es vairs nezipesju bet tikai noklaasju visus dikus ar FORMATE !!!!

paldies, oo izcilais guru!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...