Jump to content

Kur nopirkt gāzi?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Es te iepirku gāzes lodāmuru no Tevalo, bet neesmu manījis, kur gāzi var dabūt. Lielveikalos neesmu manījis. Savulaik šķiltavām pirku centrāltirgū, bet man uz turieni ceļi neved, un gribētu zināt, kur kādā normālā veikalā tirgo.

 

Viņa diži atšķirās no gāzes, kas domātas šķiltavām?

Link to comment
Share on other sites

Būvmaterialu veikalos, kā Depo, k-rauta,krūza un visi citi,ne jau partikas veikala tev vinju tirgos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tu esi tur pircis? Un kāda saistība ar būvmateriāliem Neder man sašķidrinātās 1 līdz n l balons, kur n > 50 - bez attiecīgiem uzgaļiem man neiedabūt tur iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu man paradītu tam lodamuram modeli,tad es pateiktu vai tads ir veikala vai nav,bet gāzi var nopirkt visados balonos buvmaterialu veikalos,un tai gāzi vajadzetu ari but tur kur tu pirki to lodamuru.

Link to comment
Share on other sites

apvaicaajies vien tevalo, ja nav uz vietas droshvien var pasuutiit no elfas, a ja nee, tad argusaa var proveet no distrelec kataloga, welleram manupraat bij, a ja nee, tad akaabel

Link to comment
Share on other sites

mehzavecis - kādu tad tev gāzi vajag ?

 

mazos gāzes balonus lodlampām prīmusiem utt var nopirkt

1. būvmateriālu veikalos

2. tūristu inverntāra veikalos

3. instrumentu veikalos

Link to comment
Share on other sites

ja tev mazais lodāmurs ar katalizatoru, tad ņem parasto Ronson Šķiltavu gāzi, der bez pārejām

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā buvmaterialu lielvveikalā,tadapate ka skiltavām izskatas,bet varbūt gāzes satstāvs savadaks,nezinu,maksa 2 lidz 3 ls.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

mailo parādīja īsto mantu. Sameklēju tos baloniņus pa Ls 1.20 Tabakas namā priekš šķiltavām domātos.

 

Uzpildīju, bet kaut kā man neizdodas to lodāmura uzgali uzsildīt līdz tādai temperatūrai, lai lodalva sāktu kust. Varbūt gāzes degšanas temperatūra pa zemu?

Link to comment
Share on other sites

Man ar ir gāzes lodāmurs maziņš,varu pateikt ka tas ir pedejais $ūds,ja gribi lodēt vadus un kontaktus,nem elektrisko,ja gribi lodēt trubas tad nem šo un lode ar atklāto liesmu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...