Jump to content

Kā uzinstalēt windows 2003 server?


Guest Ricshs
 Share

Recommended Posts

Tā, lieta tāda, stāv vecs kompītis - 1.2GhZ Celeron, 512mb rams, 40gB Hdd, gribeju vinju partaisit par serveri, zinu ka jainstale winserver 03K OS, ludzu pasakiet kas man nepieciešams lai sāktu instalāciju, un pasakiet ko vel var darit lietas labad, lai partaisitu sho Pc par serveri.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Windows XP proti instalēt? Ja nē, tad esmu pilnīgi pārliecināts, ka nekas labs no tā servera nesanāks. Hmm, labāk pastāsti ko tieši ar to serveri paredzēts darīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

Tas serveritis ir domats tikai un vienigi web serverim un negribaas atstaat winxp 24/7, a ta uzinstall win server 03, iemet pc stuuriitii un lai seezh, nesmu instaleejis xp, nekad nav bijis vajadzibas, a tagad vajag, ludzu palidzi, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja tu būtu advancētāks, tad es ieteiktu Tev turēt kādu Unix-like Os'u priekš web lapas hostēšanas, a tagad... :?

 

Klau - tu tiešām negribi to instalēšanu uzticēt kādam rūdītam kadram? Ja pat XP nekad nēesi licis, tad 03'ais (un tieši 03'ā konfigurēšana) tev būs tumša bilde.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

man jau sho daki uzinstaleeja tipa profs, a tas ir taads, ar kuru varu droshi chakareeties, un gribu vienreiz iemaaciities kaa to dara -paarinstalee

Klau, a kas butu labaaks? Lunux`s vau o3 server?

Link to comment
Share on other sites

Pieliec vien XP kastei EasyPHP un viss. Nekas traks no 24/7 darbināšanas viņai nenotiks.

Intereses pēc - cik reizes mēģināji saviem spēkiem uzlikt Windows Server 2003 pirms šī topika izveidošanas?

Edit - vari tūliņ pat aizmirst burtu kombināciju "linux" - tu ar viņu neproti apieties, ja reiz uzdod šādu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

0 reizes, pirms kko daru kaartiigi noskaidroju... Bet kadellj tu saki ka vinju tik gruuti uzinstaleet? un kaa ar linuxu ?

Link to comment
Share on other sites

Bet kadellj tu saki ka vinju tik gruuti uzinstaleet?
Da ne jau uzinstalēt, bet normāli nokonfigurēt darbam. MS mašīnas stock'ā tak cauras kā sieti..

 

un kaa ar linuxu ?
Pa priekšu kautkā iemācīsim tev MS lamer-friendly produkciju uzstutēt, un tad tik uz Linux'a pusi metīsim acis.

 

P.S. Voltirx iedeva samērā labu saiti priekš iesācējiem - izstudē to.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

Khe, paldies, bet es gribetu uzzinat, kas tieshi man vajag, lai vareet usaakt darbibu ar win server instalaciju? Vai vajag MB diski ?

Link to comment
Share on other sites

Tev vajag visu to pašu ko XP stacijai - visus MB/cita hardware draiveru diskus, visus tūļus, ko griezīsi uz mašīnas (datubāzes a la MySQL, u.c.), utt.

Link to comment
Share on other sites

Nu, pietiktu ar to ka tu uz tā dzelža uzsviestu kaut vai kādu LiveCD un norakstītu precīzu dzelžu konfigurāciju (iebūvētā LAN adaptera modeli, u.c.). Tad atrastu jamos internetā un novilktu.

Link to comment
Share on other sites

Ricshs

Vispirms mēģini ar problēmu tikt galā saviem spēkiem (drīkst lietot gūgli) un tikai tad, ja netiec galā, prasi palīdzību. Tagad tu vienkārši vēlies, lai tev visu informāciju ar karotīti iebaro un pats neesi gatavs meklēt pamācības. Nu b***, tikko nočekoju un tagad esmu dusmīgs par savu izniekoto laiku - gūgles pirmais links ir ideāla idiot-proof win2003 install pamācība ar visiem ekrānšaviņiem!

Link to comment
Share on other sites

webserverim liec RHEL 4.0 un Apaci.

Beidz čakarēties ar windows.

pilns internets ar izdrāztiem win2k3 webserveriem

Link to comment
Share on other sites

Veel jau jautaajums taads.. kaa zinaams Windows bezmaksas nav, vai tev jamais ir nopirkts? ka domaa par instaleeshanu? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

Busim reāli, šī foruma lietotajiem labākajā gadījumā ir 4% pirktais windows... Tu gribi teikt, ka tev majas skapiti stav licenze ?

Link to comment
Share on other sites

Busim reāli, šī foruma lietotajiem labākajā gadījumā ir 4% pirktais windows... Tu gribi teikt, ka tev majas skapiti stav licenze ?

 

Skapiitii gluzhi nee... bet nu Windows, Office, Tilde etc. man ir licenceeti... :) Ja nevari atljauties.. lieto opensource/freeware produktus... vai ta obligaati lai uztureetu kaadu lapeli vajag spert windows.. nedomaaju... protams, ja taa lapeliite nes tev ienaakumus, pa tiem vari arii licenci iegaadaaties :)

Link to comment
Share on other sites

Es tev iesaku kādu nix, vienreiz liku winserveri, brrrrr. Ja nav bijusi sakare un pieredze - mēģini Ubuntu server. Pašam uz šitā griešas webserversi, mail, ftp utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Ja jau tas ir licenzēts, tad kāda problēma. Visi licenzētie ir būtabli un sagatavoti, lai varētu ieinstelēt arī ierindas lietotājs. Protams, jāzin angļu valoda. Ja to nezini, tad "metodom naučnovo tika". Tā arī es tiku darījis, jo angleni zinu miniminimāli. Tas ir vispārēji, bet par windows 2003 server, teikšu, ka neesmu licis un nedomāju, ka tā ievērojami atšķirās no XP.

Link to comment
Share on other sites

par 30 Ls uzinstalēšu webserveri uz Debian GNU/LINUX Os. Šitas pasākums tev varētu jautri beigties.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz meegjinaaju uzliokt Windows 2003 serveri. Cik aaatri uzinstaleeju, tik aatri shis bija pilns ar zirgiem un antiviirusa programma arii bija vajadziiga, kas domaata, jo parastaas vinjsh neinstaleeja ( vismaz Kaspersky un Norton).

Taa ka vairaak neesmu tos briinumus izmantojis, kaa tikai lai darbinaatu Premieri vai citas programmas, kas nav Linuxaa.

Un labaak jau buutu kaadu Linux, Suse piemeeram vispaar ir lietotaajiem draudziga. VAr likt arii Slackwari, arii nav nekaada lielaa Amerika. PAr Ubuntu gan nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...