Jump to content

Bezmaksas CD cover editor


Musimusi
 Share

Recommended Posts

Nu sviests.par cik iekš rakstošām programmām tādi ir tad laikam īpaši neviens pat nesaspringst taisīt.Ir jau kaut kādi CD-Cover editor bet pa maksu, man vajag bezmaksas.Izskatiju forumus utt, beigās jau atmetu ar roku un paņēmu "lauzto" bet tad izrādijās ka tas arī ir pilnīgi sviestains, un paliku dusmīgs un sapratu ka negribu zagto kas ir nesakarīgs un izdzēsu.Bet visādam gadienam varbūt kāds zin kādu daudz maz lietojamu bezmaksas programmu.

PS.Sorry ja kaut kur te ir -nu nevarēju atrast.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir tāda lieta kā Nero (tas, kas nāk rakstīkļiem līdzi), un tam, savukārt, nāk līdzi tda lieta kā Nero CD Cover editor. Pats esmu pāris reizes ar jamo bakstījies, un nav ne vainas, godīgi sakot.

Link to comment
Share on other sites

Es savulaik taisīju ar NERO, manuprāt tur var uztaisīt kādu vien gribi. Un dabūt nero bezmaksīgi viņu mājaslapā ar var.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir tāda lieta kā Nero (tas, kas nāk rakstīkļiem līdzi), un tam, savukārt, nāk līdzi tda lieta kā Nero CD Cover editor. Pats esmu pāris reizes ar jamo bakstījies, un nav ne vainas, godīgi sakot.

Tur jau tā lieta ka nestāv Nero un tikai cover editor dēļ negribās likt

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Johny_JK

Vai pa šo laiku, kamēr šis topiks ir uztaisīts, nav kaut kas mainījies uz labo pusi ar šīm programmām? Tik tiešām nav nevienas bezmaksas CD vāciņu (cover) drukāšanas programmas? Nero Cover Designer ir labs, bet nav bezmaksas un instalēt Nero, kopš disku ierakstīšanai to vairs neizmantoju, nav vēlēšanās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 years later...

 Hmmm, man vienīgajam šķiet, ka tāmas autors 9 gadu laikā problēmu jau būs atrisinājis? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

evertons

:D Droši vien, he he :)

 

Bet man pašam problēma un iepostēju te- ne pa tēmu un tad atradu, kur vairāk atbilst pa manai tēmai un iepostēju tur un tad te vienkārši parādīju ceļu uz manu postu!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...