Jump to content

Windows Vista RC2 - problēmas ar Nvidia draiveriem


Bono
 Share

Recommended Posts

Uzstādīju Vista RC2, bet nekādi nevaru ieinstalēt Nvidia display driver'u. Instalācija notiek, palūdz restartēt PC, bet pēc restarta izmetas kļūdas ziņojums par to ka "rundll32 service stopped". Viss... Un nekas nav ieinstalējies, jo nav nekāda Nvidia control paneļa, ne vecā ne jaunā. Nekas nav mainījies. Mēģināju 3 reizes, bet bezcerīgi.

 

Kas varētu būt par vainu? Es instalēju to draiveru, kas šobrīd skaitās svaigākais. Ir iespējams kaut kur atrast vecāku versiju priekš Vista?

Link to comment
Share on other sites

Tak pašas Vistas vēl oficiāli nav, a Tu prasi par dažādiem draiveriem neesošai OS. Moš pagaidi līdz oficiālajai iznākšanai un tad uzdod šo jautājumu? Vai arī sūti jautājumu OS izstrādātājam.

Link to comment
Share on other sites

Pašas Vistas vēl oficiāli nav, draiveru arī, bet ir Beta versijas, kuras citi cilvēki uzliek bez problēmām. Parādās citas problēmas, bet VAR uzlikt.

 

Laikam tiešām jāgaida kāds update, jo izmeklējos Microsoft Vista newsletter'u, neviens nav saskāries ar šādu šaizi.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Tak pašas Vistas vēl oficiāli nav, a Tu prasi par dažādiem draiveriem neesošai OS. Moš pagaidi līdz oficiālajai iznākšanai un tad uzdod šo jautājumu? Vai arī sūti jautājumu OS izstrādātājam.

Tu mazliet maldies ir oficaali Windows VISTA RC 2 un arii NVIDIA driveri ir oficaali tiesi Windows Vistai domaati.

Link to comment
Share on other sites

Norchello, Tu neesi saskāries ar draiveru instalēšanas problēmām? Man vienmēr pie Nvidia display draivera instalēšanas uzreiz tiek nostopēts rundll32 process un nekas neinstalējas.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Uzstādīju Vista RC2, bet nekādi nevaru ieinstalēt Nvidia display driver'u. Instalācija notiek, palūdz restartēt PC, bet pēc restarta izmetas kļūdas ziņojums par to ka "rundll32 service stopped". Viss... Un nekas nav ieinstalējies, jo nav nekāda Nvidia control paneļa, ne vecā ne jaunā. Nekas nav mainījies. Mēģināju 3 reizes, bet bezcerīgi.

 

Kas varētu būt par vainu? Es instalēju to draiveru, kas šobrīd skaitās svaigākais. Ir iespējams kaut kur atrast vecāku versiju priekš Vista?

Drosi vien nebuusi korekti noinstaleejis vecos driverus,es tavaa vietaa kaartiigi patiiriitu registru,vari veel izmeeginaat taadu progu kaa driver cleaner,un tikai peec tam likt virsuu jaunos NVIDIA driverus.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 32-bit Vista's versija. Tieši no Nvidia novilku draiverus. Kaut kas bloķē to ieinstalēšanu. Instalācijas laikā kad itkā "ierubījas" tas draivers ekrāns paliek uz sekundi melns un tad atpakaļ. Bet kā atgriežas atpakaļ uzreiz arī izlec kļūdas ziņojums par RUNDLL32 servisa nostopēšanu. Nekādi nevaru saprast kas par vainu.

 

Mēģināju izmest defaultos (man citi nav bijuši) un tad likt jaunos, bet tas pats.

 

Piebilde: uztaisīju windows update. Bij update priekš PCI-E slota kaut kāds... Arī pēc šī update izmeta to pašu kļūdu.

 

Ja kādam gadās līdzīga problēma - atradu risinājumu. Vienkārši vajag atslēgt Windows defender real-time protection uz draiveru instalēšanas laiku.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 32-bit Vista's versija. Tieši no Nvidia novilku draiverus. Kaut kas bloķē to ieinstalēšanu. Instalācijas laikā kad itkā "ierubījas" tas draivers ekrāns paliek uz sekundi melns un tad atpakaļ. Bet kā atgriežas atpakaļ uzreiz arī izlec kļūdas ziņojums par RUNDLL32 servisa nostopēšanu. Nekādi nevaru saprast kas par vainu.

 

Mēģināju izmest defaultos (man citi nav bijuši) un tad likt jaunos, bet tas pats.

 

Piebilde: uztaisīju windows update. Bij update priekš PCI-E slota kaut kāds... Arī pēc šī update izmeta to pašu kļūdu.

 

Ja kādam gadās līdzīga problēma - atradu risinājumu. Vienkārši vajag atslēgt Windows defender real-time protection uz draiveru instalēšanas laiku.

 

Man atkal ir mātes plate ar iebūvētu video bet uz PCI-express stāv Nvidia karte. Katru reizi pēc shutdowna (ne pēc restarta) kādā brīdī atsakās Nvidia karte dot signālu uz monitoru. Pēc restarta viss ir atkal OK, bet besī ārā tā nepārtrauktā pārstartēšana pēc katras ieslēgšanas. Varbūt kādam ir pieredze ar šādu problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...