Jump to content

mp3


Guest Aneteens
 Share

Recommended Posts

Nesen iegādāts SONY mp3 playeris NW-A1200. Un nu sākušās pirmās ziepes, tāpēc griežos pēc palīdzības.

Kas varētu kaist mp3 pleijerim? Situācija sekojoša:

Dators uzrāda, ka dziesmas uz pleijeri ir transferētas, uzrāda arī to, ka transferēto dziesmu daudzums ir 1gb, uzrāda arī visus albumus utt., BET, kolīdz atvienoju USB vadu, pleijeris nepārstāj rādīt, ka viņam nav nevienas dziesmas, neskatoties uz to, ka dators apgalvo pretējo. Kas par lietu? Zinu, ka šeit ir pilns ar gudrīšiem, kas pārzin tehnikas niķus, tāpēc es griežos pie jums ar saucienu pēc palīdzības.

 

Iespējams, situācija ir pilnīgi muļķīga, bet nu enīvei to vajadzētu atrisināt. Jau iepriekš pateicos!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Gadījumā failu sistēma tam mp3 playerim nav uzlikta ntfs vai kāda vēl mistiska? Jābūt ir FAT.

Link to comment
Share on other sites

Varbut kaut kada nesakritiba formatos, varbut nepareizaja folderi iemeti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Aneteens

Nākamo reizi izdomā sakarīgāku topika nosaukumu. Un profilaksei palasi foruma lietošanas noteikumus!

Arkārtīgi atvainojos, neuzturos te bieži, vienkārši ir ārkartas situācija, bet nu varēji jau būt bik iecietīgāks, domāju nekas ļauns tev nenotika topika nosaukuma dēļ, jaunais cilvēk. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Aneteens

Gadījumā failu sistēma tam mp3 playerim nav uzlikta ntfs vai kāda vēl mistiska? Jābūt ir FAT.

 

Nedomāju, ka problēma ir tajā, jo vienkārši, kad pleijeris ir atvienots no USB, man rāda "No database found.." Pati transferēšanas programma rāda, ka viss ir kārtībā, ka dziesmas ir un viss ir kā vajag.

 

Nenjem ljauna Jetij :mrgreen:

Es par šito varu arī norauties, ja? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...