Jump to content

Tiklīdz windows pilnībā ielādējas ar visām progrāmmām, tā uzreiz uzkaras.


strongers
 Share

Recommended Posts

Ieslēdzot datou, kamēr windows lādējas un visas programmas nav ielādētas, tikmēr vēl var pakustināt peli un dators reaģē, bet tiklīdz ir pilnībā visas programmas ielādējušās, tā uzreiz uzkaras un ne klaviatūra, ne pele nestrādā?

kā var atrisināt šo problēmu?

 

-Win XP

-dators pats nav vecs

Link to comment
Share on other sites

Safe Mode meegjinaaji?

 

Pirms windows ielaades loka spied F8 un no menu izveelies safe mode.

 

 

Tur ar viss karas jeb ielaadeejas normaali.

Mosh kaads softs gljuko

Link to comment
Share on other sites

Man šitā bija, kad uzinstalēju ATI Tray Tools un wizārdā neieliku ķeksi pie 'disable overclocking', kad startējas :) Ir pamatotas aizdomas, ka kaut kāda progza, kas palaižas pie startupa, nokarina visu pasākumu. Vēl var pačekot, vai kastē kaut kas nav pārstājis griezties, uzkarst un nokarina.

Link to comment
Share on other sites

Eeem man sita bija kad izstaleju Deamtools (wirtualo cd), un instalacijas laika nokaras un parstarteju. Pec parstartesanas ari bija lidzigas pazimes ka topika autoram. Reinstall WinXP palidzeja...

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

man arī aizdomas krīt uz ATI! Muteres kompim tieši tāda pati problēma bija. Safe modē tikai gāja. Ko tik es tur neizdarījos - iztīriju proča kūleri, nomainīju termopastu, salauzu vienu operatīvo atmiņu :) Izrevidēju startup setingus, tiko izņēmu ķekšus ATI brīnumiem, tā izskatījās, ka viss labi strādā. Bet mutere apgalvoja ka kompis karās kādas 15 minūtes vēlāk. KKad domāju atkal padarboties ar to kasti. Ta jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

No safe moda skaties msconfig startup sadalju, iztīri to> atstāt tikai video, un to kas ir o system 32 mapes

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

No safe moda skaties msconfig startup sadalju, iztīri to> atstāt tikai video, un to kas ir o system 32 mapes

 

Pēc šādas rīcības nokāršanās prasa nedaudz vairāk laika. Tomēr nav skaidrs kapē tā pēkšņi notika tāda kaka, jo pirms tam viss bija ok un datars nav pieslēgts nekādam tīklam. Moš vienkārši krievu hakeri caur elektrību uzhakoja... :roll:

 

Visticamāk kaut kas ar tastatūru vai peli, to draiveriem nav lāgā. Risinājums: Windows Repair.

 

Es tā nedomāju. Muteres kompim pieliku citu klaviatūru un peli - nekādu izmaiņu.

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

ja ir xp, tad klavieri un peli pilnīgi piekāst, jo vinjm ir plug un play.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...