Jump to content

2 Dual Core 4200+


Guest prusaks
 Share

Recommended Posts

esmu sataisiijies pirkt kompi, man piedaavaaja AMD Athlon64 X2 Dual Core 4200+ viss buutu ok, bet palasot dazzus forumus man saaka likties ka vinnaa daudzas programmas vareetu neiet.

1. man ir vajadziigs Windows XP Professional x64 Edition?

2. kaadas programmas man uz vinnu neies, vienaa forumaa bija mineets tildes winlogs un daudz speellu, kas neies.

3. vai var noteikt, ja var, tad kaa, kaadas programmas neies?

Link to comment
Share on other sites

1. Nē, liec parasto Windows XP

2. Muļķības (tiesa, ja izmantosi Windows XP 64bit, tad, protams, daudz kas neies, jo vienkārši vēl nebūs draiveru). Lai tā nenotiktu, skaties 1. punktu.

3. Ievērojot 1. un 2. punktu, par 3. vairs nav jāuztraucas.

Link to comment
Share on other sites

Crazy Bunny

par tildes biroju vari tev teikt stabili. Iet protams tikai ar 4. ja nekludos ielapu. Kasattiecas uz spelem ja itsevishki par tadam pavecakam vari aizmirst. Vispar kopsuma komps strada daudz bremzetak galvenokart draiveru nepilnibu del.

Labakais variants ka jau teica ir liec Win XP

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

par tildes biroju vari tev teikt stabili. Iet protams tikai ar 4. ja nekludos ielapu. Kasattiecas uz spelem ja itsevishki par tadam pavecakam vari aizmirst. Vispar kopsuma komps strada daudz bremzetak galvenokart draiveru nepilnibu del.

Labakais variants ka jau teica ir liec Win XP

Jejbogu, kādas tev vēl draiveru nepilnības? Parasts procesors, tikai ar diviem kodoliem. Bremzētāks tu esi ibio.

Link to comment
Share on other sites

Tildes birojs kaa taads straadaa.. tikai jaauzliek 4. labojums... lai uzinstaleetos latvieshu izkaartojumi...

 

Tildes Biroja 2005 servisu 4. uzlabojums Šis jauninājums uzlabo Viedtulka, Tildes Datorvārdnīcas un citu komponentu darbību, datoriem ar 64 bitu procesoriem pievieno latviešu valodas tastatūras izkārtojumus, pievieno iespēju darbināt Tildes Viedtulku pārlūkprogrammā FireFox (versijas 0.9-1.0.7, 1.5)

 

p.s. liec taadu XP kaads tev ir licenceets... :)

Link to comment
Share on other sites

AMD Athlon64 X2 Dual Core 4200+ .

Imho, pašlaik 32 Bitu procesori ir majoritāte, tādēļ nav korekti 64 bitu procesoru dēvēt par "parastu"

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka parasts procesors, tikai papildus iespēja(bet ne primārā) ir 64bit atbalsts. AMD vienkārši veikli mahinē ar nosaukumiem, uz ko daudzi uzķeras(tipa kāpēc man rakstīts 3000, bet iet tikai uz 1800Mhz, u.t.t), un arī 64 izklausās baisi kruti, kā nekā 64 ir veselas divas reizes vairāk nekā standarta 32, tātad viss ies 2X ātrāk :lol:

Aizmirstam par XP 64 bit, pērkam parasto XP, un iet visas programmas bez kādiem ielāpiem un problēmām.

Tiesa, pirms pirkt 4200+, ievērtējam tomshardware lapā publicēto CPU testu, kurā redzam, ka par ~vienādu cenu 4200+ nav tas jaudīgākais.

Link to comment
Share on other sites

nu nav, nu nav amd neviena konkuretspejiga divkodolu procesora salidzinajuma ar inteli taja pashaa cenaaa....

Link to comment
Share on other sites

nu nav, nu nav amd neviena konkuretspejiga divkodolu procesora salidzinajuma ar inteli taja pashaa cenaaa....

 

Nav tik traki. Kaut vai X2 3800+ ir vismaz 20 Ls lētāks nekā E6300...

Link to comment
Share on other sites

un kada veikstspeeja ir tam 3800 ? pilnigi bezjedzigs pirkums manuprat... tie 20ls nav taa verti... ja vel iedomajas, kada jauda attistas paceljot vinju vismaz par 700mhz(ko var izdarit mierigi ar box cooleri) nemaz nerunajot par 3.6 ghz ar normaalu cooleri.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
nemaz nerunajot par 3.6 ghz ar normaalu cooleri.....

E6300 3.6Ghz? O RLY? Sākumā atrodi plati, kura tur 500+FSB un vairums E6300 nemaz 3.6Ghz neturēs pat ja atradīsi labu plati.

Link to comment
Share on other sites

mjā... Un cik vēl maksā plates un atmiņa,kas spēj kaut vai 3,4ghz nodrošināt... Te nu tiešām ir jautājums,kas ir izdevīgāk.

Link to comment
Share on other sites

un kada veikstspeeja ir tam 3800 ? pilnigi bezjedzigs pirkums manuprat... tie 20ls nav taa verti... ja vel iedomajas, kada jauda attistas paceljot vinju vismaz par 700mhz(ko var izdarit mierigi ar box cooleri) nemaz nerunajot par 3.6 ghz ar normaalu cooleri.....

 

Cilvēk mīļais, pirms šādus apgalvojumus izsaki, tak paskaties kaut vai Tomshardware CPU charts, kur lieliski var redzēt, ka starpība starp E6400 (NEVIS E6300) un 3800+ AM2 dažādos benčmarkos ir no 10% līdz 25%

 

Pie tam Toma testos E6400 ir uz Intel high end 975X čipseta (tātad dārgas plates, kas turklāt stock performē labāk nekā lētākās 965 čipseta plates), un 6400 maksā 150 Ls, tātad 30% dārgāk nekā 3800+. Tātad, piemaksājot 30% par CPU, tu iegūsti jaudas pieaugumu 20%. Hm, kur te vēl runas par bezjēdzīgu pirkumu???

 

Un, kā jau te pareizi teica, lai uzdzītu E6300 uz 3.6 Ghz, tev vajadzēs DDR2, kas maksā no 200 Ls uz augšu par 2x1 Gb.

Link to comment
Share on other sites

Guest Strider

Vispar jautajums tak nebija par OC, bet gan ko labak nemt, ja vari maksat par CPU ~20ls un MB ~30 vairak tad ...

 

www.3dnews.ru/cpu/intel_core_2_duo/index2.htm

 

www.3dnews.ru/cpu/athlon_64_x2_am2/index3.htm

Link to comment
Share on other sites

Nu par tiem procentiem var skatīties dažādi...Es uzreiz atmetu papagaiļu mērītājus un sintētiskos testus, un paņemu photoshop picture renderer:

X2 3800+ 3:26 ar DDR400

X2 3800+ 3:19 ar DDR800

 

E6400 2:26

 

Tātad E6400 ieliek par 41% DDR400 gadījumā un par 34% DDR800 gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

E6300 ir baigi sliktais??

 

 

Nē taču. Mans posts bija domāts, lai apstrīdētu apgalvojumu, ka AMD X2 3800+ ir "bezjēdzīgs pirkums".

 

P.S. Ja kas, pats nesen paņēmu E6400 + 965tā čipseta plati. Bet tas tāpēc, ka uber DDR2 RAM man jau bija...

 

P.P.S. Pēc tādiem pašiem principiem savai value 24/7 h online kastei izvēlējos Pentium 805D - vislētākā dualcore, kas vien iespējama - un arī vismazjaudīgākā - tomēr cenas starpība ar lētāko AMD piedāvājumu (to pašu 3800+) bija lielāka nekā jaudas starpība šiem diviem cpu....

 

Tātad E6400 ieliek par 41% DDR400 gadījumā un par 34% DDR800 gadījumā.

 

Nu, es, piemēram, paskatījos DVD9 uz DVD5 encodingu, kur starpība bija 20%... Tā ka galu galā, bez šaubām, viss ir atkarīgs no tā, ko tu biežāk darīsi...

Link to comment
Share on other sites

o,nu šitādu detaļu bardaku es vēl neesmu manījis. :huh: :wacko: Jebkurā gadījumā,neņem šitajos veikalos,bet kādā normāla datorbodē,kur saliks visu kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

ehhh es te jauninsh nekkaaa nesaprotu...kur te var pielikt kaadu rakstu pareizaa vietaaa bet vai kaadam nav ejoshs normaals p4 procis vai arii nevar apmainiiit pret manu 1.7 bet llai buutu procim hyper threading technology un virs kaadiem 2.0 ghz es vareetu arii piemaksaat vai arii ir kaada bode kur var nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

jaunu diez vai dabūsi... Ja gribi maiņu,liec sludinājumu attiecīgajā sadaļā.Aber no bodēm iesaku M79,tur nekādu pretenziju nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Eduleenc

nu jaunus datorus es pats komplektee letaak nekaa reizeem bodees bet ir p4 s 478 bet tiesa gan jauns bet cena ar 130 ls :) man choms atdeva labu maati gribeeju bishkji uzlabot kaartiiigi p4c800 - deluxe nopirku tivus kingstonus hyperx 400 mhz 512 un veel procesoruu gribu labaaku ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...