Jump to content

amd sempron 3000+ OC


Snake5
 Share

Recommended Posts

nu taa:

es nesen izlasiiju par citiem liidziigiem prochiem un gribeetu bishku uzdziit arii saveejo. zinu kas tas jau kaut kur ir rakstiits bet negribu mekleet :!: un par manu CPU informaacija ir shaada:

Name: AMD Sempron 3000+

Code Name: Palermo Brand ID: 34

Package: Socket 754

Technology: 90 nm Voltage: 1.392v

Family: F Model: C Stepping: 0

Ext. Family: F Ext. Model: 1C Revision DH8-D0

Instructions: MMX (+), 3DNow! (+), SSE, SSE2

Core Speed: 1808.8 MHz

Multiplier: x 9.0

HTT: 201.0 MHz

Cache:

L1 Data: 64 KBytes

L1 Code 64 KBytes

Level 2: 128 KBytes

visu shito garo penteri uzrakstiiju jo ceru ka atradiishu atbildi!

man paliidzeeja CPU-Z

mozh manu proci nemaz nevajag OC'ot

;) ;-) 8) 8-)

Link to comment
Share on other sites

Izstāsti kam tev tas vispār ir vaidzīgs, informācija ir tepat Boot forumā... Ja tu nezini kāda jēga no tā, un nevari sameklēt informacīju, varbut labāk nemaz nemēģināt?

Link to comment
Share on other sites

vispaar gribu lielaaku jaudu jo domaaju tureet serverus un tamliidziigi nu tipa vajag visaadaam lietaam kuras rij daudz cpu :roll: :-)

Link to comment
Share on other sites

zinu kas tas jau kaut kur ir rakstiits bet negribu mekleet :!:

 

Gribu naudu, bet negribu strādāt.

Tu tiešām ceri, ka pēc tāda teksta tev kāds gribēs palīdzēt?

palīdzi sev sākumā pats un tad arī Dievs tev palīdzēs, jo, kas meklē, tas atrod!

Link to comment
Share on other sites

maini fsb un skaties temperatūras!

manējais palermo pa 320mhz uzdzinās ar sistēmu, kas man parakstā, citādi vairs neturēj!

novelc progu systool, iztestē, cik tev normāli tur un pēc tam stabiltātes testu, tad ej biosā un maini reizinātāju!

Link to comment
Share on other sites

lūdzu,par zināmu samaksu varam ko runāt.Tikai ar tavu mācplati (ja pareizi atceros,tad VIA chips),neko tālu netiksi...

Link to comment
Share on other sites

es jau taa kaa atradu vienu kur rakstiits par amd sempron 2800 liidziigu kaa man bet iisti mana procha sarakstos nebija

Link to comment
Share on other sites

Nu nēesu jau baigi lielais specs, bet ja tev trūks jaudas datoram varbūt var padomat par jaunu procesoru, AMD nav tagat īpaši dārgi un rezultāts būs daudz lielāks un efektivitāte ari... Pac kādu laiku ņēmos ar šīm lietā, sāka parādīties tāda problēma kā procesora pārkaršana un MB arī... Ja tu vēlies kaut kādu efektivitāti tad ir jāperk OC paredzētas sastāvdaļas kas ir diezgan dārgas...

 

P.S. Tas protams ir mans subjektīvais viedoklis

Link to comment
Share on other sites

mhh... NForce3 tomēr... tad pat izskatās cerīgi.

Link to comment
Share on other sites

man ir biostar maatesplate un nforce 3 chipsets

 

bet nez kaapee manam kompim cpu fan visu laiku uz 4327 RPM

Link to comment
Share on other sites

Man ir Sempron 2.8+ no 1.6 uz 2.0 Ghz. Temperatūra ir 33, pie slodzes 40 C, ar box ventilatoru, kuram apriezieni samazināti uz 2300. Kaut kāda lētā Asrock plate, kurai nevar mainīt voltāžu, zināms, ka mainot voltāžu var dabūt uz 2.4 ghz.

Link to comment
Share on other sites

man mozh taapeec ka nepareizi uzraada temperatuuru it kaa dazhiem progiem raada faarenheita graadus kaa celsija bet kaa tu vinju taa oclockoji?

Link to comment
Share on other sites

Klokoju tā kā to parasti dara, BIOSā FSB pacēlu, no 200 uz 250, bet temperatūras rāda pareizi, Semproni nemēdz karst. Bez OC temperatūra turējās uz 28, pēc tam apgriezienus samazināju, lai klusāks būtu.

Link to comment
Share on other sites

tak aizej vienreiz uz o/c sadaļu un izlasi tur visus noderīgos linkus,lai ir kāda saprašana,ko dari...

Link to comment
Share on other sites

Palermo - ar labu plati vajadzētu sasniegt 400 Mhz FSB. Vismaz mans vecais sempis 2,8+ (laigan tas bija E6) gāja uz 370 FSB ikdienā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...