Jump to content

QBASIC: vajaga nelielu programminju!


blame
 Share

Recommended Posts

ir neliela problema looti steidzami vajag kadu intresatu , nelielu.....ne iipasi sarezgiitu programu , kas veidota QBasic valodaa...tas varetu buut kada spele vai vai kas cits..., steidzami vajag, pasam lielas sajegas par to nav, bet..looti vajag, ja kadam kaas ir dodied zinju....jau ieprieks paldies...

Link to comment
Share on other sites

Niknais

Kursikjis jaanodod icon_question.gifwink.gif

 

Domaaju, ka neviens taa savu garadarbu te negribees tev shaarot, bet varbuut tomeer... :lol:

 

Pameklee driizaak netaa gan jau, ka atradiisi.

Link to comment
Share on other sites

Kursikjis jaanodod icon_question.gifwink.gif

 

aha, neko geiaalu nevajag, tik ko intresantu......

Link to comment
Share on other sites

A=5

laame:

input "Uzminiet skaitli !! ",B

if A = B Then Print "MALACIS!!!" : End

Print "Neuzmineeji!. Meigini velreiz!"

Goto laame

 

Kautkaa shitaa :)))

Link to comment
Share on other sites

A=5

laame:

input "Uzminiet skaitli !! ",B

if A = B  Then Print "MALACIS!!!" : End

Print "Neuzmineeji!. Meigini velreiz!"

Goto laame

 

Kautkaa shitaa icon_smile.gif))

 

ooo vismaz kaut kas..mosh tu veel ko labu zini.? a tu gadijumaa nedziivo uz sesku ielas.? icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

:O)))

screen 12

for i=1 to 300

x=(sin(i/40)*100)+200

y=(cos(i/25)*100)+200

pset(x,y)

next i

 

 

 

:))

man nav qb un nevaru parbaudiit vai straadaa. Ieksh QB peedeejoreiz kautko rakstiju pirms nepilniem 10mit gadiem :)) Sorr neaceros jau vairs :))))

Principaa vecajaa noshbukaa ganaju ka ir saglabaajushaas manas jauniibas kljuudas bet man 1) kauns vinjas kaadam raadiit 2) vlom cietni bakstiit klaat shai kaistei :)

 

 

P.S Kaadam meerkjim tev vajag to programminju?

 

 

o linku atradu. exe i bas faili.

http://www.quickbasic.6x.to/

Link to comment
Share on other sites

icon_surprised.gif)))

screen 12

for i=1 to  300

x=(sin(i/40)*100)+200

y=(cos(i/25)*100)+200

pset(x,y)

next i  

 

 

 

icon_smile.gif)

man nav qb un nevaru parbaudiit vai straadaa.  Ieksh QB peedeejoreiz kautko rakstiju pirms nepilniem 10mit gadiem icon_smile.gif) Sorr neaceros jau vairs icon_smile.gif)))

Principaa vecajaa noshbukaa ganaju ka ir saglabaajushaas manas jauniibas kljuudas bet man 1) kauns vinjas kaadam raadiit 2) vlom cietni bakstiit klaat shai kaistei icon_smile.gif

 

 

P.S Kaadam meerkjim tev vajag to programminju?

 

 

o linku atradu. exe i bas faili.

http://www.quickbasic.6x.to/

 

 

....ja taa var teikt kursa darbs informatikaa......nu no taa ir atkariga atziime uz diploma..he ja lidz tam vispar tiksu...

 

/ui nea man der tik liidz kadam screen 8, skolaa looti swaki kompji..

 

/Paldies par help..icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Screen 12 ir 640x480 12kraasas :)))

Cik tad vinji tev ir shavki :)))

hmzz

Mde... taadas programminjas uz mana hdd nebus :))

Es savlaik biju taadu ka grafisko redaktoru beisikaa uztaisijis. Tip lai nav spraiti no rokas jaataisa.. (tolaik nebija man interneta un tas bija seeen seen..) Tolaik man nebija nekaadas iespeejas kautko dabuut tapec ja ko vajadzeeja rakstiju pac :O))

Tie meesli tev nederees :O)))

Link to comment
Share on other sites

A=5

 

 

negribi mosh veel ko atcereeties....vel kadu uzdevumu..? icon_redface.gificon_redface.gif

Link to comment
Share on other sites

ja veel vajag kautko varu sagrabinaat, jo pirms kaadiem 3 gadiem mazajiem beerniem qbasicu maaciju (biju skolotajs:) tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos kad buushu maajaas meigjinaashu kautko saziimeet

Link to comment
Share on other sites

hmm es ieksh Qbasic esmu uztaisijis to ko es kadreiz saucu par lidmashinu modeleshanas programmu....

vispaar jau interesanti tikai tad kad es to raxtiju gaaju 8.klasee tapeec ar kvalitaati jarekjinaas..

Programma ir saraxtiita gandriiz kaa graamata - no sakuma lidz beigaam icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm es ieksh Qbasic esmu uztaisijis to ko es kadreiz saucu par lidmashinu modeleshanas programmu....

vispaar jau interesanti tikai tad kad es to raxtiju gaaju 8.klasee tapeec ar kvalitaati jarekjinaas..  

Programma ir saraxtiita gandriiz kaa graamata - no sakuma lidz beigaam icon_smile.gif

 

ja vari atsuuuti man vinu uz blame@cc.lv buusu looti pateciigs..

Link to comment
Share on other sites

nu ta programma nav nekas ipash.. vienkarshi izjauta lietotaju par lidmashinas parametriem un tad uzzimee kaut ko 2d plaknee ne ipahi skaisti..

Pie tam lai kaut ko kaut cik jeedziiigi uzzimeetu jaazin ekraana iskjirtspeeja punktos turklaat jaabut diezgan labai izteelei.,.

 

tochna gribi to programmu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...