Jump to content

Internet Explorer 7 Final


Guest
 Share

Recommended Posts

Vakar, vēlu vakarā Microsoft oficiāli sāka izdalīt IE7 pabeigto versiju.

Visi, kam interesanti, to var lejupielādēt te :

 

Windows XP SP2 : http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=74211

Windows 2003/XP 64-bit : http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=74213

 

Vai arī pagaidīt līdz novembra sākumam, kad tas būs pieejams, lietojot Windows Update rīku.

 

 

IE7 finālversijas apskats te : http://www.winsupersite.com/reviews/ie7.asp

 

No apskata :

Conclusions

Internet Explorer 7 is an absolute no-brainer: If you use Windows, you should almost certainly upgrade immediately: IE 7's security features are top-notch and its functional improvements are nicely designed and greatly appreciated. For the short term, certain people may run into occasional Web site compatibility issues with IE 7, but I think those problems will fade quickly. Certainly, most major Web sites have already been upgraded to work correctly with Microsoft's latest Web browser. I've had a field day in the past making fun of IE, but with IE 7, the browser has finally turned the corner. This is one product that Microsoft should be quite proud of. My only question, really, is what took them so long? Seriously, download it now. Highly recommended.

 

Microsoft IE7 lapa : http://www.microsoft.com/windows/ie/default.mspx

Link to comment
Share on other sites

Wine upgrade un tad jātestē vai var palaist :)

 

Starpcitu, ātrākai lejuplādei iesaku izmantot speciālo IE7 lapu: IE7

Link to comment
Share on other sites

IE7 jau lietoju kopsh pirmajaam pre-betaam... iepatikaas :) vispaar rekomendeeju visiem, kas lieto IE6 paariet uz IE7...

 

NC.. es tikko paarinstaleeju un man visi uzstaadiijumi palika...

Link to comment
Share on other sites

NC - tā nav sagadīšanās. man ar uzradās. bet vispār, ir OK, esmu tīri sakot apmierināts un mīnusus neredzu. vai lietošu? diez vai, taču, lai jau stāv uz desktopa, netraucē.

Link to comment
Share on other sites

NC.. taa tam jaabuut.. taa ir jauna fiicha :) ieksh tools - diagnose connection problems...

Link to comment
Share on other sites

tas tiek saukts par ClearType. domāts, lai vieglāk būtu lasīt lietas. ja nepatīk, kā izskatās, tad

tools/internet options/advanced/multimedia un izņem ķeksi no "Always use Clear Type for HTML"

Paldies! Es jau domāju par IE7 izmešanu:)

Link to comment
Share on other sites

hmmm, nedaudz tā kā raustos... Biju uzlicis uz laptopa vienu no beta versijām, viss it kā OK, bet... Biju izbraucis uz attālāku objektu konfigurēt vienu verķi, un klients pieprasa nestandarta fīču. Tā kā agrāk tādu lietu nebiju konfigurējis, nolēmu palasīties helpā. Un b***!!! Helpa fails (chm) neveras vaļā, ka tavu māti!!!, visu laiku bija vēries un kad visvairāk vajag tad hū!!! Sapratu ka pie vainas IE ar savu betu... Atkāpties atpakaļ uz 6-to versiju kautkā nesanāca, pačikājos, atmetu ar roku un pārliku Win... Tagad domāju: kā būs ar chm failiem?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez.. man tabi un viss paareejais straadaa kaa naakaas :) nekaadas probleemas par ar betaam neesmu noveerojis...

 

maajaas gan noveeroju vienu nelaagu bugu vai kas... cookies nestraadaa iisti, lai gan darbaa viss ok.. un ar IE6 ar viss ok... diivaini :)

Link to comment
Share on other sites

hmmmz tagad pa dienu bakstoties atcereejos ka IE7 reklameejas ar tabu iespeeju

(pats gan neesmu taadu briinumu nekad lietojis)

pameeginaaju iesleegt bet nekaa :(

filje - njev tab disableets

toolz - internet opshins - tab settings - viss jenableets

 

i kaa nisanaak taa nisanaak

kur vareetu buut probleema ?

 

man aizdoma saak krist uz kaadu hlamiidiju pilnu addonu kurs nodisablee tabs ...

 

kaadam nav taa gadiijies ?

 

Man bija ar Beta 3 šāda šaize. Vienkārši pārinstalēju un viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Negribu pats bakstīties... paraleli ar IE6 nevar šamo uzlikt? A citādi jātaisa speciāla virtuālā mašīna, lai web lietas varētu apskatīt caur abiem ms garadarbiem.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju jau pasen, šodien upgreidojos uz Final, un visumā esmu apmierināts.... No sākuma grūti bija pierast pie atsevišķiem elementiem, bet ir OK. Ērts, maita....

Link to comment
Share on other sites

Btw, vai IE7 ir latviešu saskarne (interfeiss)?

 

sapnjo? :) aatraakais varbuut tad, kad Vistai buus LV LIP...

Link to comment
Share on other sites

Man gan pilnīgi normāli strāda uz licnzētas winXp instalācijas, jau kuro dienu. Starp citu lielisks, līdz galam nostrādāts produkts

Link to comment
Share on other sites

Boldriks... ieej add/remove programms un noinstalee... :) un kaapeec tu domaa, ka tieshi IE vainiigs?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Būs jāuzliek kad savedīšu kompja biosu kārtībā, ir kādi uzlabojumi salīdzinājumā ar RC1 versiju?

 

P.S. Ko daram ar Mazilas ugunslapsu - slaidu loku miskastē? laikam jau :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bad1
Kādas iespējas IE7 integrēt windozes instalācijā? nav kāds kaut ko dzirdējis?

Pameegjini nLite! Itkaa esot supports IE 7 Final integraacijai! Pats veelaak ie4ekoshu. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.nliteos.com/ - ne tikai IE7 integreet var.. bet arii izvaakt lieko.. notjuuneet, pielikt klaat hotfix, programmas, draiverus un visaadas citas izvirtiibas ar windows disku :)
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...