Jump to content

ko domaajat par amd sempron 3000+


Snake5
 Share

Recommended Posts

es nezinu vai mans procis ir pietiekami labs taapeec plzz visi kam ir ar sho pieredze pasakiet vai labs vai nee un moz kaa (nemainot proci) to var uzlabot :-?

Link to comment
Share on other sites

Nē, šis procis ir pilnīga kaka!

jautājums no sērijas "Vai 3 litru burka ir laba? ko jūs domājat?"

Proča labums vai sliktums ir vistiešāk atkarīgs no darbībām, ko ar to veiksi. Tetrim tas būs ļoti labs, atomsprādzienu kalkulēšanai slikts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nu ja wordu vari atvērt, tad pietiekams. Tādam ēzelim kā tev labāku jau nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja wordu vari atvērt, tad pietiekams. Tādam ēzelim kā tev labāku jau nevajag.

 

+2.5

Link to comment
Share on other sites

ble man gandriiz visas speeles uz max iet nav ko manu proci nomelnot :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Jā, es refrešoju topiku lai ieraudzītu čūskulēna ūberpostus, bet man pankūkas piedeg!

Link to comment
Share on other sites

un cs:source, mafia, battlefield 2 uz medium, gta-vc, gta3, tony hawk's undergroun2/pro skater 4/3/2/1, prince of persia visi gandriiz uz max, nfs-mw uz medium, total overdose, half-life2 - visas shiis iet lieliski!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tad kāda xrenova urlas pēc tu mums prasi vēl kautko?,

Ja tev gandrīz max skaitās 1024x768 un spēlē 3/4 fīču ir eneiblotas, tad atļauj ierēkt. MAX ir 1600x1200 max in game, AA6 AF16.

Link to comment
Share on other sites

man max ir 1280x1024 un visi paareejie un ja nepamaniiji tad es veel prasiiju kaa veel var situaaciju uzlabot

Link to comment
Share on other sites

Tu prasi vai labs un kad pasaka ka nekas īpaš tu mēģini ieskaidrot ka zvērs. Tad tu mums kautko gribi ieskaidrot vai prasi mums? :mrgreen: Ja jau viss uz max ko tad tu gribi UUBERmax dabūt?

Link to comment
Share on other sites

bet:

1. es prasiiju tiem kam ir pieredze - nu vai kas slikts nenotiks un vai nenojuugies u.t.t.

2. pilniigi visas speeles man tomeer uz max neiet taapeec gribu uzzinaat kaa var palielinaat jaudu

3. es neprasu par jaudu, jo par to es zinu

4. viss ieprieksheejais

5. 8) 8-) :!: :(:) :-( :-) :-? :-D :-P :-o :-x :-| :? :?: :???: :D:p :arrow: :cool: :cry: :eek: :evil: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

man max ir 1280x1024 un visi paareejie un ja nepamaniiji tad es veel prasiiju kaa veel var situaaciju uzlabot

Ar R9550? Stāsti manim daugaviņa.

Link to comment
Share on other sites

bet:

1. es prasiiju tiem kam ir pieredze - nu vai kas slikts nenotiks un vai nenojuugies u.t.t.

2. pilniigi visas speeles man tomeer uz max neiet taapeec gribu uzzinaat kaa var palielinaat jaudu

3. es neprasu par jaudu, jo par to es zinu

 

un plzz kaads arii kaut ko jeedziigu nevar atbildeet?

Link to comment
Share on other sites

1. Kas tev tam procim pats no sevis var nojūgties? Nojūgties vari tikai tu pats vai arī es, lasot tavus postus.

 

2. Spēlēm jaudu nenosaka tikai procis vien, bet arī videokarte.

 

3. "gribu uzzinaat kaa var palielinaat jaudu" un "es neprasu par jaudu, jo par to es zinu" te tu nonāc pretrunā ar sevi.

 

4. Tu mani biedē!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Pērkot kādu dzelzi tu maksā par tās veiktspēju. Ja gribi ātrāku dzelzi, maksā vairāk.

Link to comment
Share on other sites

vai arī izvēlies dzelzi,kuru pats var labi modificēt.Un taisnas rokas piedevām.

Link to comment
Share on other sites

sorry ja izteicos nepareizi bet es domaaju ka ez zinu kaada procim jauda bet nezinu kaa to palielinaat (nu taa kaa overclockot)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
"Overclocking is a science, as it were. It takes skill, knowledge, and patience. Too many people expect too much without putting in any effort on the learning side of the culture." If you are one of these, you are NOT eligible to be an overclocker.
Link to comment
Share on other sites

man ir programma nTune bet ar to kaut kas iisti nesanaak(nu es lauju progam dariit visu automaatiski)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Domā ka vieglatlētiem arī programma visu viņa vietā dara? Izlasi manu iepriekšējo postu divdesmit reizes un lēnām.

Link to comment
Share on other sites

There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.
Link to comment
Share on other sites

te sākas kkāds sviests //// Snake5 - lais OC sadaļu un meklē google... bus gana daduz info... slēdzu ciet...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...