Jump to content

kas labaaks - RRR s90d vai Pioneer CS-3070?


plichss
 Share

Recommended Posts

jā,runājot par DVD-A... ir man Pink Floyd tāds... secinājums:pat ar pliku stereo jūt to kvalitāti,bet reāli prasās aparatūru par pavisam citām naudām,lai izbaudītu pilnu kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • SeeJay

    11

  • q64silver

    21

  • fubar

    17

  • Konstatators

    11

Konstatators

"...mp3 draza, lai kādā kvalitātē tas nebūtu kompresēts. bez kompromisiem..." - principiāla uztvere ar subjektīvu pamatojumu!

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ka mp3 ir formāc, kas sad*rš skaņu, nav gan subjektivitāte, bet gan ir redzams mp3 kompresēšanas algoritmā.

Subjektivitāte ir stāstīt, ka nekas tur sūdīgāk neskan!

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

q64silver

"...mp3 draza, lai kādā kvalitātē tas nebūtu kompresēts. bez kompromisiem..." - principiāla uztvere ar subjektīvu pamatojumu!

 

bez komentāriem :-D kad laiks, vismaz elkorā ieskrien, kaut ko no hi-fi līmeņa paklausies... ak jā, paķer savus mp3 ar super puper 320 vbr un no labas paziņas kvalitatīvus Audio CD ierakstus. būs ko salīdzināt :cool:

 

mp3 joprojām klausos, bet arvien mazāk un mazāk, un tikai, lai iepazītos ar jaunu albūmu vai tā... vienkāršāk tad jau izmantot allmusic.com datubāzi ar music samples un nepiesārņot trafiku ar drazas pumpēšanu ;) un autortiesības savā vietā paliek :-)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tu vari mūziku klausīties ar algoritmu, bet es tikko intereses pēc novilku divus gabalus - Tina Turner "Goldeneye" un Dire Straits "Brothers in arms", abus gan Flac gan mp3, Goldeneye attiecīgi 23 un 8 Mb, un brothers in arms gadījumā - 39 un 10Mb... Atšķirība svarā ir vismaz 3 reizes, bet kvalitātes atšķirības uz dzirdi es nasaklausīju (varbūt, uzsveru varbūt, vien kādas nenozīmīgas detaļas), kur nu vēl 3 reizes vairāk vai mazāk... :-) Tā ka ja mūziku baudām uz papīra, pēc kautkādiem cipariem un standartiem, atšķirība būs vienmēr, taču man aparatūras vai ausu dēļ tā MILZĪGĀ atšķirība, diemžēl vai par laimi, iet secen... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

q64silver

taču man aparatūras vai ausu dēļ tā MILZĪGĀ atšķirība, diemžēl vai par laimi, iet secen... :mrgreen:

 

kas par aparatūru? :idea:

Link to comment
Share on other sites

Es arī par laimi nesaklausu būtisku atšķirību starp 256kb MP3 un orģinālu CD! CD klausījos ar Marantz CDatskaņotāju un pastūzi,Monitor Audio tumbām! MP3 savukārt no datora,kas pieslēgts tai pašai akustikai un pastūzim! Salīdzināju abus!

Katrā ziņā starpība nav tik liela,lai maksātu milzu naudu par tiem CD ,kas man ir MP3 formātā sakrājies! Liekas,ka tā problēma visdrīzāk ir psiholoģiskas dabas:''MP3 ir sūds un viss,man vajag CD un viss''!!!

Ja ir daudz naudas,ko izgāzt par mūziku tad uz priekšu...mums pārējiem ar ''sliktajām ausīm'' toties vieglāk dzīvot,nav tik lielu ambīciju un naudas atliek kam citam!

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
Katrā ziņā starpība nav tik liela,lai maksātu milzu naudu par tiem CD ,kas man ir MP3 formātā sakrājies!

 

Droši vien esi iegrābies un nopircis CD, kurš tika burnots no mp3.

Starp citu, ir arī SACD, lai to visu akustiku/elektroniku pilnvertīgi izmantotu.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Monitor Audio tumbām! MP3 savukārt no datora,kas pieslēgts tai pašai akustikai un pastūzim! Salīdzināju abus!

Katrā ziņā starpība nav tik liela,lai maksātu milzu naudu par tiem CD

 

MA ražo labas tumbas, tikai klausītāji tādi pašvaki izrādās... A kam tev tāda akustika, ja klausies mp3? :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ka mp3 ir formāc, kas sad*rš skaņu, nav gan subjektivitāte, bet gan ir redzams mp3 kompresēšanas algoritmā.

Subjektivitāte ir stāstīt, ka nekas tur sūdīgāk neskan!

 

skanējums ir process, kuru veido skaņas avots, vide, kurā skaņa izplatās + skaņas receptors.

avots un vide var būt perfekti, bet receptors dzird tā, kā nu šis dzird. tos teorētiskos 20-20 000 dzird reti kurš.

uz vecumu vēl dāvāna- bye-bye augšas. tad vēl "trenēta" auss arī ir reti kuram.

tā kā (pie ideālas aparatūras) SKAN sūdīgāk tikai dažiem veiksminiekiem. vēl jo vairāk tāpēc, ka mp3 algoritmu tomēr nav izdomājuši debīliķi, un skaņas zudumi ir tur, kur cilvēka dzirdes īpatnību dēļ tos ir grūtāk dzirdēt.

 

mp3 algoritmu visvairāk lamā par instrumentu tembra čakarēšanu. "tukšajās" vietās (kuras izgriež) un "pīķos" (kurus nogriež) pazūd daļa no instrumenta unikālā tembra.

tālāk - cik no jums ir spējīgi novērtēt vijoles vai balss unikālā tembra smalkākās nianses?

ignorance is a bliss. kamēr nedzirdēsiet dzīvajā, pat nezināsiet, ko jūs nedzirdat ierakstā. un lielai daļai auss vienkārši "neķer" tās smalkās nianses.

bez tam tas attiecas tikai uz atsevišķiem mūzikas žanriem. roķa un popa cienītāji vispār var atslābt pilnībā.

 

matu skaldīšana un tikai. pamatotas pretenzijas pret MP3 var celt tikai pavisam neliels bariņš ar "īstajiem" audiofīliem. bet tiem jau arī CD nava gana labs :D

 

ak jā, principiālie, pastāstiet- laikam jau grūti ir ejot pa ielu vilkt aiz sevis ratiņus ar akumulatoriem, plašu atskaņotāju uz marmora pamatnes un lampu austiņu pastiprinātāju?

jeb te principiālais riebums pret mp3 drusku piemirstās? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nekā nebija,pats biju saslimis ar to audiofilu lietu,salasījies pārgudrus žurnālus un pirku tikai oriģinālos CD(nevis no MP3 ripotos) un aparatūru par 1000ls nopirku,resnos kabeļus utt...! Tad sapratu,ka tas viss ir bleķis,jo vienkārši pēc tam,kad novilku MP3 failus,nesaklausīju būtisku atšķirību starp normāla bitreita MP3 un ORIĢINĀLO CD!!! Pietam salīdzināju pietiekami daudz CD,kas man bija jau iekrājušies, ar to pašu mūziku MP3 formātā!!!

Tad kāpēc gan man izgāzt milzu naudu(kuras arī nemaz tik daudz nav) par CD diskiem,lai mēģinātu savākt visu mūzikas kolekciju,ko vēlos!? Ja nav to audiofilisko ambīciju,tad tīri labi var mūziku baudīt ar normālu aparatūru arī MP3 formātā! Varu dabūt visu,ko vēlos atšķirībā no CD,ātri un ērti un atskaņot arī kā vien ienāk prātā,veidojot visādas pleilistes,nevis katrreiz klausīties kādu konkrētu disku,arī nauda paliek citām lietām! Ir savi labumi arī...kvalitātes atšķirību var pieciest,tā nav tik būtiska! Laimīgi laikam var būt tie cilvēki,kas to tik ļoti nesaklausa vai nepārdzīvo...

Protams tie,kas klausās 128kb MP3 ar sērkociņkastītes lieluma tumbelēm tiešām neko nesaprot no mūzikas...bet katrs jau dara kā grib...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

matu skaldīšana un tikai. pamatotas pretenzijas pret MP3 var celt tikai pavisam neliels bariņš ar "īstajiem" audiofīliem. bet tiem jau arī CD nava gana labs :D

 

tu tāds bišķīt jocīgs, vai nu pēc Jāņiem neesi vēl īsti atgājies :roll:

 

Mūziku var klausīties dažādos veidos: autobusā, bibliotēkā, uz ielas, automašīnā, lidmašīnā, mājās ērtā krēslā ar aizvērtiem logiem un durvīm...

Runa, piemēram, no manas puses, iet par pēdējo variantu, kad em-pe-trīs ir norakstāms. Un nav jābūt lielam sava veida profesionālim, speciālistam, "-fīlam", lai uz ~500-700 Ls vērtas aparatūras nevarētu sajūst mp3 un cd skanējuma atšķirību.

Izskatās, ka tu esi stiprākā mērā aizspriedumaināks pret CD, nekā daži pret mp3. Tev tas princips, vai tāda pelēkās vielas īpatnība 8-)

 

P.S. Hmmm, arī automašīnā braucot retāk un retāk klausos mp3... kā jau rūdītām "audiofīlam" pienākas... katram mums savas ausis ;)

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

"...lai uz ~500-700 Ls vērtas aparatūras nevarētu sajūst mp3 un cd skanējuma atšķirību...." un te jau arī sākas problēma - cik daudziem tad ir tāda aparatūra? Kad runa iet par tādām un vēl lielākām summām, tad, ziniet, tiešām paliek nepieklājīgi runāt par mp3... Bet parasta aparatūra ap 200, 300 jau ir daudziem un tur jau vairs, bez speciālās, uztrennētās auss un algoritmiem ( :) ) tā lieta nav tik sāpīga. Protams izņemot dažus...

Link to comment
Share on other sites

Neesmu teicis,ka nav atšķirība starp MP3 un CD,jautājums ir,cik LIELU katrs to spēj saklausīt!!! Es to saklausu pietiekami nelielu,lai dārgo CD vietā izvēlētos MP3 ,ko var novilkt par velti! Tai lietai ir tīri finansiāli un psiholoģiski apsvērumi! Ja tu klausies MP3 un nespēj baudīt mūziku,jo visu laiku smadzenēs bļauj velniņš,ka tas viss ir mēsls,tad tu tērē tūkstošus,apmierinot savas ambīcijas,kas pārvēršas par slimību vai murgu,kam gala diemžēl nav...tāpēc jau iepriekš rakstīju,ka zinu,ka CD arī ir tikai digitāls mēsls,jo eksistē vēl vinila plates,kas joprojām ir augstākais kvalitātes lidojums...bet cik tas viss maksā!!! Bet tas tā ...akmentiņš CD karsto aizstāvju dārziņā... :)

 

...un ja arī man un dažiem citiem šeit lācis arī ir ausis nominis,tad Jums lielajiem audiofiliem jau nu gan vajadzētu saklausīt atšķirību starp CD un vinila plati!!!

Link to comment
Share on other sites

runājot par mp3... šitiem sen laiks uz recycle bin.

 

mp3 draza, lai kādā kvalitātē tas nebūtu kompresēts. bez kompromisiem 8)

 

pretenziozi, skaļi apgalvojumi. pamatot tev nepatīk, un savu subjektīvismu arī laikam nejūti.

tikai ekstrasenss no šādiem izteikumiem var uztvert tavu pazemīgo disclaimer, ka runa takš iet tikai par TAVU mājas audiosistēmu un tikai TAVĀM ausīm.

 

es arī varu paziņot, ka dzirdu, kā šobrīd sarunājas robežsargi uz Ķīnas robežas. labu veiksmi pierādīt pretējo. es dzirdu- tu nē, ak jūs kurlie nabadziņi 8)

 

 

Izskatās, ka tu esi stiprākā mērā aizspriedumaināks pret CD, nekā daži pret mp3. Tev tas princips, vai tāda pelēkās vielas īpatnība 8-)

 

nezinu gan, no kura pirksta tu šito izzīdi.

 

 

P.S. Hmmm, arī automašīnā braucot retāk un retāk klausos mp3... kā jau rūdītām "audiofīlam" pienākas... katram mums savas ausis ;)

 

nesāc tik mums bāzt batonus, ka tu arī mašīnas audiosistēmā vari sajust atšķirību starp CD un MP3 :)

rūdīts audiofīls :lol: skaidrs ir tas, kādā virzienā sniedzas tavas pretenzijas, un kādu "etiķeti" tu centies ievērot. varu pačukstēt- vinils, lampas un apzeltīti štekeri- tas ir īstais pačots. varēsi ielikt parakstā kādā audiofīlu forumā un visi tevi nenormāli cienīs. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

q64silver

pretenziozi, skaļi apgalvojumi. pamatot tev nepatīk, un savu subjektīvismu arī laikam nejūti.

 

Pamatot ko? Mūzikas skanējumu? To nevar pamatot, tas ir jādzird ;) Un runājot par subjektīvismu - tam ir universāls raksturs. Nav objektīvu spriedumu ;)

 

nesāc tik mums bāzt batonus, ka tu arī mašīnas audiosistēmā vari sajust atšķirību starp CD un MP3 :)

 

Kad brauc uz 140, tad, protams, ka nav jūtams :razz:

 

rūdīts audiofīls :lol: skaidrs ir tas, kādā virzienā sniedzas tavas pretenzijas, un kādu "etiķeti" tu centies ievērot.

 

Runa bija tikai par mp3 un cd skanējuma atšķirību. Ar gaiļiem te neviens nemērās. Vēl trūka, lai sāktu runāt par dažādu audiosistēmu skanējuma raksturu... :shock:

Un kāpēc gan ne?! Ak, jā... latviskais skaudīgums... visi kolhozā un ar vienādiem lindrakiem 8-)

 

varu pačukstēt- vinils, lampas un apzeltīti štekeri- tas ir īstais pačots. varēsi ielikt parakstā kādā audiofīlu forumā un visi tevi nenormāli cienīs. :mrgreen:

 

Nu lampas man vēl nav padomā, vēl neesmu ticis pāri integrētajiem risinājumiem, priekš un jaudas blokiem... Vinils nesaista, apzeltīti štekeri arī pieejami budžeta hi-fi iekārtās... Protams, augt ir kur, bet viss labs nāk ar gaidīšanu 8-)

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

:-P

(auditorijā saplīsa visas glāzes un švakākās no logu rūtīm.)

 

NC, ar austiņām un austiņu pastūzi tu savu telpu vari iebāzt turpat, kur tiko tika iebāzts viss, ieskaitot sātāna vecmāmiņu.

bet nu paldies par brango rūkšanu :D

Link to comment
Share on other sites

LOL

lai arī es tev, NC, nepiekrītu pilnībā, bet man patīk tavi.. ehem.. argumenti :mrgreen:

esmu bijis Latvijas Radio ierakstu studijas monitoru telpā, demonstrācija bija diezgan ok.

tomēr ausu sildāmie uz 999 zlotiem un kastīte, kur to vadiņu iespraust, uz kādiem 2000 zlotiem arī tīri baudāmu skaņu dod ārā. nezinu vai jau brūklenes, bet sūds toč jau sen vairs ne :)

Link to comment
Share on other sites

...lai arī es tev, NC, nepiekrītu pilnībā, bet man patīk tavi.. ehem.. argumenti :mrgreen:

esmu bijis Latvijas Radio ierakstu studijas monitoru telpā, demonstrācija bija diezgan ok.

tomēr ausu sildāmie uz 999 zlotiem un kastīte, kur to vadiņu iespraust, uz kādiem 2000 zlotiem arī tīri baudāmu skaņu dod ārā. nezinu vai jau brūklenes, bet sūds toč jau sen vairs ne :)

Pri čom te salidzināt austiņas ar telpu? Tu salīdzini monitoru telpu ar austiņām? Kāds sakars tam visam??? Tu ko, sēdi mājās, skaties sienā ar ausīm galvā un baudi mūziku?? Pelējums nav iemeties gliemežnīcā? Sviests kaut kāds....

Link to comment
Share on other sites

vai tiešām es tik neskaidri izsakos, ka vienmēr mani pārprot?

 

es tikai par to, ka ne jau velti bars ar idiņiem visā pasaulē atzīst tikai klausīšanos ar austiņām. tas laikam tomēr ir vismaz ok. pričom tur sviests? no kurienes tu, SAF, esi nokritis?

 

par to studiju ieminējos tikai tāpēc, lai būtu skaidrs, ka pareizi ierīkotu akustisku telpu es esmu apostījis. tas arī viss. tāpat zinu, ka telpa monitoringam nav tas pats, kas telpa mūzikas baudīšanai, bet tas tomēr nav arī koridors poliklīnikā.

labas austiņas+pastūzis arī esmu klausījies, tiesa gan ne tik dārgas. abos variantos bija affigenna labi, katram savi plusi un mīnusi.

 

a pašam man nah nav vajadzīgs ne viens, ne otrs variants. nemaz nerunājot par to, ka varētu atļauties tuvākajā nākotnē. tā kā paļci veijerom man arī nav un nevar būt.

Labots - fubar
Link to comment
Share on other sites

q64silver

universāls pavediens :-D

Sākās ar akustikas iegādi, turpinājās ar mūzikas kvalitāti, ievilkās ar akustisko vidi... Hm, incanti, ar ko tas viss beigsies? :cool:

Link to comment
Share on other sites

balderjāņus Seejay :mrgreen:

 

par pakaļu taisnība, vienīgais ka tāda infraskaņa reti kurā gabalā būs iekšā.

diskoteka avarija toč nesacer gabalus ērģelēm :-D

un reti kuram instrumentam tembrā būs tik zemas frekvences.

bez tauku drebināšanas arī saiģot dļa seļskoj mestnostji.

Link to comment
Share on other sites

...es tikai par to, ka ne jau velti bars ar idiņiem visā pasaulē atzīst tikai klausīšanos ar austiņām. tas laikam tomēr ir vismaz ok. pričom tur sviests? no kurienes tu, SAF, esi nokritis?...

Nu tad esmu gan nokritis... tas ir kaut kas jauns... varbūt idiņu pasules sektā skaitās elitāri klausīties mūziku ar austiņām... bet ar baudu tas nu nekādi neiet kopā, vismaz manā uztverē... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Par telpas akustiku ir pilnīga taisnība. Nu nevar dabūt labu skaņu putnubūrī. Autiņš jau arī ir tāds putnubūris un arī tajā nekad nevarēs dabūt labi skaņu. Skaņai vajag telpu ar attiecīgi apsorbējošām sienām un daudzām citām niansēm.

Ja runa iet par skaņas kvalitātes uztveri, tad es tikai varu priecāties par tiem "laimīgajiem" cilvēkiem, kuri nedzird skaņas nianses un kropļojumus. Mani gan vecais dieviņš ir apdalījis un lažas skaņā dzirdu. Es vienkārši nevaru paklausīties nekvalitatīvu skaņu. Godīgi sakot, es jau bieži vispār neklausos muziku, bet kad klausos, tad visam jābūt OK. Man tiko bija konflikts ar vienu celtniku. Sanāca strādāt vienā jaunā mājā kopā, bet šis kalusās kautkādu bumboxsu un tā ar "pedāli grīdā". Kā viņša atiet, tā es nogriežu skaņu klusāk līdz brīdim, kad parādās kropļojumi. Kā šis atnāk atpakaļ,ta atkal"pedālis grīdā" Pedālis grīdā nozīmē to, ka atnāca kaimiņiene no blakus mājas pāri ielai un palūdza lai nogriež klusāk. Es vienkārši nevaru pastrādāt, bet džeks tik mālē sienas uz nebēdu un pēc tam simnieks liek vēl divas dienas labot paša pielaistās lažas. Beigās es šim prasu:"vai tad Tu tiešām nedzirdi kropļojumus skaņā" un šis godīgi atbild, ka viņam liekas, ka bumboxs skan uz visu klapi ļoti kvalitatīvi. Droši vien jau tā ir, ka viņš neko nedzird. Nelaime gan cita, arī savā tiešajā darbā viņš nu galīgi nebija meistars, drīzāk jau otrādi, jo no mana un citu meistaru viedokļa darba kvalitāte bija vienkārši briesmīga(kur tu šais laikos dabūsi labu celtnieku). Viens no meistariem tā arī pateica, ka cilvēks ar tādu skaņu atsistām smadzenēm nekad nebūs meistars(par to es nekad nebūtu iedomājies). Ar to visu es tikai gribu tiem foruma biedriem, kuri nesaklausa nekādu atšķirību skaņā, vai viņiem arī ciās lietās dzīvē viss nav" pie kājas". Cilvēks jau būtībā ir harmoniska būtne. Tikai lūdzu neapvainojieties, jo mēs katrs esam atšķirīgs un ne visiem ir muzikālā dzirde, bet vai tādēļ jāklausās sliktas kvalitātes muzika.

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Pilnīgi piekrītu NC apgalvojumam par telpas un interjera svarīgo lomu klausoties mūziku. Ko dod ieraksta reālais skanējums, ja tam piebiedrojas rezonējošas mēbeles un sadzīves trokšņi, kuri nav iekļauti ierakstā?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Ko dod ieraksta reālais skanējums, ja tam piebiedrojas rezonējošas mēbeles un sadzīves trokšņi, kuri nav iekļauti ierakstā?

 

Tāpēc esmu pamanījis, ka mūziku klausos ar lielāko patiku pēc 23.00, kad civilizācija iet pie miera :-D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Mūsdienās pie mūsu dzīvokļu cenām, piemērota mājokļa atrašana jau ir problēma, kur nu vēl kautkādas speciālas telpas mūzikas baudīšanai ierīkošana! Vienam jau buuumboxs aizņem daudz vietas (protams vienlaikus ļoti labi skanot... :mrgreen: ), cits varbūt atkal gatavs spiesties līdz nelabumam un atvēlēt vienu no divām istabām viscaur mūzikai... Tas atkarīgs, redz ir no konkrētā cilvēka prasībām. Telpai ir nozīme, taču es tagad nasākšu sava dzīvokļa sienas, kurš jau ir sen iekārtots līdz pēdējam centimetram, aplīmēt ar 17 reģipša kārtām vai griestus ar voilaku notapsēt, tikai tāpēc redz ka ierakstam nah** nav nekādas nozīmes, bitreiti esot sunim zem astes un ieraksts vispār esot teju vai sekundāra lieta. Tieši no ieraksta mūzikas atskaņojums sākas un tikai tad nāk viss pārējais, telpa, skaņu tehnika, vēl visādas blakus lietas. Un navajag tik spalgi kliegt, par to ka daudzi cenšas uzlabot skanējuma kvalitāti sev pieejamiem līdzekļiem, respektīvi MEKLĒJOT LABĀKO DABŪJAMO (vienalga kādu iemeslu dēļ, vai tā ir nauda, pārliecība vai kas cits) IERAKSTU, un neķeras uzreiz pie superduperuber telpas ierīkošanas...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Praktiski visi jautājumi, kuri skar audifīlijas problēmas, izskatīti vienā nelielā pavedienā: audisistēmas, ieraksti un akustiskā vide. Letiņi progresē :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

NC

nav man atsevišķas telpas - tāpēc mūziku neklausīties? Kāda jēga vispār pieminēt akustisko telpu, nu nedzīvojam mēs studijā (varbūt izņemot dažus) Telpa ir tāda kāda viņa ir un ja tu man saki ka "manā suņubūdā" visi mp3, CD, u.t.t skan vienādi (fufelis) tad īsti tā vis nav... :)

Labots - akalvīc
Link to comment
Share on other sites

q64silver

ja tev nav atseviskjas telpas muuzikas baudiishanai - tad viss paareejais ir FUFELIS

 

TELPA nosaka visu - paareejais IR HUINJA vispaaraakajaa pakaapee ...

 

Nav tik traki, arī telpai var piemeklēt tehniku, tikai tas ir diezgan darbietilpīgs process (bet nav tik grūts, kā telpas pilnīga piemērošana mūzikas baudīšanai

 

akustiskaa telpaa pat 96nieks mp3nieks skanees 100x labaak kaa superpuper fignjas atejas izmeera sunjubuudaa ...

 

Aha, ka superfig*a neskanēs un nauda izmesta, bet doma pārāk hiperbolizēta - arī, jāsaka, nav tik traki. Visu var piedzīt un padzīt, tikai vai tas to ieguldījumu vērts :roll:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu cik var atkārtot - jā, jā, telpa ir ļoti ļoti svarīga... Bet telpai varbūt nav iespējas mainīties! Tad pārejam uz nākamo pakāpienu (ieraksts)... Ko te strīdēties?

Link to comment
Share on other sites

esi kaadreiz klausiijies kaa skan tukshaa telpaa panixonix kaseshu magnjetopons ?

 

un kā telpa palīdzēs nabaga panixonix, ja tas mūzikas vietā dod ārā slima suņa pirdieniem līdzīgas skaņas?

 

NC, tu pārspīlē. es jau iepriekš rakstīju, ka mūzikas klausīšanās sastāv no avota (ieraksts+aparatūra), vides un paša klausītāja.

pa tavam sanāk ka avots nah, klausītājs nah. a telpa pati skanēs un skanēs pati sev.

VISAS sastāvdaļas ir svarīgas.

 

ar ko labas ir austiņas? to, ka vide ir konstanta, nekādas apenes Mocartam netraucē.

lai gan akustiskā telpa ir maza, toties viss ir skaidrs un pietiekoši telpisks. basi ir savādāki, bet tāpat ļoti baudāmi. es tiešām biju pārsteigts, ka atrodas tādi, kas nav dzirdējuši par šo te audiofīlisma novirzienu.

un tas maksā salīdzinoši kapeikas, kā arī nav nepieciešams maksāt NC miljonu par akustiskās telpas iekārtošanu :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ko ir vieglāk izdarīt - izmainīt telpu, ne tikai izveidojot pareizas novietojuma proporcijas, bet arī sākot līmēt voilaku priekšā un atvainojiet pakaļā, vai maklēt normālus sev pieejamus ierakstus? Nu ko darīt, ja tā telpa NAV (!!!) IZMAINĀMA??? Es vismaz pieņemu telpu savā gadījumā, protams bez panasonic maģiem un apenēm, par "nemainīgu lielumu" saprāta robežās un no tā arī cenšos iziet tālākos uzlabojumos. Māju arī sāk būvēt par pamatu ņemot pamatus ( :) ), un nevis skursteni, kura nozīme ir neapšaubāma.

Labots - akalvīc
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...