Jump to content

Par datubāzēm!


Guest bl1z
 Share

Recommended Posts

Esmu iesaaceejs visos shitajos shtrumentos utt.

 

Vaardu sakot gribu iemaaciities daudz ko no web lapaam - HTML jau bik saprotu utt.

 

Bet tagad gribu iemaaciities taisiit forumu. tad nu taa - foruma faili ir bet kaa jau mees zinaam vajag datubaazi... un es gribeeju uzzinaat pienjemsim ja es taisu datubaazi - noka4aaju instalaaciju, uzinstaleeju, uztaisu datubaazi, sakonfigureeju phpMyAdmin un vsjo. bet gribeeju uzzinaat vai man kkaadi faili arii jaabaazh pie foruma failiem? es tachu taa vienkārši aploadot foruma failus uz hosta bet bez datubaazes vinjsh tachu neeuztvers to datubaazi... taapeec luudzu apgaismojiet mani...

 

esmu tikai iesaaceejs tapeec nevajag uzvesties skarbi ok?? :DD

Link to comment
Share on other sites

Man ir ieteikums - visupirms uztaisi vienkāršu php + mysql lapeli, tad daudz kas kļūs skaidrāks. Teiksim lapu, kur var pieslēgties, atslēgties, pievienot un dzēst tekstu - ar to būs gana. Pēc tam pamēģini šo lapu (visu kopā ar db) nolikt hostēties uz kāda servera, nevis mājas kompja. Domāju, ka pēc tam būs atbildēts arī augstākesošais jautājums (kuru, godīgi, es nespēju uztvert, jo uzrakstīts ir idiotiski nesaprotami).

Link to comment
Share on other sites

nomaini fiksi nosaukumu,ja nē,man nāksies pacelt glāzi,un iedzert par datubāzēm! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

jautaajums tie6aam noformuleets galiigi nesaprotami... bet kaa teica jx uzgriez mysql+php un saac vienkaar6us sql vaicaajumus taisiit

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...