Jump to content

Windows Vista RC2 pirmie iespaidi


Aigarito
 Share

Recommended Posts

Te bija bezjēdzīgs citāts.

 

lai dabūtu to atslēgu, vista oligāti jāvelk no m$ lapas??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Norchello

    16

  • dreamrider™

    11

  • Patriot

    16

  • RobinHood

    19

http://img237.imageshack.us/img237/9387/vvh6.jpg

 

Bilde ārzemēs! Lasi noteikumus!

 

1. Dscalert biku gluchi, bet skatiities var

2. Keyboard softs neiet multimedijas pogas nevar visas nokonfigurēt

3. spēlēm mazāks fps tadēļ atstāju XP prikš geimām

4. Uz RC1 bija problēma ar Nod32 uz RC2 neēsmu vēl licis

Link to comment
Share on other sites

napoleons1

windows media,vlc,divx pleijeri un windows explorer uzkaras atskaņojot .avi failus no diskiem,tai pašā laikā dvd diski iet bez aizķeršanās.

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Kā ir ar video kodekiem? Vajag likt to pašu k-lite codec pack, vai tomer ir arī kaut kas speciāli Vista'i?

 

Pirmais iespaids par Vistu liekas labs - patīk izskats un kvalitāte, pagaidām arī visas funkcijas tiek veiktas ātri

Link to comment
Share on other sites

Guest kaasiitis2

par funkciolitaati gadiijumaa, ja esi uz piraatiskaas versijas...dzirdeeju, ka tiem, kuri uz taadas buus funkciolitaate buus tikai 1 stundu darbojoshs dators ar ejoshu paarluuku, lai vareetu legalizeet OS. Citaadi dators sleegsies aaraa. Bet probleema arii pastaaveeja XP, ka dazhi legaalie lietotaaji tika notureeti par nelegaalajiem deelj taa windows genuine advantage un Vistas gadiijumaa kljuudas procents esot veel lielaaks. Nu taads advantage!

Link to comment
Share on other sites

ja windows vista nemaksaas paaraak daargi tad es muteres datoram arii nopirktu licenci ir maajaa legals softs.pashlaik man maajaa ir 90% legaali.

Link to comment
Share on other sites

pastāstiet kā ir ar tīkla konfigu un rūteru štellēm (tiem kam ir vairāki datori mājās)!

Link to comment
Share on other sites

Man ir Lattelekom mDSL1.Starpaa izmantoju switch Vista pati atrada neko nevajadzeeja konfigureet...

Vieniigaa probleema bija sasleegt ko nav man sanaacis izdariit salseegt macintosh ar Vista...:(

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Pamanīju pirmo problēmu(varbūt nav tomēr Vistas vaina) - kad ieslēdzu kādu no P2P programmām tā nets uzreiz pazūd...

 

 

Ļoti liels pluss - nav ilgi jāmeklejas pa i-neta lapām, lai novilktu jebkādu no draiveriem(izņemot v-kartes draiverus) - Vista to visu izdara tavā vietā

Link to comment
Share on other sites

Nu klau visi safanojušie ar vistu, Ms lapā tiešām tikai RC1, bet ja es kautkur novelku RC2, cik ilgi varēs lietot viņu??

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka RC2 download skaits bija ierobežots, vismaz kautko tādu atceros, tev nekas cits neatliek kā meklēt kautkur iekš p2p, bet kodu vari dabūt piereģistrējoties un "novelkot" RC1, kods der abiem.

 

Es vilku no šejienes ,bet tagad tas links vairs neeksistē

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Nu klau visi safanojušie ar vistu, Ms lapā tiešām tikai RC1, bet ja es kautkur novelku RC2, cik ilgi varēs lietot viņu??

Līdz 2007.gada 1.jūnijam

Link to comment
Share on other sites

Norchello

RC 2 bija piejama tikai īsu brīdi Microsoft lapā,bet ja vari novilkt kaut kur citur ,tad velc .Vienīgi jādabū serialis oriģinālais,ko varēja dabūt par velti no Microsoft ,tas darbosies līdz 2007 .gadam ja nemaldos. Ja neizdodās ,tad laikam 3 dienas darbojās,ja nu vienīgi............... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

pirms aktivizaacijas bija uzraksts ka triaals liidz 2007.gada juunijam,bet kaa aktivizeeju,vairs nav uzraksta par triaalu un arii neraada ka 2007.gada juunijaa beigs darboties

Link to comment
Share on other sites

Jūs te baigi sakārdinājāt uzlikt Vistu RC2 un vakar to arī izdarīju. Uzinstalēju. Instalējot gan 2x apstājās instalācija, nācās brutāli pārstartēt, bet pēc restarta viss turpinājās.

Tad kad pirmo reizi gribēju palaist Vistu pazuda video signāls (melna bilde).

Nu neko ņemu un pārstartēju es datoru, bet bootojoties arī melna bilde, pilnīgi neko vairāk nerāda. Video vairāk nedod digitālo signālu un analogais dod laukā kaut kādus krāsainus kubikus.

 

Mans Vistas instalācijas rezultāts = beigtu video GF 6800Le. Pilnīgs čau!

Kāds jūsu viedoklis, kāpēc tā? Līdz šim video bija strādājis bez jebkādām problēmam...

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Te bija bezjēdzīgs citāts.

HVZ,izskatās ka tomēr neesi korekti jamo uzlicis,kā tas ir apstājās instalācija? Vista pati restartējās kad vajag,galvenais pacietību,man dažubrīdi arī likās ka tur nekas nenotiek,varbūt pamēģini parformatēt un uzlikt pa jaunam. Videokartes mums identiskas.

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Ar draiveriem gan jau veel gljuchii,man vienam pazinjam ar uzlikaam rc1,viss uzinstaleejaas kaa vajag,bet kad shis njeema un paarstarteeja,taa vista pati piemeeroja peec vinjas domaam monitoram optimaalu izkirtspeeju un atjaunoshanaas frekvenci-monitors neiztureeja.

Link to comment
Share on other sites

HVZ,izskatās ka tomēr neesi korekti jamo uzlicis,kā tas ir apstājās instalācija? Vista pati restartējās kad vajag,galvenais pacietību,man dažubrīdi arī likās ka tur nekas nenotiek,varbūt pamēģini parformatēt un uzlikt pa jaunam. Videokartes mums identiskas.

 

Video karte jau vairs nav... Video vairāk nedod nekādu signālu uz moni arī bootojoties pašā sākumā.

Nekas nenotika bija tad kad bija melns ekrāns un klaviatūras taustiņi vairs nereaģēja un arī cieti diski bija apstājušies labu laiku.

Tagad ieliku savu veco video GF 5200, Vista un XP iet , bet vecais video ir atā...

Link to comment
Share on other sites

Nu jau veselas 2h lietoju RC2, iespaids:

Smuka grafiska vide (tā skaitās tā aero vide par kuru te kladzināja vislaik?)

Nedaudz iebremzē dēļ cietā (uzinstalēju uz sava 80Gb hdd lai XP nezaudētu)

Par spēlēm - Palaidu HL2 episode1 kas stāvēja uz 200gb cietņa, grafikie iestatījumi bija uzlikti diezgan zemi, bet vienalga jaunās scēnās lagoja tā ka saturies vien :grin: Paskatījos tajā resursu monitorā - cietais 100% rams pilns tā ka gāžas pāri malām un procis arī noslogots uz visiem 100%

Idle ar ieslēgtu WMP kur skan mp3 playliste rams tiek aizkrauts apmēram 47% kas ir ~470mb(pats WMP lieto ~90mb), būs laikam jāvelk no skapi ārā vel 512mb

Protams nepatika tas ka pārjautā katru darbību n-tās reizes, ar tīklenes draiveriem dabūju pacīnīties.

Vēl jāpačakarējas ar draiveriem un tad jau būs jauni iespaidi.

Link to comment
Share on other sites

Idle ar ieslēgtu WMP kur skan mp3 playliste rams tiek aizkrauts apmēram 47% kas ir ~470mb(pats WMP lieto ~90mb)

 

Tas nav normāli.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik normāli tas ir, bet ar 1,5 gb ram spēle iet bez aizķeršanās.

Ak jā, ir vēlviena problēma, kad spiežu shut down vai restart viņs izdara visu kā vajadzetu, bet izslēdz tik monitoru pats neizslēdzas gan, kas varētu būt par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Padoms tam cilvekam kam video apkaras pie instalacijas (black screen), laid lai normali instelejas un esi pacietigs es biju 1 h pacietigs un tomer vista aizgaja video karte bija 6800gs - es kaut ko citu dariju pie otra kompja tapec nebija tik svarigi cik ilgi instelejas vista (si piebilde bija rc1, rc2 gaja bez problemam), varbut lidzes!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Apskaties pats savos screenos kas taa par reliizi!! Tev jau tie screeni kaut kaadi aizveesturiskie :D Jo tagad ir Windows VISTA RC 2 build 5744!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

jāpaķer šodien vēl viens cietais un jāiečeko šis jaunai brīnums! (sakārdinājāt - nedaudz!)

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Bet kāpēc Microsoft no savas lapas to otro relīzes kandidātu ir aizvācis?? Gļuki baigie atklāti? Te kkas nav īsti lāgos. Es arī novilku, pagaidām tikai infu meklēju - ir vērts čakarēties vai nav.

 

Edited: Ak, jā - augstāk bija rakstīts, ka ierobežots skaits lejupielāžu. Tā - Vista ir uzkrauta. Ir ātrāka kā bija XP un resursus nerij. RAM turās ap 490, nav tik traki. Tā kā - viss OK. Iecienītais antivīruss neiet - BitDefender, vēl tur kkas neiet, nav atrodami TV kartes draiveri, manus paša bekapotos spļauj atpakaļ, bet pamatā esmu apmierināts. Instalācijas laikā gļučīja pie automātiskās pārstartēšanās - apstājās un viss, uzspiedu Reset pogu uz mirkli - viss notikās tālāk. Tas tika novērots divas reizes. Interfeiss diezgan labs. Tuvāk vēl neko papētījis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Nedaudz oftop:

Spriežot pēc rakstiem internetā http://doci.nnm.ru/copyleft/16.10.2006/lic...sh_ot_microoft/ nedaudz biedē ka arī licenzēto Vista box versijas tiks piesaistītais konkrētam datoram un datora konfigurāciju(dzelžus) varēs mainīt tikai vienu reizi pēc Vista aktivācijas. Ja es ik palaikam taisu upgreidu savam datoram tad nāksies pirkt jaunu Vista versiju.

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Izdevās aktivizēt. Fūū. Uzliku, skatos, trīs dienas atlikušas. Mēģinu aktivizēt, lamājas, ka vajagot citu atslēgu (instalēju ar to, kura nāca līdzi torrentam...), es neko, papētīju googlē un atradu, ka tādu atslēgu var saņemt no M$, ja ir pie viņiem profils. Njā, hotmailā man pasts ir, līdz ar to - network password arī. Kārtībā. Tikai tur bija rakstīts priekš RC1 tā atslēga, bet paņēma nešauboties.

Link to comment
Share on other sites

guncamons

Es arii vakar uzliku. Clean Install, tiiri taa neko :-D

Viss it kaa iet normaali, bet ir viena liela probleema, nevaru izsleegt aaraa, lieku Start -> Shut Down, kompis sleedzas aaraa, bet peec tam, kad izsleedzies, peec paaris sekundeem sleedzas atkal iekshaa :-( Kas tas par gljuku? Kaa to var noveerst?

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Man ir līdzīgi. nospiežot Vistai Shut down, viss nomirst (tumša bilde), bet kompis iet. Atpakaļ gan neslēdzas, varbūt par maz gaidīju - minūtes piecas, tad izslēdzu ar pogu. Operētājsistēmu būtošanās kārtību - kura pirmā, kura otrā var izmainīt, man šķiet, tikai Windows Vista pusē, jo XP pusē šis fails nu izskatās šāds:

;
;Warning: Boot.ini is used on Windows XP and earlier operating systems.
;Warning: Use BCDEDIT.exe to modify Windows Vista boot options.
;
[boot loader]
timeout=3
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT

Tātad modificēt Vistas būtošanos var ar šo te: BCDEDIT.exe, cik noprotams. Nu jā - http://www.microsoft.com/technet/windowsvi...719d4af778.mspx - tā arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Man arī neslēdzās arā līdz atvienoju Sata disku.

Izdomāju ka pietika mocīties, turpinu lietot XP, bet kad būs full release tad likšu vistu nedomājot(iepatikās).

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Man taisni stāv uz SATA diska vienas 40GB partīcijas tā Vištele. Būs jāiztiek, bet ārā mest netaisos ne Vistu, ne XP, tad jau manīs... Vispār jau forši, man arī patīk, biju domājis, ka kompis nevilks, bet nekā - lido viss pagaidām. Neko jēdzīgu vēl neesmu uzmetis, bet, varu pateikt, ka uTorrent iet mīksti. Tas, ka neko nevar ierakstīt un izdzēst, ir muļķības, ir tāpat kā uz XP - ja ir Admin permišens, viss notiek. Vienīgi - pēc manām domām - ir nepatīkami, ka drivakus gan neļauj likt kādus man gribas... Nu, tas varbūt ne katram ar' ir vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Es vilku no šajā topikā pieminētās torrentu krātuves - pabrauc atpakaļ un apskaties.

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Dīvainas lietas notiek ar to Windows Vista RC2:

1. RC2 tiek izņemts no oficialās mājas lapas

2. Aizrakstīju uz Microsoft par vienu bugu, skaidri pieminēju, ka man ir Windows Vista RC2. Taču viņu atbildes vēstule bija teikts: "RC1 ir tikai beta versija tādēļ tā var būt, ka parādās bugu + paldies, ka to paziņojāt"

3. Kad piereģistrējos, lai saņemtu serial key atkal tika minēta tikai RC1 versija

 

Tā vien izskatās, ka RC2 ir izņemts no apgrozības.

 

Pēc maniem uzskatiem RC2 ir vēl pārāk nestabila - nepalaižot nevienu programmu, kas varētu noslogot kompi, CPU un RAM usage procenti lēkā kā traki. Nu bet tā jau ir tikai beta...

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Laikam pāragri priecāties... Viens cietnis klab bez jebkāda iemesla, liekas, ka viens, jo skaņa nemainīga. Kurš - neesmu vēl noteicis - PATA vai SATA, kur ir tas nezvērs virsū. Iebūtojos XP - neklab. XP arī uz tā paša SATA diska, tikai uz citas partīcijas, protams. Bet pie Vistas klab nedarot pilnīgi neko. Vai tikai nav vēl jāpagaida pilnā versija? Bet būs foršs - to var pateikt droši!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...