Jump to content

Lagi @ CS


Guest PhTm
 Share

Recommended Posts

Kariņa man ir ASUS 7600GT. Counter-Strike ar izslēgtu VSync man ik pēc ~6 sekundēm ir neliels lags, bet ar ieslēgtu nekā tāda nav. Kas par vainu un ko darīt, lai viss būtu OK?

Nesakiet, lai spēlēju ar VSync, dzirdēta atbilde, bet nu skaists skats paveras skatoties uz FPS. :)

Link to comment
Share on other sites

mosh tapec ka barokli ir TIKAI 350w? prieksh tavas sistemas tas ir kudi par maz... varbut ne tapec - bet tas taa- iesaku nomainit.....tur prasas vismaz 400w. vismaz.

driverus parinstaleji? kasti kad tiriji? kad defragmatizeji disku?

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

Dators jauns, nav ko tīrīt.

Bet par barokli @ M79 teica, ka pietiks. Bet baroklis nevar būt par īsu, jo ar ieslēgtu vsync viss ir bumbās!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ir tik kruta kaste, nafig jāspēlē ar izrubītu vsync? Ar ieslēgtu viss bumbās + konstatnts FPS!

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

Despacho , nu nepērk jau kompi priekš vienas spēles , pats dažreiz paniekojos ar "runescape" gamīti . to var laizt uz aizvēsturiskas , kastes , bet tas nenozīmē ka kompim jābūt sūdīgam :p

 

Btw , man tāda pati karte , un spēlējot cs neielago kad ir un kad nav tas vsync !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest PhTm

3dmark 06 ar šo pašu kompi dabūju 3193 markas, tas ir normāli? myb zvanīt m79, lai paskatās, ka tik nav defektu... kautkad jau rakstīju, bet 2x netīšām aizvēru browseri. :>

Link to comment
Share on other sites

Topic'a autoram...

 

Piedod atvaino, bet tu spēli gribi spēlēt vai blenzt uz FPS skaitu?

 

Tava acs nejutīs vai tev ir konstanti 75, 85 vai 100 freimi sekundē, kurus limitē Vsync. Un tava VGA ir pietiekami jaudīga, lai noturētu iekš CS maximālos FPS ar ieslēgtu Vsync bez īpašām svārstībām.

 

Acs jūt tieši šīs svārstības. Neticēsi, bet daudz patīkamāka un gludāka bilde ir tad, ja turās kaut vai 40FPS, bet nemainīgs atšķirībā no svāstībām starp 60-100FPS.

Link to comment
Share on other sites

bono, ir shkirba starp 60 un 100 fps.. pietam kas teica ka lekaa starp 60 un 100 ? ar mx serijas karteem var dabut stabilus 100 fps, nemaz par 7600GT nerunajot...parejaas speles tie fps ir pie pakaljas, katik neraustaas, bet online shuuteros ir atshkiriba...

Link to comment
Share on other sites

ir shkirba starp 60 un 100 fps

Taisnība bet liela daļa cilvēku šo atšķirību nemaz nepamanītu, iedotu paskatīties mušām, tās gan pamanītu(es to domāju nopietni).

Link to comment
Share on other sites

Lapeli, Tu gribi teikt, ka man spēlējot uz konstantiem 75FPS CS onlainā būtu mazāk mistisku priekšrocību pār citiem, nekā ja es spēlētu ar 100? Vai vēl labāk ja FPS svārstītos un bilde plosītos dēļ tā ka man nav Vsync?

 

Es nesaprotu šo paranoju... :mrgreen:

Es parasti tiecos pēc gludākās bildes bez nekādiem artefaktiem vai gļukiem, kas rodas nelietojot Vsync.

Link to comment
Share on other sites

Bono jaa, cilveka acij pietiek ar 30 fps , piemetisim veel asas kustibas tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos ljoti rupji rekinot pietiek ar tiem 60 fps.... man ari taa likas, bet tomer taa nav.. ir starpiiba.. Counter-Strike minimals uzlabojums ir acimredzams... vari turpinat stastit ka shkirbas nekadas, bet es zinu, vins zin, un liela dalja cs komuuna, kam ir kaut nedaudz pieredze zin, ka ir starpiiba....

runajot par dailjumu - cilveki spele ar kvadratainiem cilvecinjiem, lai tik vinjiem butu tie 100 fps...

Link to comment
Share on other sites

Lapeli...

 

Cilvēka acij skatoties monitorā nepietiek ar 30FPS. Tautās runā ka pietiek ar 25. Muļķības. Tie 25 pietiek tikai un vienīgi kinoteātrī. Ja kādam interesē - googlējiet par šo tēmu. Kinītī pietiek, jo tur ir tumsa un liels ekrāns. No katra kadra veidojas tāds kā "after-image" atspulgs acī, kas aizvieto iztrūkstošos kadrus. Voč tā...

 

Monitorā skatoties vajag vismaz 75... Tas i mans viedoklis. Ta mana acs domā. :mrgreen:

 

Tagad lapeli apgaismo mani, kāda ir tā starpība iekš CS:S starp 75FPS un 100FPS. Ko es iegūšu ja spiedīšu vairāk? Kas brīnumains notiek tajos 25FPS, par kuriem man ir mazāk nekā Tev? Tu gadījumā nejauc FPS ar servera "tickrate"?

Link to comment
Share on other sites

Iewar1jumZ

nav atshjiriibas? ir, un vel diez gan redzama. es piemeram varu kaut no 5 metru atttaluma skatoties notiekt vai ir 60 hzm 75, vai 85-100. kas tas par idejaam par to, ka cilveka acij pietiek ar 30 ir galigs bulshits.

 

runajot par topika autora problemu.. paskaties vai tev HDD nestrada gadijuma PIO modee? shitadas raustishanaas ik pec dazham sekundem medz but ari tad. pameklee forumaa par PIO mode, jo vajag lai HDD strada DMA modee, jo taa ir daudz aatraaka.

Link to comment
Share on other sites

Klau, Zapte... :mrgreen: (neņem ļaunā)

 

Protams ka var just atšķirību starp monitora Hz blenžot desktopā. Bet raustot kaut kādu geimuku, kur notiek intensīva kustība atšķirsi 85Hz no 100Hz? Šaubos. Nu ja nu tomēr Tu to spēj, tad Tev ļoti jūtīga redze. Ar to arī apsveicu.

Link to comment
Share on other sites

Nu un citas speles tev negluko, jeb tu vienkārši nespelee uin esi viens no tiem CS inteligentajiem faniem?

Link to comment
Share on other sites

Iewar1jumZ

Klau, Zapte... :mrgreen: (neņem ļaunā)

 

Protams ka var just atšķirību starp monitora Hz blenžot desktopā. Bet raustot kaut kādu geimuku, kur notiek intensīva kustība atšķirsi 85Hz no 100Hz? Šaubos. Nu ja nu tomēr Tu to spēj, tad Tev ļoti jūtīga redze. Ar to arī apsveicu.

 

Zapte.. :D

 

protams ka diez vai spetu notiekt, tapec jau ari rakstiju - "es piemeram varu kaut no 5 metru atttaluma skatoties notiekt vai ir 60 hz vai 75, vai 85-100"

tas ir, justu athsiriibu starp (75hz) un (85-100.. un uz augshu) :)

Link to comment
Share on other sites

Iewar1jumZ

Arī kustīgai bildei jutīsi 75 vs 100? Spēlei vai filmai? Mežonis...

 

Jaa! :) CS man aci uztreneeja :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

Nu un citas speles tev negluko, jeb tu vienkārši nespelee uin esi viens no tiem CS inteligentajiem faniem?

spēlējot citas spēles tie gļuki nav novēroti.

btw. kas jums pret to cs`u?

ā un vēl - jo lielāks fps, jo ātrak saraujas crosshairs. bet nu tas nav īpaši svarīgi, jo atšķirību starp small un large nejūtu, ja nu vienīgi izmēri.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Laikam esmu atpalicis no dzīves. Reku sensacionāla actrenēšanas metode... :shock: Pat acenes drīz nevaidzēs...

 

 

Jaa! :) CS man aci uztreneeja :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Oskatro

ej un speelee ar savu 75 fps.... nez kapeec es to murgu speleju jau gadus 6... un kautkaa juutu diskomfortu kad no 100 paarllec uz kautvai 80....

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Ja bet autors nav teicis kā "lags" izpaužas t.i. Vsync izslēktā variantā ir "lags" tāds ka bilde uzliekas uz iepriekšējo bildi pa virsu(tā tas vizuāli izskatās, līdzīgi kadru daudzuma zudumam), ja ir zaļi kvadrātiņi, trīstūri uz ekrāna tad tur jau dzesēšanas problēma, barošānas bloks vai OC pa lielu. Es pilnīgi piekrītu ka ir atšķitība starp 60 un 100 fps bet tas ir ļoti jūtams 3D first person veida spēlēs, un tur nav ko salidzīnāt ar filmām vai cita veida(žanru) spēlēm jo tur tas nav tik globāli aktuāli. P.S. uz LCD monitoriem ir diezgan liels hz ierobežojums un šādi monitori ir maz paredzēti "3D shūter" variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest PhTm

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

nū skrien ātrāk kādu brītiņu un ieķeras, tā.

man ir syncmaster 931bf ar 2ms pix reakcijas laiku, pašam labāk patīk spēlēt uz tā lcd, nekā uz kāda defaultā crt. arī acis tā nečakarējas!

un kur ir vaina? spēlēju es uz tiem 75 fps, zinu, ka nav slikti un viss ok, tikai gribu zināt kur ir vaina.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...